خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ شعبان ١٤٤٠

Wednesday, April 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جان استاین بک
«خوشه های خشم» جان استاین بک، کتابی برای همه دوره ها
«خوشه های خشم» اثر«جان استاین بک» رمانی از نویسندهٔ آمریکایی است که می توان آن را جز چهل اثر کلاسیک جهان به شمار آورد.

۱۳۹۷/۶/۵ - ۰۹:۵۳

«اسب سرخ» جان استاین بک بخوانید
«اسب سرخ» اثر«جان استاین بک» با ترجمه «سیروس طاهباز» را موسسه نشر«نگاه »چاپ کرده است.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۰۸:۵۳

«موش‌ها و آدم‌ها» کتابی که توصیه می شود، بخوانید
خبرگزاری شبستان:چاپ دهم کتاب «موش‌ها و آدم‌ها» عنوان اثری از «جان استاین بک» با ترجمه «سروش حبیبی» است که توصیه می شود آن را مطالعه کنید.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۰:۰۲

«ماه پنهان است» کتابی از«جان استاین بک»
خبرگزاری شبستان: کتاب«ماه پنهان است» اثر«جان استاین بک» با ترجمه«شهرزاد بیات موحد» است که انتشارات «ماهی»چاپ نخست آن را روانه بازار نشر کرده است.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۴:۳۳

«موش ها و آدم ها» در کتابفروشی ها
خبرگزاری شبستان:انتشارات ماهی کتاب «موش ها و آدم ها» نوشته ی «جان استاین بک» را با ترجمه ی «سروش حبیبی» برای پنجمین بار تجدید چاپ کرد.

۱۳۹۵/۳/۲۴ - ۱۴:۱۰

«سبزه زارهای بهشت» منتشر شد
خبرگزاری شبستان:کتاب «سبزه زارهای بهشت» به قلم «جان استاین بک» ناتوانی ها، لغزش ها، توهم ها و رفتارهای متظاهرانه ی انسان را به تصویر می کشد.

۱۳۹۴/۹/۱۸ - ۰۹:۳۸