خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٣ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دفاع از ارزش های انقلابی
نماینده ولی فقیه در گیلان:
آمریکایی‌ها به دنبال تحمیل برجام های دیگری به ملت ایران هستند
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه آمریکایی ها به دنبال تحمیل توافق برجام های دیگری به ملت ایران هستند گفت: آمریکایی ها هیچگاه به تعهدات خود در قبال ایران عمل نکرده اند و از این پس نیز عمل نخواهند کرد.

۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۷:۰۹

چهار زمینه اقتصاد، فرهنگ، امنیت و سیاست برای نفوذ، مورد توجه دشمن است
خبرگزاری شبستان: رئیس دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان، اظهار داشت: چهار زمینه اقتصاد، فرهنگ، امنیت و سیاست برای نفوذ مورد توجه دشمن بوده که همه این حوزه ها مهم و نفوذ از آنها خطرناک است.

۱۳۹۵/۶/۲۳ - ۱۹:۱۶

حجت الاسلام اکبرپور:
غفلت خانواده از جنگ فرهنگی جایز نیست/ برخی از مسئولان مثل کبک سر خود را در برف کرده اند
خبرگزاری شبستان:معاون نمایندگی ولی‌فقیه درسپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب درباره تهاجم فرهنگی و نفوذ گفت: متاسفانه عده ای از مسئولان که باید این مهم را درک می‌کردند با بی توجهی مانند کبک زمستانی سر خود را در برف کردند.

۱۳۹۵/۵/۱۱ - ۰۸:۱۰

شورای نگهبان با چشمان تیزبین خود نظام را در مسیر تعالی یاری کرده است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اسالم گفت: شورای نگهبان همیشه با چشمان تیز بین خود نظام جمهوری اسلامی ایران را در مسیر تعالی و شکوفایی یاری کرده است.

۱۳۹۵/۴/۲۶ - ۱۳:۰۰

امام جمعه بجنورد:
مجلس، سنگر بزرگ دفاع از دین و ارزش های انقلابی است/ ضرورت پیاده سازی معیارهای دینی در اقتصاد کشور
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بجنورد ویژگی نمایندگان را استکبار ستیزی و دشمن شناسی دانست و گفت: دشمن ما آمریکا است که در رأس مستکبرین عالم قرار دارد، اما کسانی می خواهند چهره آن را بزک کنند، بنابراین باید حواستان به مجلس، این سنگر بزرگ دفاع از دین باشد.

۱۳۹۴/۹/۶ - ۱۴:۱۳