خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٣ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جریان سازی فرهنگی
امام جمعه آبادان:
امروز ایران به بزرگترین چالش برای اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها تبدیل شده است
حجت الاسلام ابراهیمی پور، گفت: روزی ایران حیاط خلوت اروپایی‌ها بود، اما امروز ایران به بزرگترین چالش برای اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها تبدیل شده که این نیز به برکت مقاومت به وجود آمده است.

۱۳۹۸/۵/۲۵ - ۱۸:۳۴

مدیرستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های مساجد البرز:
رویکرد اصلی فعالیت کانون های فرهنگی مساجد جریان سازی فرهنگی است
حجت الاسلام شکری با تبریک فرارسیدن دهه کرامت، گفت: رویکرد اصلی فعالیت کانون های فرهنگی مساجد جریان سازی فرهنگی است.

۱۳۹۸/۴/۱۳ - ۱۳:۳۴

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل:
مدرسه، مسجد و خانواده ارکان اصلی جریان سازی فرهنگی در کشور هستند
سقاء، گفت: مدرسه، مسجد و خانواده ارکان اصلی جریان سازی فرهنگی در کشور هستند و دشمنان تلاش می کنند تا در تهاجم فرهنگی این سه رکن محوری را مورد هجوم قرار دهند.

۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۱۰:۰۱

ائمه جمعه می توانند پرچمدار شادی در جامعه باشند
مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه همه وظیفه داریم در راستای شادی مردم گام برداریم، گفت: ائمه جمعه می توانند پرچمدار شادی در جامعه باشند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۵۸

رئیس دانشکده الهیات دانشگاه امام صادق:
بر اساس آیات قرآن مکر استکبار جهانی بر علیه حق به خودشان بازمی‌گردد
رئیس دانشکده الهیات دانشگاه امام صادق گفت: فرعون‌ها، نمرودها و استکبار جهانی بدانند که بر اساس آیات قرآن کریم آنان نمی‌توانند بر علیه جریان حق حلیه و مکر کنند مگر اینکه بر علیه خودشان باشد.

۱۳۹۷/۷/۴ - ۲۳:۳۳

هماهنگی برای جریان سازی فرهنگی را تکلیف شرعی خود بدانیم
خبرگزاری شبستان: در مقابل ما جبهه دشمن قرار دارد که بدون تلاش برای جریان سازی، دست به عمل نمی‌زند. باید هماهنگی برای جریا‌ن‌سازی را تکلیف شرعی و اخلاقی خود تلقی کنیم.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۰۹:۴۳

فضای سایبری در خدمت جنگ نرم/ ضرورت ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی در فضای مجازی
خبرگزاری شبستان: جامعه شناس گفت: ایران با دارا بودن پیشینه غنی تمدنی، فرهنگی و مذهبی می تواند در فضای مجازی جریان ساز باشد و به یک قدرت برتر در عرصه فرهنگی، اطلاعات و ارتباطات تبدیل شود.

۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۱۱:۲۴

جشنواره رضوی تولیدکننده آثار فاخر در خصوص سیره امام رضا(ع) است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد گیلان، تولید آثار فاخر در خصوص سیره حضرت رضا (علیه السلام) را بزرگترین تاثیرگذاری جشنواره رضوی دانست و گفت: استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی و هنری در جشنواره موجب اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی می شود.

۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۲:۰۹

نگاه تخصصی شبستان به حوزه دین منحصر به فرد است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران گفت: نگاه تخصصی و جدی خبرگزاری شبستان به حوزه دین منحصر به فرد است و این رسانه وظیفه سنگینی بر عهده دارد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۶

تاکید بر جریان سازی فرهنگی با استفاده از شعارها و ارزش های قرآنی در جامعه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان بر ضرورت جریان سازی فرهنگی با استفاده از شعارها و ارزش های قرآنی در جامعه و به ویژه در بین جوانان و نوجوانان تاکید کرد.

۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۳:۱۸

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان:
جریان سازی فرهنگی با محوریت مباحث قرآنی در جامعه مورد تاکید است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان بر جریان سازی فرهنگی در جامعه تاکید کرد و گفت: در مباحث قرآنی جریان سازی فرهنگی بسیار تاثیرگذار است و در این عرصه رسانه ها، خبرگزاری ها و مطبوعات نقش مهمی دارند.

۱۳۹۴/۹/۱۷ - ۱۲:۰۳