خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

السبت ١٦ ربيع الثاني ١٤٤١

Saturday, December 14, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه یتیم
ائمه اطهار (ع) توجه جدی به حفظ عزت و کرامت نیازمندان و گره گشایی از مشکلات آنها داشتند
اهل بیت عصمت و طهارت(علیه السلام) توجه ویژه ای نسبت امور معیشتی فقرا و نیازمندان و اطعام آنها داشته اند و برای کمک کردن به فقرا، حفظ عزت و کرامت نیازمندان برای آنها از جایگاه ویژه ای برخوردار بود.

۱۳۹۸/۵/۳۰ - ۱۳:۴۳

۶۰۰۰ هزار یتیم و فرزند محسنین چشم انتظار حمایت خیرین
مبشری گفت: ۱۱ هزار و ۲۲۵ یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت این نهاد قرار دارند که از این تعداد ۶۰۹۹ نفر بدون حامی و چشم انتظار حمایت هستند.

۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۴:۰۴

اجرای ۷۵ طرح خودکفایی برای مددجویان کمیته امداد پاتاوه
رئیس کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) پاتاوه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، ۷۵ طرح خودکفایی با اعتبار یک میلیارد و ۷۳۵ میلیون تومان برای مددجویان این اداره و اقشار نیازمند اجرا شده است.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۹

عکس نگاشت/ از خدا بترسید...
عکس نگاشت امروز را دنبال کنید.

۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۶:۰۵

روایتی از حامی طرح اکرام ایتام؛
همسری که مهریه خود را به دلیل شراکت در کار خیر بخشید/خیرین در کمک به نیازمندان کوتاهی نمی کنند
صفر صفری در خصوص مشارکت خانواده‌ اش در امور خیر می‌ گوید: همسرم در انجام کارهای خیرخواهانه در بسیاری از موارد از من پیش است و مهریه‌ اش را به‌ شرط شریک شدن در کار خیر به من بخشیده است.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۳:۵۸

روایتی از حامی نیکوکار کهگیلویه و بویراحمدی؛
معامله با خدا معامله پرسودی است/آرزو دارم سرپرستی یک هزار یتیم را برعهده بگیرم
آقای احمدی و همسرش زوج خیر و نیکوکار کهگیلویه و بویراحمدی هستند که سرپرستی ۲۰ یتیم را بر عهده‌ دارند و آرزو دارند تا زنده‌ هستند با اتکاء به ذات پروردگار، تعداد ایتام تحت تکفل خود را به یک هزار نفر برسانند.

۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۱:۳۷

پیگیری شبستان از وضعیت فوتبالیست بیمار هرمزگانی نتیجه داد
گزارش میدانی خبرگزاری شبستان از وضعیت بحرانی علی، فوتبالیست نوجوان یتیم هرمزگانی که خطر قطع شدن پاها بخاطر بیماری قند خون او را تهدید می کرد پس از سه روز نتیجه داد.

۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۷:۴۰

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی:
امسال در قم یتیم بی سرپرست نداریم/حمایت مردم قم از نیازمندان مثال زدنی است
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح تکفل ایتام گفت: استان قم در این زمینه در حال رسیدن به خودکفایی است و بر اساس گزارش ارائه شده امسال در قم یتیم بی‌سرپرست نخواهیم داشت.

۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۰۷:۴۴

۴ خیر حمایت کودک بازمانده از حادثه صاعقه تک درح را بر عهده گرفتند
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته امداد امام خمینی درح شهرستان سربیشه گفت: ۴ خیر حمایت از کودک یتیم بازمانده از حادثه صاعقه تک درح را بر عهده گرفتند.

۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۳:۲۹

چشم امید کودکان یتیم جهان به دست های قدرتمند بوکسور «مسلمان»
خبرگزاری شبستان: قهرمان مسلمان بوکس جهان به کودکان یتیم در سراسر جهان کمک می کند.

۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۲:۰۲

حمایت بیش از ۶ هزار و ۴۰۰ حامی از ایتام و محسنین کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۶ هزار و ۴۰۰ حامی حمایت از ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد استان را برعهده دارند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۵

خانه دارشدن ۴۵ نفر از ایتام در میناب/۳۰ یتیم دیگر نیز تا آخر سال صاحبخانه می شوند
خبرگزاری شبستان: ۴۵ واحد مسکونی با مشارکت کمیته امداد هرمزگان و مؤسسه خیریه اشرف الانبیاء در شهرستان میناب افتتاح و به کلید آن ها به ایتام تحت پوشش این نهاد واگذار شد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۶

جوان گلستانی حامی ۱۱۵۷ فرزند یتیم
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره اکرام کمیته امداد استان گلستان گفت: خیر جوان گلستانی با یک هزار و ۱۵۷ فرزند یتیم، بزرگترین حامی کمیته امداد استان گلستان است.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۳:۳۳

دست نوازشگر ۱۰۲۰۴ حامی بر سر ۵۱۰ یتیم در بندر جاسک
خبرگزاری شبستان: مدیر کمیته امداد شهرستان جاسک از کمک بیش از ۱۹۸ میلیون ریالی حامیان نیکوکار به ایتام تحت حمایت این نهاد طی سال جاری در بندر جاسک خبر داد و گفت: این مبلغ توسط هزار و ۲۰۴ حامی به حساب ۵۱۰ یتیم واریز شد.

۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۴:۳۵

توزیع ۱۵۰ بسته آذوقه نیازمندان ویژه رمضان توسط خیریه یتیم مجتبی(ع) در آران و بیدگل
خبرگزاری شبستان: مدیر مؤسسه خیریه یتیم مجتبی(ع) گفت: همزمان با ماه ضیافت الهی، ۱۵۰ بسته آذوقه ماه رمضان در بین ایتام، زنان بی سرپرست و خانواده های نیازمند آران و بیدگل توزیع می شود.

۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۲:۴۹

حمایت بیش از ۱۷ هزار حامی نیکوکار از کودکان یتیم ایلامی
خبرگزاری شبستان: بیش از ۱۷ هزار و ۲۶۰ حامی نیکوکار از کودکان یتیم ایلامی در طول سال با کمک‌های مختلفی در زمینه‌های تحصیلی، خرید لوازم‌خانگی، مسکن و هزینه‌های زندگی حمایت می‌کنند.

۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۰۹:۵۶

ارتباط سازمان یافته ۱۰ میلیون خانوار با کمیته امداد کشور
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه و مشارکت های مردمی کمیته امداد کشور، با بیان اینکه امور مشتریان کمیته امداد باید اصلاح شود، اظهار داشت: در حال حاضر ۱۰ میلیون خانوار ارتباط سازمان یافته با کمیته دارند که هشت میلیون مشترک صدقات هستند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۳۴

احداث ۱۱۰ واحد مسکونی برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمدی با همکاری موسسات خیریه
خبرگزاری شبستان: با همکاری موسسه خیریه عترت بوتراب، خیریه وفاق سبز و کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد ۱۱۰ واحد مسکونی برای مددجویان این نهاد احداث می شود.

۱۳۹۵/۹/۱۵ - ۱۴:۲۵

۸ هزار و ۷۴۶ حامی نیکوکار نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد را حمایت می کنند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ( رحمه الله تعالی علیه ) کهگیلویه و بویراحمد گفت: هشت هزار و ۷۴۶ حامی نیکوکار در قالب طرح های اکرام ایتام و محسنین، ایتام و نیازمندان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد را حمایت می کنند.

۱۳۹۵/۸/۱۱ - ۱۴:۱۵

حمایت پنج هزار و ۴۹۸ حامی از ایتام کهگیلویه و بویراحمد/ کمک یک میلیارد و ۳۹۹ میلیون ریالی حامیان به ایتام
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه)کهگیلویه و بویراحمد از حمایت پنج هزار و ۴۹۸ حامی نیکوکار از ایتام کمیته امداد استان از ابتدای سال ۹۲ تاکنون خبر داد.

۱۳۹۵/۵/۲۷ - ۰۷:۴۷