خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

الخميس ٨ شعبان ١٤٤١

Thursday, April 2, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه قدرت اسلام
امام جمعه کرمانشاه:
قدرت اسلام فوق همه قدرت ها است
آیت الله علما، با بیان آنکه هر آنچه بخواهیم در اسلام هست، عداوت ها و دشمنی های بیگانگان را با اصل اسلام خواند و گفت: قدرت اسلام منبعث از قدرت لایزال الهی است و فوق همه قدرت ها است.

۱۳۹۸/۷/۱۶ - ۱۱:۵۱

حضور میلیونی در اربعین حسینی قدرت اسلام رابعد از ۱۴۰۰سال زنده کرد
رئیس کل دادگستری استان گلستان با تاکید براینکه راهپیمایان در اربعین حسینی قدرت اسلام را بعد از هزار و ۴۰۰ سال زنده کرده‌اند، گفت: در هیچ جای دنیا سابقه ندارد بیش از ۲۰میلیون جمعیت با حداقل امکانات کیلومترها پیاده روی کنند و باید قدربشناسیم .

۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۱۱:۴۰

معاون سیاسی سپاه پاسداران:
وحدت ملی مهم ترین نیاز امروز جامعه است
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با تاکید بر ضرورت تلاش ویژه مسئولان برای رفع مشکلات مردم، گفت: حفظ وحدت ملی مهم ترین نیاز امروز جامعه است.

۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۲:۳۲

قدرت اسلام و قرآن جهان را به زانو در می آورد/وحدت مردم و تدابیر رهبر انقلاب عامل ایجاد امنیت در ایران
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گیلانغرب، با اشاره به تاثیرات هفته وحدت در راستای انسجام مسلمانان شیعه و سنی، گفت: نباید اهداف وحدت فقط به یک هفته ختم شود.

۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۰۹:۳۴

امام جمعه کرمانشاه:
قدرت اسلام دشمن را به زانو درآورده است/سیاست استعمار نفوذ به داخل کشور
خبرگزاری شبستان: امام چمعه کرمانشاه، گفت: آمریکا از اقتدار کنونی نظام جمهوری اسلامی ایران عصبانی است و برای نفوذ به داخل کشور از هر ترفندی استفاده می کند.

۱۳۹۵/۳/۲۱ - ۱۶:۳۶

راهپیمایی عظیم اربعین تجلی قدرت اسلام است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اردبیل راهپیمایی عظیم اربعین را تجلی قدرت اسلام و قدرت عشق حسینی دانست و گفت: این اجتماع عظیم اظهار تعلق به شعارهای کربلا است.

۱۳۹۴/۹/۱۳ - ۱۳:۵۶