خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٦ رمضان ١٤٤٠

Tuesday, May 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه وزیر کشور
جلسه علنی مجلس فردا برگزار می شود/جلسه غیرعلنی با وزرای کشور و اطلاعات
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس این هفته در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه جلسه علنی خواهند داشت و در نشست غیرعلنی در روز یکشنبه با حضور وزرای کشور و اطلاعات حادثه تروریستی در مجلس را مورد بررسی قرار می دهند.

۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۳:۰۴

نشست خبری وزیر کشور
نشست خبری عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور با حضور رسانه های خارجی و داخلی در سالن پیامبر اعظم وزارت کشور برگزار شد.

۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۲:۳۰

فرهنگ ایثار و شهادت نسخه شفا بخش حوزه های اقتصادی در دهه عدالت است
خبرگزاری شبستان:وزیر کشور گفت: فرهنگ ایثار و شهادت نسخه شفا بخش حوزه های اقتصادی تولید، اشتغال، خودکفایی و قطع وابستگی در دهه عدالت است.

۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۲:۲۳

رحمانی فضلی:
مردم باید موضوع اقتصاد مقاومتی را باور کنند/ایجاد تعادل و توازن در کشور از عوامل اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور، ایجاد تعادل، توازن در کشور و عدالت محوری را از عوامل و اجزای اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار داشت: مردم باید موضوع اقتصاد مقاومتی را باور کنند و علاوه بر سرمایه مردم، آنها را در حوزه های مختلف مشارکت دهیم.

۱۳۹۶/۱/۲۴ - ۱۸:۱۴

وزیر کشور اعلام کرد:
تبلیغات زودهنگام نامزدها از شنبه در وزارت کشور بررسی می شود
خبرگزاری شبستان: رحمانی فضلی گفت: کمیته تبلیغات قانونی است و در وزارت کشور پیش بینی شده است و شنبه کمیته را تشکیل می دهیم و اگر مواردی خلاف باشد به کمیته رسیدگی به تخلفات در قوه قضائیه ارسال خواهد شد.

۱۳۹۶/۱/۲۲ - ۰۸:۲۳

وزیر کشور از ستاد انتخابات بازدید کرد
خبرگزاری شبستان: صبح امروز و همزمان با ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، وزیر کشور از ستاد انتخابات بازدید کرد.

۱۳۹۶/۱/۲۲ - ۰۷:۵۸

افزایش مدیریت زنان در مناطق روستایی/پرداخت بیش از ۷ هزار میلیارد تومان به دهیاران
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور با اشاره به افزایش ۱۴۴ درصدی مدیریت زنان در روستاها گفت: ۷ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان در دولت یازدهم به دهیاران پرداخت شده است تا بخشی از عدم توازن در روستاها جبران شود.

۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۴:۵۷

تاکید وزیر کشور بر تسریع تدوین طرح توسعه کردستان
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور از مدیران کردستان خواست طرح توسعه استان را براساس ظرفیت ها، توانمندی ها و امکانات استانی و ملی، با زمانبندی و تعیین روش های تامین مالی آنها، ظرف مدت حداکثر یک ماه به وزارت کشور تحویل دهند.

۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۰۸:۴۷

طرح مشکلات و نیازمندی های کردستان با وزیر کشور
خبرگزاری شبستان: استاندار کردستان مهمترین مشکلات و نیازهای استان را با وزیر کشور و جمعی از تصمیم گیران بخش های مختلف کشور مطرح کرد.

۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۰۸:۴۶

وزير كشور:
جمع‌آوری بيش از ۱۴ هزار معتاد در طرح نوروزی ساماندهی معتادان متجاهر و پرخطر
خبرگزاری شبستان:وزير كشور از اجرای طرح نوروزي ساماندهي جمع آوری معتادان خیابانی و متجاهر در سطح كشور خبر داد و گفت: در نخستین گام از اجرای این طرح بيش از ۱۴ هزار معتاد و ۵ هزار خرده فروش مواد مخدر در سطح كشور جمع آوری و ساماندهي شدند.

۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۱۰:۵۶

استمرار اجرای اقتصاد مقاومتی از اهداف دولت در سال ۹۶ است
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور با اشاره به اینکه استمرار اجرای اقتصاد مقاومتی از اهداف دولت و وزارت کشور در سال جدید است، گفت: با نامگذاری سال ۹۶ توسط رهبر انقلاب، جهت‌گیری و هدف گذاری به سمت ایجاد اشتغال و خروج از رکود است.

۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۱۶:۴۸

وزیر کشور از ستاد انتخابات فرمانداری بازدید کرد
خبرگزاری شبستان: رحمانی فضلی، وزیر کشور از ستاد انتخابات فرمانداری بازدید کرد

۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۱:۲۷

راه‌های امدادی داعش از مرز سوریه به موصل باید قطع شود
خبرگزاری شبستان: شیخ اکرم الکعبی دبیرکل نُجَباء در دیدار وزیر کشور عراق گفت: سازمان بسیج مردمی می‌بایست با پشتیبانی سایر قوای نظمی عراق، قطع راه‌های امدادرسانی به داعش از مرز سوریه را در اولویت امور قرار دهد.

۱۳۹۶/۱/۶ - ۰۹:۱۷

سفر وزیر کشور به قزوین
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور در جریان سفر به قزوین از چندین پروژه کشاورزی در این استان بازدید کرد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۳

۲۵ اسفندماه، فرمان آغاز به کار انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیست و پنجم اسفند ماه فرمان آغاز پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا توسط وزیر کشور صادر می شود.

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۶:۱۱

وزیر کشور در کنگره مسئولان وزارت ارشاد/
مسئولان وزارت ارشاد بانیان امنیت اجتماعی و فرهنگی هستند
خبرگزاری شبستان: وزارت کشور در مسیر توسعه مناطق و استان ها، بسیج امکانات برای توسعه مناطق، تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و فراهم کردن بستر مشارکت مردمی مدیون وزارت ارشاد است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۵:۴۴

آغاز به کار ستاد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهروروستا
خبرگزاری شبستان:ستاد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهروروستا و اولین دوره دهمین دوره شورای اسلامی عصر روز گذشته با اعلام رسمی وزیر کشور آغاز به کار کرد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۵

رحماني‌فضلي:
اعتياد؛ مناطقی را بیش از سایر نقاط جهان با مخاطرات جدي مواجه ساخته است
خبرگزاری شبستان:وزير كشورگفت: تولید، کشت و قاچاق مواد مخدر و همچنین جرایم سازمان یافته مرتبط با آن و از همه مهمتر اعتیاد؛ مناطقی را بیش از سایر نقاط جهان در معرض مخاطرات ویرانگر خود قرار می‌دهند.

۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۴:۱۳

ضرورت سخت گیری دستگاه ها برای رعایت مسایل زیستی محیطی در خودروها
خبرگزاری شبستان: معاون اول رئیس جمهوری تاکید کرد: همه دستگاه ها باید به مصوبه دولت درمورد رعایت مسایل زیست محیطی خودروها توجه وسخت گیری های لازم را داشته باشند.

۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۰

وزیر کشور در اولین همایش تجلیل از خیرین حوزه های علمیه خواهران تاکیدکرد؛
استفاده از ظرفیت عظیم حوزه های علمیه در کاهش آسیب های اجتماعی
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور با اشاره به چگونگی مدیریت و ساماندهی آسیب های اجتماعی گفت: با توجه به ظرفیت عظیم حوزه های علمیه در جامعه جایگاه موثر مدارس علمیه در کاهش آسیب های اجتماعی مشخص می شود.

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۲۳:۵۷