خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

السبت ٩ صفر ١٤٤٠

Saturday, October 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خبرنگاران
برگزاری رزمایش محمد رسول الله (ص) ۲ در قالب «شیفت ایثار»
مسئول بسیج رسانه سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: جامعه کارگری استان بخشی از رزمایش «محمد رسول الله (ص) ۲» در قالب «شیفت ایثار» برای انجام فعالیت اقتصادی در مقابله با حربه دشمنان برگزار می کنند.

۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۲:۵۲

خبرنگار دراندیشه ایجاد نشاط اجتماعی باشد/لزوم جانمایی کتاب در سبد فعالیت های خبرنگاران
مدیر کل کتابخانه های عمومی مازندران با بیان اینکه خبرنگاران جریان ساز هستند، گفت: خبرنگاران کتاب را هم در سبد فعالیت های خود جانمایی کنند.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۲۱:۲۹

خبرنگاران برای بهره‌مندی از بیمه تکمیلی تا ۱۴شهریور فرصت دارند
اداره خبرنگاران معاونت مطبوعاتی اعلام کرد با توجه به بازشدن سامانه ثبت نام و انتخاب طرح بیمه تکمیلی از ۱۰شهریور، خبرنگاران تا پایان روز ۱۴شهریور فرصت دارند نسبت به تکمیل مراحل مربوطه اقدام نمایند.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۶:۰۴

خبرنگاران وجدان بیدار جامعه ودر خط مقدم جبهه آگاهی بخشی هستند
فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: خبرنگاران وجدان بیدار جامعه ودر خط مقدم جبهه آگاهی بخشی هستند زیر آنها برای اطلاع رسانی دقیق نهایت تلاش را می کنند.

۱۳۹۷/۶/۱ - ۱۵:۴۸

نتیجه زحمات خبرنگاران موجب پیشرفت جامعه می شود
رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان لرستان، با تاکید بر ضرورت پرهیز از سیاه نمایی، افزود: نتیجه زحمات خبرنگاران موجب پیشرفت جامعه می شود.

۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۱۲:۱۲

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل:
گروه خبرنگاران بحران تشکیل می شود / دوره آموزشی امدادی ویژه خبرنگاران
سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: گروه خبرنگاران بحران ویژه زمان های اضطراری و حوادث تشکیل می شود تا بتوانیم در مواقع مورد نیاز از ظرفیت های اطلاع رسانی این عزیزان بهره مند شویم.

۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۱۱:۵۰

خبرنگاری قداست شغل انبیاء را دارد
مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حرفه خبرنگاری هم وزن شغل انبیاء است که هویت و قداست خود را از شغل انبیاء می گیرد.

۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۴:۳۲

نگاه عادلانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای توزیع عادلانه امکانات فرهنگی و هنری در استان ها
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر نگاه عادلانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای توزیع عادلانه امکانات فرهنگی و هنری در استان ها تاکید کرد.

۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۶:۰۹

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان؛
احترام به خبرنگار تکریم تاریخ است
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان با بیان اینکه روز خبرنگار روز تجلیل از علم، فرهنگ و ایثار و ازخودگذشتگی است، گفت: احترام به خبرنگار تکریم تاریخ است.

۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۰۸:۳۸

اظهارنظر درباره مطلبی که صحت آن ثابت نشده، خلاف دستور قرآن است
سرپرست استانداری کرمان در خطاب به رسانه ها تاکید کرد: تا زمان اطمینان از صحت مطالب، نباید آن را بیان و درباره مطلب مذکور اظهار نظر کرد؛ این دستور قرآن(آیه ۳۶ سوره اسرا)است و در ادامه می فرماید نه تنها گوش و چشم که دل هم مسئول است.

۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۰۸:۳۵

بی تفاوتی در اهل قلم، پویایی را از جامعه می گیرد
مدیرکل حوزه استاندار کرمان اظهار داشت:اگر بی تفاوتی در اهل قلم دیده شود پویایی از جامعه رخت بر می بندد لذا توجه به جامعه اهل قلم لازمه داشتن یک جامعه پویا است.

۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۰۸:۲۷

رشد سواد رسانه ای و اجتماعی با حرکت آگاهانه رسانه ها شتاب می گیرد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: رشد سواد رسانه ای و اجتماعی با حرکت آگاهانه رسانه ها شتاب می گیرد.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۲:۱۹

رسالت اجتماعی خبرنگار رویکرد محوری چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر است
مسئول بسیج رسانه ای استان اردبیل گفت: توجه به رسالت اجتماعی خبرنگار و دغدغه های صنفی از جمله رویکردهای محوری چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر است.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۰:۲۹

برگزاری جشنواره ورزشی شهدای قلم در قزوین
جشنواره ورزشی شهدای قلم با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران در قزوین برگزار می شود.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۰۸:۲۰

انبار نفت تربت حیدریه وظیفه تامین سوخت مورد نیاز استان های همجوار را دارد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه گفت: انبار نفت تربت حیدیه به عنوان وظیفه سوخت مورد نیاز استان های همجوار را در مواقع لزوم برعهده دارد.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۳:۰۴

خبرنگاران سیستان و بلوچستان در اطلاع رسانی واقعیت ها پیش قراول هستند
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: خبرنگاران سیستان و بلوچستان با پرهیز از افراط و تفریط در زبان شکر و شکایت، در اطلاع رسانی واقعیت ها پیش قراول هستند.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۲:۱۰

جمع‌آوری ۳۵ هزار عنوان سند دوران دفاع مقدس در ایلام/ خبرنگاران، تلاشگران نشر ارزش‌های دفاع مقدس
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ایلام، گفت: عملیات اجرای باغ‌موزه دفاع مقدس استان ایلام با الحاق میدان دفاع مقدس و پارک جنب اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، در حال اجراست.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۰:۳۷

خبرنگاران باید در راستای هدایت مسئولان در یک مسیر درست گام بردارند
سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه امروز خبرنگاران باید در راستای هدایت مسئولان در یک مسیر درست گام بردارند، خبرنگاران متعهد را همچون آینه هایی در مقابل جامعه و مسئولان دانست که واقعیت ها را منعکس می کنند.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۰۹:۰۲

رسانه ها از خدمات و پویایی نظام دفاع کنند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه رسانه راوی، دردشناس و رازگوی مردم استف گفت: رسانه ها از خدمات و پویایی نظام دفاع کنند.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۰۸:۵۰

خبرنگاران نقش موثری در اجتماعی شدن مقوله سلامت دارند
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: اجتماعی شدن سلامت از دغدغه های مهم وزارت بهداشت است و در راستای تحقق آن خبرنگاران نقش موثری بر عهده دارند.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۰۶:۵۲