خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

الخميس ١٦ شوّال ١٤٤٠

Thursday, June 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آزار جنسی
«آوا در آینه»؛ کتابی برای افزایش آگاهی نوجوانان
کتاب« آوا در آینه» نوشته فائزه دائمی به طور ظریف و غیر مستقیم به مساله ای اشاره کرده است که در جامعه ما تابو تلقی می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۲:۰۵

افزایش آزار و اذیت هم نوع در متکب حسینی جای ندارد/احیای اخلاقیات در چهل سالگی انقلاب مورد توجه باشد
یکی از مدرسین دانشگاه، احیای عَلَم های منزوی شده دین را یکی از اهداف امام قیام امام حسین(ع) دانست و گفت: تدبیر چاره اندیشی درباره افزایش سقوط اخلاقی جامعه، ضرورت دارد چرا که افزایش بالای آزار و اذیت زیبنده جامعه دلداده حسین(ع) نیست.

۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۲:۳۵

خانواده ها روحیه محافظه کاری را از فرزندان خود دور کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه تکاب گفت: خانواده ها روحیه ترس و محافظه کاری دور کنند ولی حجاب ها و حریم ها را نشکنند.

۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۳:۵۰

اکثر نمایندگان زن «کنست» مورد تعرض جنسی قرار گرفته اند
خبرگزاری شبستان: روزنامه هاآرتص در گزارشی اعلام کرد که تقریبا همه زنان در کنست اسراییل هدف آزار و تعرض جنسی قرار گرفته اند.

۱۳۹۵/۳/۱۱ - ۱۰:۱۳

آزار جنسی ۲۲ درصد زنان انگلیسی در مدرسه
خبرگزاری شبستان:گزارش یک موسسه خیریه کودکان نشان می دهد که یک پنجم زنان انگلیسی در دوران مدرسه در معرض تعرض جنسی قرار گرفته اند.

۱۳۹۴/۱۲/۳ - ۱۰:۳۵

افزایش ۵۰ درصدی آزار جنسی در دانشگاه های نظامی آمریکا
خبرگزاری شبستان: بر اساس گزارش جدید منتشر شده از سوی پنتاگون،گزارش های مربوط به آزار جنسی در دانشگاه های نظامی آمریکا در سال تحصیلی ۲۰۱۴-۲۰۱۵ ،۵۰ درصد افزایش داشته است.

۱۳۹۴/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۰

قاضی پرونده سوءاستفاده جنسی از کودکان در انگلیس: به ‌دلیل گستردگی ابعاد دست کم ۵ سال تحقیق نیاز است
خبرگزاری شبستان:قاضی پرونده سوء استفاده جنسی از کودکان در انگلیس و ولز اعلام کرد ابعاد پرونده آنچنان گسترده است که رسیدگی به این پرونده حداقل به پنج سال زمان نیاز دارد.

۱۳۹۴/۹/۷ - ۱۵:۱۵