خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٧ رمضان ١٤٤٠

Wednesday, May 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه وزیر کشور
دیدار وزیر کشور با نماینده ولی فقیه در استان قزوین
خبرگزاری شبستان: عبدالرضا رحمانی فضلی با آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین دیدار کرد.

۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۷:۰۷

عبدالرضا رحمانی فضلی:
«آسیب های اجتماعی و اقتصاد مقاومتی» محور برنامه های اجرائی استانداران کشور باشد
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور با حضور در آئین تکریم و تودیع استاندار البرز گفت: آسیب های اجتماعی و اقتصاد مقاومتی محور مهم برنامه های اجرائی استانداران کشور باشد.

۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۵:۰۷

وزیر کشور وارد البرز شد
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور به منظور حضور در آئین تکریم و تودیع استاندار البرز وارد استان البرز شد و با نماینده ولی فقیه در این استان دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۰:۰۸

آنچه در آیین تودیع و معارفه استاندار هرمزگان گذشت/از اعتراض نماینده مجلس تا اهدای دسته گل توسط فرزند استاندار جدید به استاندار سابق
خبرگزاری شبستان: آیین تودیع جاسم جادری استانداری پیشین و معارفه فریدون همتی به عنوان استاندار جدید هرمزگان با حضور وزیر کشور، نماینده ولی فقیه در هرمزگان، نمایندگان استان در مجلس، مدیران، علمای شیعه و اهل سنت و اصحاب رسانه در بندرعباس برگزار شد.

۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۱۶:۳۶

بزرگترین آسیب تهدید کننده یک ملت افتراق و انشقاق است
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور، بزرگترین سیاست داخلی دولت تدبیر و امید را انسجام و وحدت داخلی دانست و تصریح کرد: بزرگترین آسیبی که به یک ملت می تواند وارد شود، افتراق و انشقاق است.

۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۱۴:۰۸

رحمانی فضلی؛
مشکلی بین نمایندگان مجلس و وزارت کشور وجود ندارد
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور تصریح کرد: مشکلی بین نمایندگان مجلس و وزارت کشور وجود نداشته و ندارد و این هماهنگی موجب فراهم شدن فرصت ارائه خدمت بیشتر به مردم شده است.

۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۱۳:۴۸

با حضور وزیر کشور صورت می گیرد؛
برگزاری مراسم تودیع و معارفه استاندار قزوین
خبرگزاری شبستان: مراسم تودیع و معارفه استاندار قزوین سه شنبه ۲۸ شهریور ماه با حضور وزیر کشور برگزار می شود.

۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۰۹:۲۳

با حکم وزیر کشور؛
«مروج الشریعه» استاندار خراسان جنوبی شد
خبرگزاری شبستان: طي مراسمي با حضور وزير کشور، محمدمهدی مروج الشریعه با حضور وزیر کشور به عنوان استاندار جدید خراسان جنوبی معرفی شد.

۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۹:۳۸

وزیر کشور به دیدار نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی رفت
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور در اولین برنامه کاری خود در سفر به بیرجند، به دیدار نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی رفت.

۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۷:۲۱

وزیر کشور وارد بیرجند شد
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور دقایقی پیش به منظور شرکت در آ‌یین تکریم و معارفه استانداران قدیم و جدید خراسان جنوبی، وارد فرودگاه بیرجند شد.

۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۷:۱۰

لزوم توجه استانداران به مسئله اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور با اشاره به اینکه مسئله اقتصاد مقاومتی، مهمترین مسئله ایست که دولت به آن نگاه دارد، گفت: اقتصاد مقاومتی از اولویت هایی است که باید استانداران به آن توجه کنند.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۲۱:۲۸

حاشیه نشینی زمینه دامن زدن به معضل های اجتماعی را فراهم می کند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: حاشیه نشینی زمینه دامن زدن به معضل های اجتماعی را فراهم می کند.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۲۰:۲۷

مسئولان باید با خدمت صادقانه اعتماد مردم به نظام را تقویت کنند
خبرگزاری شبستان: استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه باید با هم ‌افزایی و فهم مشترک در خدمت مردم باشیم، گفت: مسئولان باید با خدمت صادقانه اعتماد مردم به نظام را تقویت کنند.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۶:۱۶

مسیر درست مهم تر از اهداف است/راه های خادمی برای افزایش ۳۰۰ درصدی بودجه استان
خبرگزاری شبستان: استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مسیر درست مهم تر از اهداف است، گفت: با این روش ۳۰۰ درصد بودجه استان کهگیلویه و بویراحمد افزایش پیدا کرد.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۶:۱۶

استانداران باید دارای تعامل و قدرت هماهنگی باشند
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور با بیان اینکه استانداران باید حتما سیاست‌ های دولت را قبول داشته و اجرا کنند، گفت: این افراد باید قدرت هماهنگی، تعامل و تجربه در این حوزه را داشته باشند.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۶:۱۵

با حضور وزیر کشور؛
آیین معارفه استاندار خراسان جنوبی «فردا» برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی گفت: آیین تودیع و معارفه استاندار خراسان جنوبی فردا (۲۶ شهریور) با حضور وزیر کشور برگزار می شود.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۳:۱۵

رحمانی فضلی وارد یاسوج شد
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور به منظور تکریم و معارفه استانداران قدیم و جدید استان کهگیلویه و بویراحمد وارد فرودگاه یاسوج شد.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۲:۴۰

برگزاری شورای اداری استان فارس با حضور وزیر کشور
خبرگزاری شبستان: شورای اداری استان فارس عصر امروز (۲۵شهریور) با حضور دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور برگزار می شود.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۱:۰۳

سفر وزیر کشور به کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور به منظور تکریم و معارفه استانداران پیشین و جدید به یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد سفر می کند.

۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۱۶:۱۵

در آستانه مهرماه و بازگشایی مدارس؛
وزیر کشور طرح استقبال از مهر را به استانداران سراسر کشور ابلاغ کرد
خبرگزاری شبستان: رحمانی فضلی طرح استقبال از مهر را برای اجرا در سطح شهرداری ها، دهیاری ها و دیگر دستگاه های ذیربط در سراسر کشور به استانداران ابلاغ کرد.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۰۷:۳۹