خبرگزاری شبستان

جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٥ رجب ١٤٤٠

Friday, March 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کودکان یتیم
رییس کمیته امداد امام خمینی:
۸۰۰ هزار حامی یتیم در کشور داریم
رییس کمیته امداد امام خمینی با بیان اینکه ۸۰۰ هزار حامی یتیم در کشور داریم، گفت: بیش از ۲۰۰ هزار نفر از حامیان مردم تهران هستند.

۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۱:۱۴

بیش از دو هزار یتیم آذربایجان شرقی دارای حامی شدند
خبرگزاری شبستان: دو هزار و ۷۰۰ یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در دهه دوم ماه رمضان امسال دارای حامی شدند.

۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۰۷:۱۲

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی:
امسال در قم یتیم بی سرپرست نداریم/حمایت مردم قم از نیازمندان مثال زدنی است
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح تکفل ایتام گفت: استان قم در این زمینه در حال رسیدن به خودکفایی است و بر اساس گزارش ارائه شده امسال در قم یتیم بی‌سرپرست نخواهیم داشت.

۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۰۷:۴۴

۱۲ هزار یتیم در آذربایجان‌شرقی نیازمند حامی هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گفت: در ماه مبارک رمضان به دنبال جذب حامی برای ۱۲ هزار یتیم و فرزند محسنین هستیم.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۱:۲۵

اجرای طرح «احسان در بانگ رمضان» در حمایت از ایتام
خبرگزاری شبستان: مسئول سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه‌ ها در کرمانشاه، گفت: طرح «احسان در بانگ رمضان» در حمایت از ایتام توسط این سازمان در ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۰۸:۳۱

یلدای مهربانی در جشن پیامبر مهربانی‌ها
خبرگزاری شبستان: مردم شهر رشت با برپایی میز مهربانی متفاوت از سایر نقاط کشور به حمایت از کودکان یتیم و بی‌سرپرست شهر پرداختند.

۱۳۹۴/۱۰/۶ - ۱۳:۵۸

اتاقی از جنس عروسک/میز یلدای مهربانی در رشت
خبرگزاری شبستان: همزمان با فرا رسیدن شب یلدا در اقدام نو و مبتکرانه شهروند رشتی، میز یلدای مهربانی در رشت دایر شد.

۱۳۹۴/۹/۲۹ - ۱۳:۳۸

جمع‌آوری ۴۳ میلیارد برای حمایت از کودکان یتیم ایلامی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام از درآمد ۴۳ میلیارد ریالی ایتام موردحمایت این نهاد در استان از محل طرح اکرام و محسنین در ۸ ماهه نخست امسال خبر داد.

۱۳۹۴/۹/۲۲ - ۰۷:۵۰