خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

الخميس ٨ شعبان ١٤٤١

Thursday, April 2, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رای اولی
دوم اسفند، تجلی حماسه حضور؛
انگشتان آبی جوانان در چشمان سرخ دشمنان
شوق حضور در تعیین سرنوشت شهر و کشورشان از چهره های خندان پر انرژی‌شان پیدا است، آرام و صبور در صفوفی منظم به انتظار ایستاده اند تا نخستین مُهر تکلیف سیاسی، اجتماعی حضورشان در تعیین وکلای ملت بر شناسنامه شان ثبت شود.

۱۳۹۸/۱۲/۲ - ۱۹:۲۸

فرماندار بندر آستارا:
بیش از ۶۵ هزار نفر در آستارا واجد شرایط رای دادن هستند
رستم زاد گفت: ۶۵ هزار و ۶۰۰ نفر واجد شرایط رای دادن در بندر مرزی آستارا هستند.

۱۳۹۸/۱۲/۲ - ۰۹:۲۸

حضور و مشارکت سیاسی رای اولی ها در فرایند تصمیم گیری
همزمان با یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حضور و مشارکت رای اولی ها در فرایند تصمیم گیری در رخدادهای کشور دیدنی است.

۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۴:۴۷

آمار کاندیداهای هر شهرستان؛
۴۷ هزار رأی اولی در استان مرکزی پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شوند
اکرمی گفت: امسال بیش از ۴۷ هزار رأی اولی در استان مرکزی پای صندوق‌های اخذ رأی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حاضر می‌شوند.

۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۷

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات ۲ اسفند ۲۸ هزار رای اولی دارد
کلانتری گفت: ۲۷ هزار و ۹۵۳ نفر در استان کهگیلویه و بویراحمد برای نخستین بار تجربه حضور و مشارکت سیاسی در انتخابات ۲ اسفند را به دست خواهند آورد.

۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۵

رئیس ستاد انتخابات همدان خبر داد:
۶۳ هزار و ۵۹۱ رای اولی در استان همدان
آزادبخت با بیان اینکه از جمعیت همدان یک میلیون ۴۰۴ هزار و ۷۳۰ نفر واجد شرایط رای دادن هستند، گفت: رای اولی ها ۶۳ هزار و ۵۹۱ نفر است.

۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۲:۱۴

رییس ستاد انتخابات خراسان شمالی:
نیاز امروز جامعه داشتن نمایندگان انقلابی، خداترس و شجاع در مجلس شورای اسلامی است
رییس ستاد انتخابات خراسان شمالی با بیان اینکه حضور مردم در صحنه انتخابات و تعیین سرنوشت ملت از سوی خود مردم، بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است که امام خمینی(ره) به مردم ایران هدیه کرد، گفت: امروز ما نیازمند نمایندگان انقلابی، خداترس و شجاع هستیم.

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۲۰

بیش از ۳۷ هزار نفر رای اولی در انتخابات آتی شرکت می کنند
معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: امسال ۶۵۰ هزار نفر در استان واجد شرایط رأی هستند که از این تعداد ۳۷ هزار و ۴۷۴ نفر را رأی اولی ها تشکیل می‌دهند.

۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۸:۵۹

به دستور وزیر کشور؛
فرایند رای گیری تا ساعت ۲۲ تمدید شد
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه، با اشاره به اینکه بیش از ۵۵ درصدی افراد واجد شرایط رای دادن در استان تاکنون در شعب اخذ رای سطح استان حاضر شده اند، گفت: ۸۲۰ هزار نفر در انتخابات تاکنون شرکت کرده و رای خود را در صندق انداخته اند.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۲۱:۲۱

تاکنون ۶۰۰ هزار کرمانشاهی رای خود را به صندق انداخته اند
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، با اشاره به اینکه یک هزار و ۹۳۴ شعبه اخذ رای ثابت و سیار در سطح استان در حال فعالیت هستند، گفت: تاکنون هیچ مشکلی در روند برگزاری انتخابات گزارش نشده است.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۸:۵۳

دیار خراسان جنوبی رنگ حماسه گرفت/ رأی اولی هایی که آینده کشور را رقم می زند
خبرگزاری شبستان: امسال برای نخستین بار در طول زندگی سرانگشت سبابه جوانان رأی اولی در روز سرنوشت‌ساز ۲۹ اردیبهشت برای دفاع از نام بلند میهن به جوهرهای رنگی سبز و سرخ و آبی مزین می‌شود تا آینده ایران اسلامی را رقم بزنند.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۷:۱۰

مردم در ساعات اولیه پای صندوق ‌های رای حاضر شوند/ ۵۲۸ هزار و ۹۳۰ نفر واجدین شرایط رای در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مردم شریف استان خواست تا در همین ساعات اولیه در محل شعب اخذ رای حاضر و رای خود را در صندوق بیندازند.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۲:۰۱

رییس ستاد انتخابات استان کردستان:
بالغ بر ۲۸ هزار و ۳۰۰نفر درکردستان رای اولی هستند
خبرگزاری شبستان: رییس ستاد انتخابات استان کردستان عنوان کرد: در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی بالغ بر ۲۸ هزار و ۳۰۰ نفر در این استان رای اولی هستند.

۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۱۰:۲۰

همزمان با ۲۹ اردیبهشت؛
یک‌میلیون و ۱۶۶هزار هرمزگانی رای خود را در صندوق می اندازند
خبرگزاری شبستان: رییس ستاد انتخابات هرمزگان گفت: همزمان با روز تاریخی و سرنوشت ساز ۲۹ اردیبهشت ماه جاری، یک‌میلیون و ۱۶۶هزار نفر از هرمزگانی های واجد شرایط با حضور در شعب اخذ رای، آرا خود را در صندوق می اندازند.

۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۵:۲۲

نجات کشور به حضور مستمر مردم است
خبرگزاری شبستان:فرماندار لنگرود، نجات کشور را به حضور مستمر مردم دانست و گفت: قدرت ما رأی مردم است و امروز معادلات دشمن را حضور مردم بر هم می زند.

۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۴:۴۰

انتخابات مظهر تجلی اراده ملت/۱۲ هزار رأی اولی در گیلان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش گیلان از حضور ۱۲ هزار رأی اولی در سطح استان خبر داد وگفت: حضور گسترده در پای صندوق های رأی قدرت و صلابت کشور را به رخ جهانیان می کشاند.

۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۳:۱۶

«جشن همبستگی»
شور و اشتیاق رای اولی ها در آستارا برای حضور در نخستین مشارکت سیاسی
خبرگزاری شبستان: رای اولی ها در بندر آستارا بی صبرانه منتظر شرکت در انتخابات هستند و اشتیاق آنان برای حضور در نخستین مشارکت سیاسی در قالب انتخابات نشان از پویایی فعالیت های سیاسی در کشور دارد.

۱۳۹۴/۱۲/۷ - ۱۱:۰۴

بیش از ۶۰۰ نفر در چهارمحال و بختیاری واجد شرایط رأی دادن هستند
خبرگزاری شبستان:  رئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه ۶۶۴ هزار و ۲۹ نفر در این استان می توانند در انتخابات شرکت کنند گفت: تعداد ۴۹ هزار و ۹۷۳ نفر رأی اولی در این استان وجود دارد که امروز می توانند رأی بدهند.

۱۳۹۴/۱۲/۷ - ۱۰:۳۰

۳ هزار رای اولی در قاین پای صندوق های رای می روند
خبرگزاری شبستان: فرماندار قاین گفت: ۳ هزار نفر در شهرستان قاین در انتخابات ۷ اسفند برای اولین بار پای صندوق های رای می روند.

۱۳۹۴/۱۲/۶ - ۰۹:۰۷

بیش از ۷۴ هزار رأی اولی در هرمزگان در انتخابات شرکت می کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: در انتخابات ۷ اسفند بیش از ۷۴ هزار رأی اولی در هرمزگان می‌توانند رأی خود را برای اولین بار در صندوق آرا بیندازند.

۱۳۹۴/۱۲/۵ - ۱۵:۱۷