خبرگزاری شبستان

شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٦ رجب ١٤٤٠

Saturday, March 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیریت جهادی
حجت الاسلام کرامتی:
احاطه مدیریت جهادی بر کشور، راه حل مشکلات اقتصادی است
امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه مشکلات اقتصادی در کشور تنها ناشی از تحریم ها نیست بلکه تلفیقی از تحریم و سو مدیریت است، گفت: احاطه مدیریت جهادی بر کشور نیاز ایران اسلامی و راه حل مشکلات اقتصادی است.

۱۳۹۸/۱/۲ - ۱۷:۱۷

نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله مدیریت جهادی برگزار می شود
نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله مدیریت جهادی با نمایش چهار دهه دستاوردهای کشاورزی، صنایع تبدیلی، تکمیلی، فناوری های پیشرفته قضایی، صادرات و فعالیت تشکل های جهادی برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۱:۴۶

حجت الاسلام اسکندری:
ضعف ساختاری و سو مدیریت سبب اثرگذاری تحریم است
امام جمعه بوئین میاندشت باتبیین اینکه در بحث اقتصاد هم چالش بیرونی تحریم و هم چالش درونی سومدیریت و ضعف ساختاری است، گفت: اگر تحریم ها اثر می گذارد ضعف ساختاری و سو مدیریت و جهادی وارد نشدن مدیر است.

۱۳۹۷/۱۲/۳ - ۱۸:۴۲

استاندار خراسان رضوی:
مدیران دولتی باید برای خدمت، توسعه و آبادانی کشور تلاش مضاعف کنند
رزم حسینی با بیان اینکه جمهوری اسلامی بر پایه مردم شکل گرفته، گفت: مدیران دولتی و حکومتی باید همه توان خود را برای خدمت، توسعه و آبادانی این خاک به کار ببندند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۱:۰۲

نمکی:
«بانوی بی‌نشان» مصداق کاملی از مدیریت جهادی در عرصه فرهنگ است
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: نمایش آیینی بانوی بی نشان مصداق کاملی از مدیریت جهادی خود جوش در عرصه فرهنگ است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۵

حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری:
مجاهد فی سبیل الله در دنیا آرامش، موفقیت و عزت دارد
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری گفت: مجاهد فی سبیل الله در دنیا آرامش، موفقیت و عزت دارد، جهاد فی سبیل الله صرفا در میدان جنگ نیست، شهادت مزد مجاهد فی‌سبیل الله است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۶

رفیق‌دوست:
حل مشکلات کشور به سرعت عمل کربلای ۴ و ۵ نیاز دارد
فرمانده اسبق سپاه با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی با روحیه صد درصد انقلابی محقق می‌شود، گفت: برای حل مشکلات کشور محتاج سرعت عمل عملیات کربلای ۴ و ۵ هستیم.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۰:۲۹

پنجمین همایش مدیریت جهادی به کار خود پایان داد
پنجمین همایش مدیریت جهادی با تقدیر از خانواده شهدای مدافع حرم و آتش نشانی و تجلیل از مدیران جهادی برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۳:۵۱

رییس فراکسیون امید مجلس:
وظیفه ما است که دغدغه معیشت مردم را داشته باشیم
عارف با بیان اینکه باید رفتار و عمل ما عین هم باشد، گفت: باید پاسخگوی مردم باشیم وظیفه ماست که دغدغه معیشت مردم را داشته باشیم.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۲:۳۱

وزیر آموزش و پرورش:
هیچ مانعی مدیریت جهادی را محدود نمی کند
بطحایی با بیان اینکه هیچ محدودیتی مانع مدیریت جهادی نمی شود، گفت: با تمام مشکلاتی که بر کشور تحمیل می شود، آموزش و پرورش در شاخص های تعلیم و تربیت توسعه یافته است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۲:۰۷

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی:
نیروهای مسلح کاری را که ۲۰ سال بر زمین مانده بود، تمام کردند
فرمانده کل ارتش با بیان اینکه نیروی های مسلح ، نیروهای پای کار و معتقد به وعده الهی هستند، گفت: نیروهای مسلح کاری را که ۲۰ سال بر دوش عده ای باقی مانده بود، تمام کردند و به محضر رهبر انقلاب گزارش دادند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۱:۰۰

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفان
باید با تکیه بر مدیریت جهادی از تنگناها عبور می کنیم
سردار سپهر با بیان اینکه امروز تعالی مردم، نظام و عبور از تنگناها جز با روحیه و عمل جهادی ممکن نیست، گفت: با تکیه بر مدیریت جهادی از تنگناها عبور می کنیم.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۹:۴۶

امروز در یاسوج مطرح شد:
برنامه های پیشنهادی معاون شورای هماهنگی برای کارگروه مساجد
معاون شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اسستان کهگیلویه و بویراحمد گفت: وقتی از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی صحبت می شود، نخستین عامل پیروزی مشیت و خواست الهی و محوریت اسلام در مبارزه است که در این میان نقش مسجد در ذهن تداعی می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۰۰:۴۵

حجت الاسلام والمسلمین مومنی:
حرکت‌های جهادی بر ضد منافع دشمن است
حجت الاسلام والمسلمین مومنی گفت: هر کس در جمهوری اسلای بر مبنای حرکت جهادی عمل نکند یا بی‌خیال و غافل است یا در جهت منافع دشمن کار می‌کند.

۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۰:۴۳

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:
بدون مدیریت جهادی در شرایط کنونی،نمی توان کارهای بزرگ در ادارات انجام داد
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه با شرایط کنونی، کارهای بزرگ در ادارات نمی توان انجام داد، بر ضرورت مدیریت جهادی تاکید کرد.

۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۵:۲۳

به مناسبت روز دانشجو؛
برگزاری ویژه برنامه «تفکر لیبرالی یا مدیریت جهادی» در دانشگاه پیام نور اردبیل
همزمان با ۱۶ آذر، روز دانشجو ویژه برنامه ای نشست تحلیلی با عنوان راه حل مشکلات کشور در دانشگاه با «تفکر لیبرالی یا مدیریت جهادی» در دانشگاه پیام نور برگزار می شود.

۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۰۸:۴۷

سبحانی نیا:
عبور از تحریم‌ها با مدیریت جهادی و وحدت مردم امکان‌پذیر است
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم به کار بستن اصول اقتصاد مقاومتی برای عبور از تحریم ها گفت: عبور از تحریم‌ها با مدیریت جهادی و وحدت مردم امکان‌پذیر است.

۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۰۷:۴۷

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل:
جبهه فرهنگی مساجد به همت کانون های فرهنگی هنری فعال است
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با اشاره به فعالیت های مذبوحانه دشمنان برای تخریب چهره مساجد، گفت: جبهه فرهنگی مساجد به همت کانون های فرهنگی هنری فعال است.

۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۰۹:۲۴

همت بلند کارکنان کانون های مساجد / مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی در اردوی اوقات فراغت کانون های مساجد عینیت یافت
همت بلند کارکنان کانون های مساجد با مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی در اردوی اوقات فراغت کانون های مساجد عینیت گرفت و این مهم امسال نیز همچون سال های قبل برای حضور نوجوانان و جوانان در برنامه های تربیتی و آموزشی کانون های مساجد تحقق یافت.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۴:۴۳

بعضی از مسئولین در طراز انقلاب و ارزش های آن نیستند/مردم منتظرند قوه قضائیه چگونه عمل می کند
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بازخوانی حوادث صدر اسلام و شناخت شاخص های صحیح آن جهت تحقق آرمان های انقلاب را مهم خواند و گفت: عبرت گیری یعنی با آسیب شناسی مسائل صدر اسلام، نقاط ضعف و قوت را شناسایی و متناسب با این الگو مسائل را پیش ببریم.

۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۳:۰۹