خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷

الاثنين ١٤ جمادى الأولى ١٤٤٠

Monday, January 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کاظمی
مدیر مدرسه بیشترین نقش را در ترویج فرهنگ قرآن دارد
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش گفت: کسی که می‌تواند بیشترین نقش را در ترویج فرهنگ قرآنی مدارس داشته باشد مدیر است.

۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۴:۰۸

نماینده اردل و فارسان در مجلس:
مجلس در بعد نظارتی به وظایفش عمل نکرده است
کاظمی با تاکید بر اینکه در مجلس در بعد کلان لوایح و طرحهای خوبی همانند لوایح چهارگانه مصوب شد، گفت: نمایندگان مجلس در بعد نظارتی به وظایفشان به خوبی عمل نکردند.

۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۱۴:۵۰

جشنواره‌های هنری بهترین مسیر کشف استعداد دانش‌آموزان
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش گفت:‌بهترین مسیر کشف و پرورش استعدادهای هنری و فرهنگی دانش آموزان، جشنواره‌های فرهنگی و هنری است.

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۰۸:۵۷

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش، تاکید کرد؛
استفاده از ظرفیت کانون‌های مساجد در طرح «پیوند مسجد و مدرسه»
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش، گفت: تدوین برنامه مشترک میان ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، این وزارتخانه و مرکز رسیدگی به امور مساجد می‌تواند موجب فراگیری استفاده از ظرفیت این کانون‌ها در اجرای طرح پیوند مسجد و مدرسه شود.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۰۹:۳۳

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش:
نیازمند خیرین مدرسه یار در مباحث نرم افزاری هستیم
خبرگزاری شبستان: معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، خیرین را از بزرگترین سرمایه های مادی و معنوی جامعه دانست و افزود: حضور خیرین در عرصه های نرم افزاری آموزش و پرورش، نیاز امروز ما است.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۲:۵۷

یک پژوهشگر در نشست آسیب‌شناسی تاریخ شفاهی در ایران:
تاریخ شفاهی نیازمند مهندسی اطلاعات است
خبرگزاری شبستان:دکتر کاظمی معتقد است، مصاحبه‌کننده باید از هوش متوسط به بالا برخوردار باشد و سواد اجتماعی و جامعه‌شناسی داشته باشد.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۷:۰۶

تغییر مدل های تربیتی از برنامه های معاونت پرورشی است
خبرگزاری شبستان:معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: تمرکز بر مدرسه و تغییر مدل‌های تربیتی و حرکت به سمت مدیریت تربیتی از برنامه‌های این معاونت خواهد بود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۴:۱۶

حقوقدان و مشاور معاون حقوقی قوه قضاییه :
چالش‌های حقوقی ازدواج کودکان
خبرگزاری شبستان:معاون حقوقی قوه قضائی با بیان اینکه شرایط حاکم بر زندگی کودکان در بسیاری از موارد نامناسب است گفت: ازدواج کودکان چالش‌های حقوقی بسیاری دارد و باعث عدم توازن داخلی در این زمینه شده‌ایم.

۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۲:۱۸

تئاتر کودک به قصه ها جان می بخشد
خبرگزاری شبستان: دبیر بيست و چهارمين جشنواره بین‌المللی تئاتر كودك و نوجوان در همدان اظهار کرد: تئاتر کودک و نوجوان جادوئی است که به قصه ها جان می بخشد.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۶:۵۸

بازسازی‌ گسترده سینماهای حوزه هنری
خبرگزاری شبستان: سینماهای آفریقای مشهد، فلسطین اصفهان و قدس تبریز پس از بازسازی‌های گسترده و كامل در دهه مبارك فجر افتتاح می‌شوند.

۱۳۹۴/۹/۲۴ - ۱۱:۲۸