خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

الأربعاء ١٣ رجب ١٤٤٠

Wednesday, March 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خبرنگاران
خبرنگاران باید ارزش و قدر حرفه خود را بدانند
خبرگزاری شبستان: مدیر امور شعب بانک انصار استان سمنان گفت:خبرنگاران باید ارزش و قدر کار و حرفه خود را بدانند و اصول حرفه ای را که همانا امانتداری است را رعایت کنند.

۱۳۹۵/۵/۱۹ - ۱۶:۴۲

صداقت و امانت رسالت اصلی خبرنگاران/مسئولان با خبرنگاران همکاری کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کومله، صداقت و امانت را از مهم ترین رسالت های خبرنگاران عنوان کرد و گفت: یک انسان امانت دار به اسرار خیانت نمی کند و در مواقعی که فاش شدن اسرار موجب فتنه و آشوب و آسیب به نظام شود باید امانت داری را رعایت کند.

۱۳۹۵/۵/۱۹ - ۱۱:۲۶

رسانه ها زبان گویای مردم هستند
خبرگزاری شبستان: قائم مقام صدا و سیمای آذربایجان غربی گفت: خبرنگاران به عنوان چشم هوشیار و کاوشگر در جامعه باید مسائل را به درستی به مردم اطلاع رسانی کرده و در عین حال از سرعت و مهارت لازم برخوردار باشند.

۱۳۹۵/۵/۱۹ - ۱۱:۲۰

رسانه ها باید اعتماد مردم را نسبت به نظام جمهوری اسلامی افزایش دهند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری رسانه ها نباید مردم را نسبت به نظام دلسرد کنند بلکه باید اعتماد مردم را در این زمینه افزایش دهند.

۱۳۹۵/۵/۱۹ - ۱۱:۱۹

در مراسم روز خبرنگار عنوان شد:
انتظارات مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از رسانه ها
خبرگزاری شبستان: آئین تجلیل از خبرنگاران استان کهگیلویه و بویراحمد به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور مسئولان استانی در یاسوج برگزار شد.

۱۳۹۵/۵/۱۹ - ۰۷:۴۲

ضرورت توجه ویژه به خبرنگاران چهارمحال و بختیاری
خبرگزاری شبستان: استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: به دلیل شغل پرمشغله ای که خبرنگاران دارند باید توجه ویژه های ‌به این قشر شود و دغدغه های این عزیزان برطرف شود.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۱۷:۳۶

خبرنگاران منتشران دانایی در جامعه هستند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان، دانایی و توانایی را دو قدرت برتر جهان خواند و گفت: خبرنگاران منتشر کننده های دانایی در جامعه هستند.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۱۶:۵۳

اختتامیه جشنواره مطبوعات در اردبیل
در اختتامیه جشنواره مطبوعات و خبرگزاریها و روز خبرنگار از خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی در مجتمع فدک اردبیل تجلیل شد.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۱۲:۲۲

خبرنگاران حرفه ای بیمه می شوند/ یارانه بیمه پرداخت می شود
خبرگزاری شبستان: معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به بیمه خبرنگاران حرفه ای گفت: به رسانه ها و خبرگزاری هایی که به صورت دولتیو غر دولتی کار می کنند یارانه پرداخت می کنیم.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۱۰:۳۵

خانواده خبرنگار شهید استان بوشهر تجلیل شد
خبرگزاری شبستان: همزمان با روز خبرنگار در مراسمی از خانواده تنها شهید خبرنگار استان بوشهر شهید داریوش شاهینی با حضور مسئولان استان تجلیل شد.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۱۰:۳۴

خبرنگاران فعال رسانه های مختلف در استان بوشهر تجلیل شدند
خبرگزاری شبستان: در آیینی از خبرنگاران رسانه های مختلف استان بوشهر با حضور معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد تجلیل شد.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۱۰:۳۴

خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری اصحاب رسانه را چشم بینا و پل ارتباط بین مردم و مسئولین دانست و بر ضرورت توجه ویژه به خواسته های خبرنگاران تأکید کرد.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۱۰:۳۴

با حضور مسئولان استانی؛
مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در قزوین برگزار شد
خبرگزاری شبستان:مراسم گرامیداشت روز خبرنگار با حضور مسئولان استانی در سرای سعدالسطنه قزوین برگزار شد.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۰۹:۲۷

خبرنگار باید امانت دار باشد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: خبرنگار باید امانت دار باشد تا بتواند عدالت و انصاف را در خبرهای خود به خوبی رعایت کند.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۰۹:۱۴

انعکاس واقعیت های جامعه، وظیفه مهم و خطیر خبرنگاران است
خبرگزاری شبستان: ناصر خوش‌خبر، فرماندار ایلام در پیامی با تبریک ۱۷ مرداد روز خبرنگار، گفت: انعکاس واقعیت‌های جامعه، وظیفه مهم و خطیر خبرنگاران است

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۰۸:۱۶

مشکلات ۱۲واحد تولیدی سرخه بررسی شدند
خبرگزاری شبستان: استاندار سمنان بر ضرورت رفع موانع تولید در سرخه تاکید کرد و گفت: مشکلات ۱۲ واحد تولیدی این شهرستان بررسی و هشت واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شدند.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۰۸:۰۵

عضو کمیسون اصل نود مجلس؛
خبرنگاران چشمان تیز بین جامعه هستند
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از خبرنگاران به عنوان چشمان تیزبین جامعه نام برد و اظهار کرد: خبرنگاران در ثبت و رساندن پیام انقلاب نقش اساسی دارند و زبان گویا جامعه هستند.

۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۲۳:۰۷

ایلام، یکی از استان‌های پیشرو در حوزه رسانه است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت: مطبوعات، رسانه‌ها و خبرگزاری‌های استان ایلام نقش مهمی در توسعه و پیشرفت این استان دارند.

۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۱۹:۴۸

خبرنگاران زبان گویای مردم/ رسانه ها از ارکان رشد و توسعه جامعه هستند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رودسر با اشاره به نقش رسانه ها در رشد و توسعه و تعالی فرهنگ جامعه،گفت: خبرنگاران زبان گویای مردم هستند

۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۱۵:۵۵

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت روز خبرنگار
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام با صدور بیانیه فرارسیدن ۱۷ مردادماه روز خبرنگار را تبریک گفت.

۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۱۵:۲۱