خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کاظمی
نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی:
راه اصلی پلدختربه خرم آباد همچنان قطع است/بخشی از سیل زدگان پلدختر همچنان فاقد چادر هستند
کاظمی با بیان اینکه راه اصلی پلدختر به خرم آباد همچنان قطع است، گفت: بخشی از سیل زدگان پلدختر همچنان فاقد چادر و پتو هستند.

۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۶:۱۱

معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان کرمان خبر داد
۲۷ بهمن؛ آغاز برنامه های فرهنگی کنگره شهدای استان کرمان
معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان کرمان از آغاز برنامه های فرهنگی دومین کنگره شهدای استان از دو هفته دیگر با افتتاح نمایشگاه کتاب دفاع مقدس خبر داد.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۰۸:۱۷

مدیر مدرسه بیشترین نقش را در ترویج فرهنگ قرآن دارد
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش گفت: کسی که می‌تواند بیشترین نقش را در ترویج فرهنگ قرآنی مدارس داشته باشد مدیر است.

۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۴:۰۸

نماینده اردل و فارسان در مجلس:
مجلس در بعد نظارتی به وظایفش عمل نکرده است
کاظمی با تاکید بر اینکه در مجلس در بعد کلان لوایح و طرحهای خوبی همانند لوایح چهارگانه مصوب شد، گفت: نمایندگان مجلس در بعد نظارتی به وظایفشان به خوبی عمل نکردند.

۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۱۴:۵۰

جشنواره‌های هنری بهترین مسیر کشف استعداد دانش‌آموزان
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش گفت:‌بهترین مسیر کشف و پرورش استعدادهای هنری و فرهنگی دانش آموزان، جشنواره‌های فرهنگی و هنری است.

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۰۸:۵۷

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش، تاکید کرد؛
استفاده از ظرفیت کانون‌های مساجد در طرح «پیوند مسجد و مدرسه»
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش، گفت: تدوین برنامه مشترک میان ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، این وزارتخانه و مرکز رسیدگی به امور مساجد می‌تواند موجب فراگیری استفاده از ظرفیت این کانون‌ها در اجرای طرح پیوند مسجد و مدرسه شود.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۰۹:۳۳

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش:
نیازمند خیرین مدرسه یار در مباحث نرم افزاری هستیم
خبرگزاری شبستان: معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، خیرین را از بزرگترین سرمایه های مادی و معنوی جامعه دانست و افزود: حضور خیرین در عرصه های نرم افزاری آموزش و پرورش، نیاز امروز ما است.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۲:۵۷

یک پژوهشگر در نشست آسیب‌شناسی تاریخ شفاهی در ایران:
تاریخ شفاهی نیازمند مهندسی اطلاعات است
خبرگزاری شبستان:دکتر کاظمی معتقد است، مصاحبه‌کننده باید از هوش متوسط به بالا برخوردار باشد و سواد اجتماعی و جامعه‌شناسی داشته باشد.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۷:۰۶

تغییر مدل های تربیتی از برنامه های معاونت پرورشی است
خبرگزاری شبستان:معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: تمرکز بر مدرسه و تغییر مدل‌های تربیتی و حرکت به سمت مدیریت تربیتی از برنامه‌های این معاونت خواهد بود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۴:۱۶

حقوقدان و مشاور معاون حقوقی قوه قضاییه :
چالش‌های حقوقی ازدواج کودکان
خبرگزاری شبستان:معاون حقوقی قوه قضائی با بیان اینکه شرایط حاکم بر زندگی کودکان در بسیاری از موارد نامناسب است گفت: ازدواج کودکان چالش‌های حقوقی بسیاری دارد و باعث عدم توازن داخلی در این زمینه شده‌ایم.

۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۲:۱۸

تئاتر کودک به قصه ها جان می بخشد
خبرگزاری شبستان: دبیر بيست و چهارمين جشنواره بین‌المللی تئاتر كودك و نوجوان در همدان اظهار کرد: تئاتر کودک و نوجوان جادوئی است که به قصه ها جان می بخشد.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۶:۵۸

بازسازی‌ گسترده سینماهای حوزه هنری
خبرگزاری شبستان: سینماهای آفریقای مشهد، فلسطین اصفهان و قدس تبریز پس از بازسازی‌های گسترده و كامل در دهه مبارك فجر افتتاح می‌شوند.

۱۳۹۴/۹/۲۴ - ۱۱:۲۸