خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢٢ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه صادرات
عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی ایران:
مرکز شتاب دهنده صادرات در کرمانشاه راه اندازی می شود
کاشفی، از راه اندازی مرکز شتاب دهنده صادرات کرمانشاه در آینده ای نزدیک خبر داد. و گفت: این مرکز صادرات محصولات واحدهای تولیدی و صنعتی را تسهیل می کند.

۱۳۹۸/۷/۳۰ - ۰۰:۰۳

جهانگیری:
باید با رونق صادرات کمبودهای ارزی کشور را جبران کنیم
معاون اول رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه رونق صادرات می تواند کمبودهای ارزی را جبران کند، گفت: در شرایط کنونی که درآمدهای ارزی کشور به دلیل تحریم های نفتی کاهش یافته است باید از این فرصت بهره جست.

۱۳۹۸/۷/۲۹ - ۱۹:۵۴

صادرات از گمرك پیام ۲۱ درصد افزایش یافت
در شش ماهه نخست سال جاری بیش از ۴۴ هزار تن انواع کالا از گمرک البرز مستقر در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام صادر شده است که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته بیش از ۲۱ درصد افزایش داشته است.

۱۳۹۸/۷/۲۹ - ۱۵:۵۶

رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق بازرگانی:
دولت و تصمیم گیران، صادرات را در اولویت قرار دهند
شریعتی مقدم از دولت و تصمیم گیران خواست تا صادرات را در اولویت قرار دهند تا از این فرصت استفاده کنیم و اقتصاد منهای نفت را هدفگذاری و عملی کنیم.

۱۳۹۸/۷/۲۹ - ۰۷:۲۹

رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران:
برای رقابت با دنیا باید هم وزن آن‌ها شویم
شکوری با اشاره به اینکه برای رقابت با دنیا باید هم وزن آن‌ها شویم، گفت: باید زیرساخت‌ها از جمله نرخ بهره پایین و حمل و نقل ریلی و دریایی را آماده کنیم.

۱۳۹۸/۷/۲۹ - ۰۷:۲۷

رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران:
ظرفیت صادراتی در بخش رقابت پذیر تولید در کشورمان، خیلی کم است
زادبوم با اشاره به اینکه ظرفیت صادراتی در بخش رقابت پذیر تولید در کشورمان، خیلی کم است، گفت: ساختار اقتصادی کشور، صادرات محور نیست.

۱۳۹۸/۷/۲۹ - ۰۷:۲۴

امام جمعه دهدشت مطرح کرد:
جامعه باید در جهت رشد و تعالی حرکت کند/دستگیری «روح الله زم» افتخار آفرینی سپاه اسلام را به نمایش گذاشت
حسینی با بیان اینکه دستگیری روح‌الله زم توسط اطلاعات سپاه با عملیات پیچیده و فریب اطلاعاتی صورت گرفت، اظهار داشت: این عملیات افتخار آفرینی سپاه اسلام را به نمایش گذاشت.

۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۷:۰۱

صادرات ۷۰ میلیون تن کالا در نیمه نخست سال
رییس کل گمرک ایران گفت: در ۶ ماهه نخست امسال ۷۰‌ میلیون تُن کالا به کشورهای مختلف صادر شده که نسبت به مدت مشابه ۲۲ درصد رشد داشته است.

۱۳۹۸/۷/۲۲ - ۱۹:۰۹

صادرات غیرنفتی در سراشیبی
صادرات غیرنفتی در شش ماهه اول سال ۱۳۹۸ عملکرد چندان موفقی نداشته و ارزش دلاری آن نسبت به دوره مشابه سال گذشته با کاهش ۱۰.۵۵ درصدی مواجه بوده است.

۱۳۹۸/۷/۲۲ - ۱۱:۰۹

استاندار قزوین:
جایگاه صادرات قزوین در سطح کشور قابل قبول نیست
جمالی پور گفت: صادرات کنونی استان قزوین زیبنده ظرفیت های صنعتی و کشاورزی استان نیست و با چشم انداز یک میلیارد دلاری باید نقش ملی خود را ارتقا بخشیم.

۱۳۹۸/۷/۲۲ - ۰۸:۲۸

رئیس کل سازمان توسعه تجارت:
نیاز به نقشه راه جدید منطبق و متناسب با نقشه تنظیم بازار داریم
زادبوم درباره لزوم داشتن نقشه راه صادراتی منطبق با تولید داخلی گفت: نیاز به نقشه راه جدید منطبق و متناسب با نقشه تنظیم بازار داریم.

۱۳۹۸/۷/۲۲ - ۰۶:۵۷

رئیس کمیسیون صادرات اتاق بازرگانی:
اشتغال نیاز به بازار باز دارد
جمشید نفر با اشاره به اینکه امروز مهمترین مشکل جامعه اشتغال است که نیاز به بازار باز دارد، گفت: در صنعت، کشاورزی و غیره تولیدکنندگان با ظرفیت زیر ۵۰ درصد کار می کنند که باید با افزایش ظرفیت به اشتغال و صادرات کمک کنیم.

۱۳۹۸/۷/۲۲ - ۰۶:۵۳

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
صادرات نتیجه روابط سیاسی کشورهاست
موسوی درباره تدوین نقشه راه صادراتی برای ۱۵ کشور هدف گفت: صادرات بیشتر آنکه خروجی واقعیت های اقتصادی باشد، نتیجه روابط سیاسی کشورهاست.

۱۳۹۸/۷/۲۲ - ۰۶:۵۰

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان هرمزگان:
افزایش ۱۴۰ درصدی صادرات کالا‌های غیر نفتی از گمرکات هرمزگان
قاسمی گفت: در شش ماهه سالجاری ۱۵ میلیارد و ۲۶۳ میلیون دلار کالای غیر نفتی از گمرکات استان هرمزگان صادر شد.

۱۳۹۸/۷/۲۱ - ۱۲:۳۵

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات بیمه مرکزی:
استانداردسازی و یکپارچه کردن سامانه های بیمه با سامانه های ورودی انجام شده است
نعمتی با اشاره به اینکه استانداردسازی و یکپارچه کردن سامانه های بیمه ها با سامانه های ورودی انجام شده است، گفت: شرکت ها در مرحله استقرار هستند و از شرکت های بیمه قول گرفتیم که استقرار آنها در ماه آینده به پایان برسد.

۱۳۹۸/۷/۲۱ - ۰۷:۵۱

گمرک ایران اعلام کرد؛
دلایل کاهش ارزش کالاهای صادراتی با وجود افزایش وزنی
به رغم افزایش وزن کالاهای صادراتی در نیمه نخست سال‌جاری (۷۰ میلیون تن) نسبت به مدت مشابه سال قبل، دلیل کاهش ۱۰.۵ درصدی ارزش صادرات، تعدیل پایه ارزش صادراتی کالاها به میزان ۳۰ درصد بوده است.

۱۳۹۸/۷/۲۰ - ۱۵:۴۵

معاون دفتر فناوری اطلاعات گمرک:
حجم تجارت خارجی به ۴۲ و یک دهم میلیارد دلار رسیده است
غنیون با اشاره به اینکه مجموع حجم تجارت خارجی ما در شش ماه نخست سال از مرز ۴۲ میلیارد دلار عبور کرده است، گفت: صادرات به ۴۲ و یک دهم میلیارد دلار رسیده است.

۱۳۹۸/۷/۱۸ - ۰۸:۳۵

رئیس کل سازمان توسعه تجارت:
تعهد ارزی از مشکلات عمده صادرکنندگان است
زادبوم با اشاره به اینکه تعهد ارزی با توجه به شرایط مشکل برگرداندن ارز از مشکلات عمده صادرکنندگان است، گفت: این امر نیاز به تسهیل بیشتر دارد.

۱۳۹۸/۷/۱۸ - ۰۸:۲۷

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
۱۰۱ هزار مازندرانی زائر اربعین حسینی شدند
شمالِ زباله،۱۰۱ هزار مازندرانی زائر اربعین حسینی شدند، از ممنوعیت صادرات تا آزادباش خروج و ... از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز (چهارشنبه ۱۷ مهرماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۰:۳۸

۱۰ مقصد عمده صادرات و واردات کشور در ۵ ماهه ۹۸
۱۰ مقصد نخست صادراتی و وارداتی کشور در ۵ ماهه نخست سال ۱۳۹۸ به ترتیب کشورهای چین، عراق، ترکیه، امارات متحده عربی، افغانستان، آلمان و هند (برخی کشورها در لیست صادرات و واردات مشترک هستند) بوده‌اند.

۱۳۹۸/۷/۱۶ - ۱۱:۲۷