خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

الجمعة ٨ شوّال ١٤٣٩

Friday, June 22, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام والمسلمین سیدرضا اکرمی
اکرمی در گفت و گو با شبستان:
اولویت دولت در سال ۹۷ ایجاد اشتغال و رونق بخشی به تولید خواهد بود
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با اشاره به معضلات موجود در اقتصاد کشور گفت: اولویت دولت به منظور حل این معضلات اقتصادی در سال ۹۷ ایجاد اشتغال و رونق بخشی به تولید خواهد بود.

۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۰۸:۵۹

گفتگوی شبستان با اکرمی به مناسبت هفته "بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی":
حقوق بشر آمریکا یعنی تامین منافع این کشور و تحقیر سایر ملتها
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با اشاره به تسلط آمریکا و تامین منافع آن در ایران قبل از انقلاب گفت: حقوق بشر آمریکا یعنی تامین منافع این کشور و تحقیر سایر ملتها.

۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۰۷:۱۶

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری:
مجلس براساس قانون اساسی در گسترش فرهنگ وقف نقش بسزایی دارد
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با اشاره به جایگاه وقف در جامعه و نقش مجلس در این زمینه گفت: نمایندگان مجلس در خصوص گسترده تر شدن فرهنگ وقف در عرصه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، می توانند گام های مثبتی بردارند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۹

رئیس سابق شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری:
آیت الله هاشمی توجه ویژه ای به مساجد داشتند
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام اکرمی با اشاره به اهتمام ویژه آیت الله هاشمی رفسنجانی به جایگاه مساجد، گفت: وی به عنوان خطیب نماز جمعه تهران همواره در خطبه های اول نماز به تبیین جایگاه مساجد در اسلام می پرداختند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۷

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری در گفت و گو با شبستان:
هدف عربستان از دعوت از ایران برای مذاکره در مورد حج ۹۶ اغوای افکار عمومی است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام سید رضا اکرمی معتقد است که عربستان برای این که به جهانیان نشان دهد مانع حضور حجاج ایرانی در سال جاری نشده از ایران برای مذاکره راجع به حج ۹۶ دعوت کرده است.

۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۷:۰۹

اکرمی در گفت و گو با شبستان:
تاکید رهبری بر صلاحیت نداشتن خادمین حج بود
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام اکرمی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام روز گذشته شان به مسلمانان جهان بر لزوم اندیشیدن مسلمین برای آینده حج تاکید کردند.

۱۳۹۵/۶/۱۶ - ۱۲:۳۵

اکرمی در گفتگو با شبستان
کارنامه دولت یازدهم در مجموع مثبت است
خبرگزاری شبستان:رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری گفت: در سالهای اخیر کارنامه دولت یازدهم در مجموع مثبت است.

۱۳۹۵/۶/۳ - ۰۹:۲۱

حجت الاسلام اکرمی در گفت و گو با شبستان:
بداخلاقی های سیاسی باعث تفرقه می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری معتقد است: توهین و افتراهایی که از طریق تریبون‌ها و اخبار به مقامات می شود باعث به وجود آمدن تفرقه خواهد شد.

۱۳۹۵/۵/۱۹ - ۱۲:۴۳

رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری:
اظهارنظر درباره تک دوره ای بودن روحانی زود است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام اکرمی در مورد احتمال تک دوره ای شدن ریاست جمهوری گفت: در مورد ریاست جمهوری سال ۹۶ باید در همان سال صحبت کرد و تجربه کشوری ما نشان می دهد که از دوران ریاست جمهوری آیت الله خامنه ای همواره ریاست جمهوری دو دوره ای بوده است.

۱۳۹۵/۳/۳۱ - ۰۹:۵۲

حجت الاسلام اکرمی در گفت و گو با شبستان:
اماکن متبرکه عربستان مستقل شوند
خبرگزاری شبستان: رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با تاکید بر این نکته که عربستان شایستگی اداره اماکن متبرکه را ندارد، گفت: این اماکن باید مانند واتیکان برای همه مسلمانان حالتی مستقل یابد.

۱۳۹۵/۳/۱۱ - ۰۶:۵۶

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری:
۹ دی تودهنی به ضدانقلاب بود
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام اکرمی گفت: گاهی گوش دادن به حرفهای ضدانقلاب باعث می شود برخی پا را از گلیم خود بیرون بکشند و بیش از حد خود حرف بزنند مراسم ۹ دی تو دهنی به این افراد بود

۱۳۹۴/۱۰/۷ - ۱۰:۲۸

روحانیت و مدرنیسم در گفت وگوی اختصاصی با حجت الاسلام اکرمی (۲)
همراهی «علم با ایمان و معنویت»؛ نتیجه همکاری حوزه و دانشگاه
خبرگزاری شبستان: رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری گفت: نتیجه همکاری حوزویان و دانشگاهیان، تحقق هدف متعالی همراهی «علم با ایمان و معنویت» است.

۱۳۹۴/۹/۱۶ - ۱۰:۵۷

روحانیت و مدرنیسم در گفت و گوی اختصاصی با حجت الاسلام اکرمی (۱)
کم کاری حوزه در زمینه جهان دانی، جهان داری و جهان آرایی
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین اکرمی با اشاره به خزانه خالی دولت برای کمک به اقشار و طبقات مختلف جامعه از جمله طلاب و روحانیون گفت: با وجود تمام تلاش ها، حوزه در زمینه «جهان دانی، جهان داری و جهان آرایی» کم کاری کرده است.

۱۳۹۴/۹/۱۵ - ۰۸:۵۰