خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶

الثلاثاء ١ ذو القعدة ١٤٣٨

Tuesday, July 25, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خبرگزاری شبستان فارس
تکذیبه میراث فرهنگی در خصوص تعطیلی موزه پارس
خبرگزاری شبستان: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری فارس اخبارمنتشر شده پیرامون تعطیلی موزه پارس را تکذیب کرد.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۵:۱۱

اعضای خواهر کانون های مساجد شیراز در پیاده روی «دختران احمدی» حضور یافتند
خبرگزاری شبستان: اعضای خواهر کانون های مساجد شیراز همزمان با اول ذیقعده میلاد باسعادت حضرت معصومه (سلام الله علیها) و روز دختران و آغاز دهه کرامت در برنامه پیاده روی «دختران احمدی» شرکت کردند.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۴:۳۴

آستان مقدس احمدی و محمدی (ع)، میزبان جشن میلاد حضرت معصومه (س) شد
خبرگزاری شبستان: در اولین روز از دهه کرامت همزمان با میلاد پرخیر و برکت حضرت معصومه (سلام الله علیها) و روز دختران، مراسم پیاده روی خواهران شیرازی و جشن در آستان مقدس احمدی و محمدی (علیهما السلام) برگزار شد.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۴:۱۴

دوره آموزشی «مهدویت و نماز» در شیراز برگزار شد
خبرگزاری شبستان: دوره آموزشی «مهدویت و نماز» با هدف بازآموزی و ارتقاء فعالیت های تبلیغی ائمه جماعات استان فارس در حرم مطهر حضرت احمدبن موسی الکاظم (علیه السلام) برگزار شد.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۰:۲۶

دوره آموزش معارف مهدویت در شیراز برگزار شد
خبرگزاری شبستان: دوره آموزش مقدماتی و تکمیلی معارف مهدویت به همت کانون تخصصی گسترش فرهنگ مهدویت استان فارس در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شد.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۰:۱۹

دبیرخانه دائمی برنامه‌های هفته خبرنگار در شیراز راه‌اندازی می‌شود
خبرگزاری شبستان: باپیشنهاد اعضاء کمیته برنامه ریزی گرامیداشت روز خبرنگار،دبیرخانه دائمی برنامه‌ریزی و اجرای ویژه برنامه‌های هفته خبرنگار در شیراز راه‌اندازی می‌شود.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۰:۱۲

حیا و بصیرت از ویژگی های بارز شخصیتی حضرت معصومه (س) است
خبرگزاری شبستان: مشاور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، حیا و بصیرت را از ویژگی های بارز شخصیتی حضرت معصومه (س) برشمرد و گفت: رسالت خواهران مسجدی این است که ویژگی های حضرت معصومه (س) را منتقل کنند.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۰:۰۶

ویژه برنامه های خواهران کانون های مساجد فارس در دهه کرامت اعلام شد
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد فارس، برنامه های پیش بینی شده ایام دهه کرامت ویژه خواهران کانون های مساجد را اعلام کرد و گفت: این برنامه ها از اول ذیقعده مصادف با میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) آغاز می شود.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۰:۰۲

حضرت فاطمه معصومه (س)، الگویی برای دختران و زنان ماست
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اینکه دهه کرامت دهه تداعی شدن مفاهیم سازنده ارزش های اسلامی است، گفت: حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها)، الگویی برای دختران و زنان ماست.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۷:۴۶

میراث فرهنگی هدف از تعطیلی موزه پارس را شفاف بیان کند
خبرگزاری شبستان: رئیس کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به تعطیلی موزه باغ نظر (پارس) توسط میراث فرهنگی، گفت: میراث فرهنگی هدف از تعطیلی موزه پارس را شفاف بیان کند.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۷:۲۵

سفر خادمین حرم مطهر حضرت معصومه (س) به شیراز، همزمان با دهه کرامت
خبرگزاری شبستان: مسئول ستاد «سفیران کریمه» در فارس با اشاره به سفر خادمین حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها) با عنوان «سفیران کریمه» به شیراز، گفت: این خادمین روزهای پنجم تا هفتم مرداد ماه، مهمان مردم فارس و شیراز هستند.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۴:۲۸

نشست های اعضای خواهر کانون های مساجد شیراز با محوریت حضرت معصومه (س) برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس از برگزاری نشست های اعضای خواهر کانون های مساجد شیراز با محوریت حضرت معصومه (سلام الله علیها) خبر داد و گفت: این نشست ها در ایام دهه کرامت برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۰۸:۵۹

تشریح برنامه های صدا و سیمای مرکز فارس برای ایام «دهه کرامت»
خبرگزاری شبستان: مدیرکل صدا و سیمای فارس ضمن تشریح برنامه های این سازمان برای «دهه کرامت»، گفت: بزرگی و شکوه فارس و شیراز به یمن وجود حضرت احمد بن موسی (علیهما السلام) است.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۰۸:۳۹

پیش بینی بالغ بر یک هزار برنامه ورزشی و فرهنگی برای ایام دهه کرامت
خبرگزاری شبستان: نماینده وزارت ورزش و جوانان از پیش بینی بالغ بر یک هزار برنامه ورزشی و فرهنگی برای ایام دهه کرامت خبر داد و گفت: یک هزار و ۲۴۰ هیئت ورزشی در مرکز استان ها مجری برنامه های دهه کرامت هستند.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۰۸:۰۱

خط ۲ مترو شیراز تا پایان سال ۹۷ به بهره برداری می رسد
خبرگزاری شبستان: شهردار شیراز گفت: خط ۲ مترو شیراز در صورت تامین اعتبار تا پایان سال ۹۷ به بهره برداری می رسد.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۳:۱۱

راه اندازی فاز دوم خط یک مترو شیراز طی روزهای آینده
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل متروی شیراز از راه اندازی فاز دوم خط یک مترو شیراز طی روزهای آینده خبر داد و گفت: این خط بعد از تهران، طولانی ترین خط کشور محسوب می شود.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۲:۳۵

پنجم مردادماه، آخرین مهلت ارسال مسابقه نشریه دیواری «بحر کرم»
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی، هنری مساجد فارس با اشاره به مسابقه نشریه دیواری «بحر کرم»، گفت: این مسابقه فرهنگی در رابطه با حضرت معصومه (سلام الله علیها) است.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۰۸:۲۳

زیارت ۲۰ هزار دانش آموز زیارت اولی از حرم های مطهر کشور
خبرگزاری شبستان: نماینده وزارت آموزش و پرورش در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور از زیارت ۲۰ هزار دانش آموز زیارت اولی از حرم های مطهر کشور خبر داد و گفت: این اعزام با همکاری خیرین و به ویژه در ایام دهه کرامت انجام می شود.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۰۷:۵۲

آذین بندی بازار و مراکز مهم تجاری در سراسر کشور همزمان با ایام دهه کرامت
خبرگزاری شبستان: مسئول جامعه انجمن های اسلامی بازار و اصناف از آذین بندی بازار و مراکز مهم تجاری در سراسر کشور همزمان با ایام دهه کرامت خبر داد و گفت: در استان های خراسان رضوی، قم و فارس برنامه های ویژه ای در ایام دهه کرامت برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۰۷:۵۰

برگزاری دوره های قالی بافی در روستاهای فارس
خبرگزاری شبستان: مدیر کل سازمان فنی و حرفه ای فارس از راه اندازی دوره های آموزشی قالی بافی در روستاهای چند شهرستان استان خبر داد و افزود: در کارگاه های روستایی ۲ هزار و ۲۴۴ نفردوره معادل ۳۰۵ هزار و ۸۱۳ نفرساعت آموزش دیده اند.

۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۱۲:۲۳