خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

الثلاثاء ٦ شعبان ١٤٤١

Tuesday, March 31, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حسین انتظامی
تقویت رسانه محلی رویکرد دولت یازدهم/شفافیت ابزار مبارزه با فساد
خبرگزاری شبستان: معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به رویکرد مطبوعاتی دولت یازدهم گفت: تقویت رسانه های محلی رویکرد دولت یازدهم است.

۱۳۹۳/۹/۱۹ - ۰۰:۵۸

اولین حضور رسمی رییس رسانه ملی با پیام حمایت از رسانه ها
خبرگزاری شبستان: معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اولین حضور رسمی رییس سازمان صدا و سیما در نمایشگاه مطبوعات یک پیام دارد آن هم جنبه حمایتی نسبت به خبرگزاری و مطبوعات است.

۱۳۹۳/۸/۲۴ - ۰۸:۵۹

انتظامی در افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات:
حضور 560 غرفه از رسانه‌ها و کسب و کار مرتبط در نمایشگاه مطبوعات
خبرگزاری شبستان: معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد با بیان اینکه نمایشگاه مطبوعات امسال براساس موضوعات تقسیم بندی شده است ابراز امیدواری کرد که این نمایشگاه به تعالی و توسعه مطبوعات کمک کند.

۱۳۹۳/۸/۱۷ - ۱۶:۴۳

تجلیل از روزنامه‌هایی که درست‌نویسی را رعایت می‌کنند
خبرگزاری شبستان: یکی از برنامه های ویژه بیستمین نمایشگاه مطبوعات، تقدیر از روزنامه هایی است که درست نویسی را رعایت می کنند.

۱۳۹۳/۸/۱۷ - ۱۲:۰۴

معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد:
حضور 22 رسانه دینی در بیستمین نمایشگاه مطبوعات
خبرگزاری شبستان: انتظامی از افتتاح نمایشگاه مطبوعات با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با شعار رسانه و آزادی مسئولانه 17 آبان در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) خبر داد.

۱۳۹۳/۸/۶ - ۱۱:۵۷

مدیران سایت های خبری با معاون مطبوعاتی وزیر دیدار و گفتگو کردند
خبرگزاری شبستان: برخی از سردبیران و مدیران مسئول سایت های خبری – تحلیلی کشور با حضور در ساختمان معاونت مطبوعاتی با حسین انتظامی دیدار و گفتگو کردند.

۱۳۹۳/۷/۲۷ - ۱۱:۰۲

انتظامی خبر داد
جشنواره سراسری نشریات دینی برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به برگزاری جشنواره سراسری نشریات دینی و اندیشه‌ای اشاره کرد و گفت: این جشنواره سراسری در استان قم برگزار خواهد شد.

۱۳۹۳/۷/۹ - ۰۸:۵۶

انتظامي:
رسانه‌ها وظيفه دارند خبرنگاران را بيمه كنند
خبرگزاري شبستان: معاون مطبوعاتي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در خصوص بيمه خبرنگاران گفت: مطابق 46 قانون مطبوعات صاحب امتياز مكلف است كه همكاران خود را بيمه كند و يك تكليف قانوني است كه بايد اجرا شود.

۱۳۹۳/۷/۸ - ۰۹:۵۶

خوشا به حال رسانه‌ای که یاری رسان فرهنگ دفاع مقدس است
خبرگزاری شبستان: دکتر حسین انتظامی در یادداشتی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، هشت سال جنگ تحمیلی را منبعی الهام بخش دانسته که مقاومت‌های منطقه در مقابل جریان سلطه نیز مدد گرفته از این برش تاریخی است.

۱۳۹۳/۷/۲ - ۱۷:۴۸

با حضور معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد؛
کتاب «مفتون و فیروزه» اثر سعید تشکری رونمایی می‌شود
انتشارات کتاب نیستان آیین رونمایی از رمان «مفتون و فیروزه» را با حضور چهره‌های برجسته حوزه ادب و هنر را در خانه هنرمندان برگزار می­‌کند.

۱۳۹۳/۶/۲۵ - ۱۳:۲۰

با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
انتظامی به عنوان دبیرکمیسیون انتشار ودسترسی آزاد به اطلاعات منصوب شد
خبرگزاری شبستان: معاون امور مطبوعاتی واطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حکم وزیر ارشاد به سمت دبیرکمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات منصوب شد.

۱۳۹۳/۶/۳ - ۱۰:۴۹

توضیحات معاون وزیر ارشاد درباره بیمه خبرنگاران
خبرگزاری شبستان: حسین انتظامی گفت: رسانه هایی که اجرای وظیفه قانونی خود و ماده ٤٦ قانون مطبوعات را جدی می گیرند و نسبت به بیمه همکاران خود اقدام می کنند، حمایت می شوند.

۱۳۹۳/۶/۱ - ۱۲:۱۴