خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸

الخميس ٢٥ جمادى الثانية ١٤٤١

Thursday, February 20, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تغییر استاندار
تغییر استاندار سیستان و بلوچستان قطعی است
خبرگزاری شبستان: تغییر استاندار سیستان و بلوچستان قطعی است و محبی نیا، زمانی قمی و صادقی گزینه های تصدی گری استانداری استان هستند.

۱۳۹۶/۸/۱ - ۱۴:۲۲

دبیر مجمع نمایندگان استان:
تغییر استانداران الزاماً به دلیل عملکرد نیست/ صادقلو و تیمش دارای برنامه و انگیزه لازم بودند
خبرگزاری شبستان: دبیر مجمع نمایندگان گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: تغییر استانداران در دولت الزاما به دلیل عملکردی نیست بلکه بیشتر بحث جابه جایی آنان مطرح است.

۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۲۰:۱۳

محرومیت خراسان جنوبي فراتر از حالت عادی است
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه بیرجند با بیان اینکه محروميت خراسان جنوبی فراتر از حالت عادی است، گفت: این استان فقیر و در رتبه های آخر توسعه کشور (رتبه۲۸) قرار دارد و چهره خود را سرخ نگه داشته است.

۱۳۹۵/۴/۱۲ - ۱۵:۴۲

امام جمعه بیرجند:
قدرداني از حضور پرشور مردم در راهپيمايي روز قدس/ اهل چماق و زورگویی نیستیم اما از حق کوتاه نمی‌آییم
خبرگزاری شبستان:امام جمعه بیرجند با اشاره به اينکه استاندار جدید خراسان جنوبی(علی اکبر پرویزی) انسانی بی حاشیه، کاری و پرتلاش است، گفت: ما و نمایندگان استان اهل چماق و زورگویی نیستیم اما محکم انتظارات خود را بیان خواهیم کردو از حق خود کوتاه نمی‌آییم.

۱۳۹۵/۴/۱۱ - ۱۵:۰۲

امام جمعه بیرجند:
تغییر استاندار خراسان جنوبی به صلاح نیست
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بیرجند با اشاره به اينکه اکنون با توجه به زمان محدود تا انتخابات ریاست جمهوری اصلاً برای نظام، دولت و جناح‌ها تغییر استاندار به صلاح نیست، از دولت درخواست کرد استاندار خراسان جنوبی تغییر نکند.

۱۳۹۵/۴/۴ - ۱۵:۲۱

تغيير استاندار خراسان جنوبي از شايعه تا واقعيت/ نمايندگان استان اظهار بي اطلاعي کردند!
خبرگزاری شبستان: طی چند روز گذشته بحث تغییر استاندار خراسان جنوبی به مهمترین موضوع محافل سیاسی و غیر سیاسی این استان تبدل شده و با برخی اظهارات؛ روز به روز این شایعه بیشتر رنگ واقعیت می‌گیرد.

۱۳۹۵/۴/۳ - ۱۷:۳۸

محمدرضا خباز سکاندار استانداری سمنان شد
خبرگزاری شبستان: محمدرضا خباز با تجربه چهار دوره نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی سکاندار استانداری سمنان شد.

۱۳۹۴/۸/۲۷ - ۱۰:۲۸