خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

السبت ١٩ صفر ١٤٤١

Saturday, October 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کودکان یتیم
نقش سازمان های اسلامی در سرپرستی کودکان یمن
در حال حاضر ۲۰۰ میلیون کودک یتیم در سراسر جهان وجود دارد و سازمان های غیردولتی اسلامی نقش مهمی در تغییر زندگی این کودکان ایفا کرده اند.

۱۳۹۸/۵/۹ - ۱۵:۴۱

مدیرکل کمیته امداد گلستان:
وجود ۸۱۹۷ یتیم در گلستان/ حامیان سال گذشته بیش از ۱۴ میلیارد تومان به ایتام کمک کردند
اسکندری از وجود ۸ هزار و ۱۹۷ فرزند یتیم در استان گلستان خبر داد و گفت: در سطح استان ۱۷ هزار و ۲۱۹ حامی وجود دارد که کفالت این ایتام را برعهده گرفته اند.

۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۱:۰۳

رییس کمیته امداد امام خمینی:
۸۰۰ هزار حامی یتیم در کشور داریم
رییس کمیته امداد امام خمینی با بیان اینکه ۸۰۰ هزار حامی یتیم در کشور داریم، گفت: بیش از ۲۰۰ هزار نفر از حامیان مردم تهران هستند.

۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۱:۱۴

بیش از دو هزار یتیم آذربایجان شرقی دارای حامی شدند
خبرگزاری شبستان: دو هزار و ۷۰۰ یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در دهه دوم ماه رمضان امسال دارای حامی شدند.

۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۰۷:۱۲

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی:
امسال در قم یتیم بی سرپرست نداریم/حمایت مردم قم از نیازمندان مثال زدنی است
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح تکفل ایتام گفت: استان قم در این زمینه در حال رسیدن به خودکفایی است و بر اساس گزارش ارائه شده امسال در قم یتیم بی‌سرپرست نخواهیم داشت.

۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۰۷:۴۴

۱۲ هزار یتیم در آذربایجان‌شرقی نیازمند حامی هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گفت: در ماه مبارک رمضان به دنبال جذب حامی برای ۱۲ هزار یتیم و فرزند محسنین هستیم.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۱:۲۵

اجرای طرح «احسان در بانگ رمضان» در حمایت از ایتام
خبرگزاری شبستان: مسئول سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه‌ ها در کرمانشاه، گفت: طرح «احسان در بانگ رمضان» در حمایت از ایتام توسط این سازمان در ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۰۸:۳۱

یلدای مهربانی در جشن پیامبر مهربانی‌ها
خبرگزاری شبستان: مردم شهر رشت با برپایی میز مهربانی متفاوت از سایر نقاط کشور به حمایت از کودکان یتیم و بی‌سرپرست شهر پرداختند.

۱۳۹۴/۱۰/۶ - ۱۳:۵۸

اتاقی از جنس عروسک/میز یلدای مهربانی در رشت
خبرگزاری شبستان: همزمان با فرا رسیدن شب یلدا در اقدام نو و مبتکرانه شهروند رشتی، میز یلدای مهربانی در رشت دایر شد.

۱۳۹۴/۹/۲۹ - ۱۳:۳۸

جمع‌آوری ۴۳ میلیارد برای حمایت از کودکان یتیم ایلامی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام از درآمد ۴۳ میلیارد ریالی ایتام موردحمایت این نهاد در استان از محل طرح اکرام و محسنین در ۸ ماهه نخست امسال خبر داد.

۱۳۹۴/۹/۲۲ - ۰۷:۵۰