خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ١٢ شوّال ١٤٤٠

Sunday, June 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه قانون مداری
حجت الاسلام والمسلمین آقاتهرانی:
تفاوت انسان موحد و سکولار در پذیرش ربوبیت تشریعی خداوند است
یک استاد اخلاق با بیان اینکه تفاوت انسان موحد و سکولار در پذیرش ربوبیت تشریعی خداوند است، گفت: وهابیت شیعه را به مشرک بودن متهم می‌کند، در حالی که خود به علت عدم پذیرش ربوبیت تشریعی الهی مشرک هستند.

۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۴:۱۰

رئیس کل دادگستری استان اردبیل:
شرع، قانون و اخلاق را سرلوحه کارها قرار دهیم / پیگیری جدی برای مبارزه با فساد
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: اگر شرع، قانون و اخلاق را سرلوحه کارها قرار دهیم دیگر هیچ ابای از مشکلات نخواهیم داشت و قانون مدارانه رفتار خواهیم کرد.

۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۳:۲۷

قانون مداری، عدالت محوری، نگاه حرفه ای سه اصل مورد انتظار از مدیران
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان سه اصل قانون مداری، عدالت محوری، نگاه حرفه ای را شرط اصلی موفقیت مدیران عنوان کرد و گفت: نباید در فضای جدید حاکم در حق افراد تبعیض روا شود.

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۵:۱۶

تقویت فرهنگ جهادی بستراحیای امر به معروف و نهی از منکر است
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، احیای فرهنگ امر به معروف را جهت تقویت فرهنگ عمومی جامعه ضروری دانست و افزود: ترویج فرهنگ جهادی می تواند زیر ساختی مهم در این حوزه باشد.

۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۳:۵۰

نیروی انتظامی قانون مدار و مردمی است/ کاهش عمده وقوع جرایم در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه، گفت: نیروی انتظامی ضمن اقتدار و عمل به قانون، مهربانی با مردم، جامعه محوری و خدمت به مردم را در اولویت مأموریت های خود دارد.

۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۱۰:۱۷

بودجه شهرداری وسیله ای برای معرفی افراد نیست/ تدوین برنامه برای محرم
خبرگزاری شبستان:معاون عمرانی استاندار اصفهان گفت: بودجه شهرداری وسیله ای برای معرفی و انجام فعالیت های تبلغی افراد نیست.

۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۲۳:۰۰

فاصله بین مبانی دینی احتمال خطا را افزایش می دهد/ضرورت قانونمداری توسط مردم
خبرگزاری شبستان: دادستان عمومی و انقلاب استان اصفهان گفت: فاصله بین مبانی دینی و اعتقادی در بین مردم جامعه احتمال خطا و اشتباه را افزایش می دهد.

۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۸:۲۸

تبلیغات نامزدهای انتخابات بر محور قانون باشد
خبرگزاری شبستان: دادستان دلفان با بیان اینکه قانون شاخص است، گفت: تبلیغات نامزدهای انتخابات بر محور قانون باشد.

۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۱۴:۰۱

حرکت بر مدار قانون و رعایت اصل بی طرفی اولویت نخست ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: حرکت بر مدار قانون، قانون مداری، قانون گرایی و رعایت اصل بی طرفی اولویت نخست ستاد انتخابات استان است.

۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۲:۴۹

آغاز پیش ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا از امروز
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ثبت نام رسمی از داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا از امروز همزمان با سراسر کشور در این استان آغاز شد.

۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۰:۰۹

امام جمعه بیرجند:
نیروی انتظامی امنیت را در سایه قانون‌مداری حفظ کند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بیرجند با تاکید بر اینکه باید نیروی انتظامی امنیت را در سایه قانون‌مداری حفظ کند، گفت: نیروی انتظامی با تلاش بی‌وقفه استحکام درونی جامعه را تامین می کند.

۱۳۹۵/۹/۳ - ۱۴:۱۸

قانون مداری اولویت اصلی اوقاف و امور خیریه کردستان است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان با اشاره به اهمیت قانون‌مداری در ادارت، گفت: قانون‌مداری اولویت اصلی اوقاف و امور خیریه کردستان است.

۱۳۹۵/۸/۱۰ - ۱۳:۴۳

دادگستری با حفظ استقلال درکنار مسئولان است
خبرگزاری شبستان: قائم مقام دادگستری گیلان تاکید کرد: دادگستری با حفظ استقلال درکنار مسئولان است وتا زمانی که مسئولان مطابق با قانون حرکت کنند، دادگستری حامی بوده و درصورت نیاز به دستگاه قضا همراه با مسئولان است.

۱۳۹۵/۳/۳۱ - ۱۴:۳۴

قانون مداری در کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد یک اصل پذیرفته شده است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد، گفت: قانون مداری و قانون گرایی در کمیته امداد یک اصل پذیرفته شده بوده و كليه فعاليت های نهاد به صورت مستمر مورد نظارت و حسابرسی قرار می گیرد.

۱۳۹۵/۳/۲۲ - ۱۵:۵۹

آمادگی فرمانداری خرم آباد برای برگزاری دور دوم انتخابات
خبرگزاری شبستان: فرماندار خرم آباد، از آمادگی فرمانداری این شهر برای برگزاری باشکوه دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی خبرداد.

۱۳۹۵/۲/۶ - ۱۴:۵۰

تاکید بر رعایت قانون/۹۷ نفر در رشت داوطلب نمایندگی مجلس شدند
خبرگزاری شبستان: فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر رعایت قانون از سوی حامیان و داوطلبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: ۹۷ نفر در این شهرستان نام نویسی کردند که ۱۵ نفر از آنان خانم هستند.

۱۳۹۴/۱۰/۵ - ۱۴:۱۷

امام(ره) اهمیت و اعتبار خاصی برای مجلس شورای اسلامی قائل بود
خبرگزاری شبستان: کارشناس مسائل فرهنگی و سیاسی گفت: حضرت امام خمینی(رحمه الله تعالی علیه) اهمیت و اعتبار خاصی برای مجلس شورای اسلامی قائل بود، به طوری که ایشان مجلس را در راس امور می دانستند.

۱۳۹۴/۹/۱۰ - ۱۳:۳۳