خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢١ شوّال ١٤٤٠

Tuesday, June 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مافیا
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:
دستگاه های امنیتی مافیای خودرو را شناسایی کنند
منصوری با بیان اینکه در حال حاضر بهترین موقعیت برای بالا بردن تولید خودرو است، گفت: مافیای خودرو در همه ابعاد در حال فعالیت هستند و دستگاه های امنیتی باید آنها را شناسایی کنند.

۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۹:۳۰

رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور:
قاچاق کالا و ارز توطئه دشمن برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی است
رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور، با اشاره به عزم جدی برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، افزود: قاچاق از توطئه های دشمن برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی است.

۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۶:۳۶

طرح مافیای تکدی‌گری در تهران/مسئولان شهری در این ۱۰ سال چه می‌کردند
خبرگزاری شبستان:عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به آسیب‌های اجتماعی گفت: به موضوع تکدی‌گری باید به صورت جدی بپردازیم.

۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۱:۲۶

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی:
سهام عدالت به یک مافیا در اقتصاد کشور تبدیل شده است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه امروز سهام عدالت به یک مافیا در اقتصاد کشور تبدیل شده است و حدود ۷۰ شرکت بزرگ اقتصادی ۴۰ درصد سهام آن سهام عدالت است .

۱۳۹۴/۸/۲۰ - ۱۲:۴۶

مروری بر روزنامه های ۴ آبان:
از سهام عدالت در دست ۲۵۰ مافیا تا ایران کلید بحران های منطقه ای
خبرگزاری شبستان:سهام عدالت در دست ۲۵۰ مافیا،کارشکنی سیاسی برای محیط زیست،انتقاد صریح وزیر اطلاعات از کارشکنی علیه برجام،۶ کشور اروپایی داوطلب همکاری نفتی با ایران از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۴/۸/۴ - ۰۷:۵۱

جان مهاجران سوری، لقمه چرب و نرم مافیای ترک
خبرگزاری شبستان: جنگ ظالمانه علیه سوریه و تروریسم مرگبار در خاک آن، مردم سوریه را به لقمه چرب و نرمی برای شبکه های قاچاق انسان ترکیه تبدیل کرده است.

۱۳۹۴/۶/۲۳ - ۰۹:۳۴

مروری بر روزنامه های ۳۰ خرداد:
از مافیای میوه تا موانع ورود ۸۰۰ آمبولانس
خبرگزاری شبستان: راه اندازی شبکه اجتماعی مادران، مافیای میوه در انحصار خانواده ۱۰ نفره،تحریم ها مانع ورود ۸۰۰ آمبولانس به کشور شد،اعتراض جمعی از خانواده شهدابه مصادره سیاسی غواصان شهید از عناوین روزنامه ها است.

۱۳۹۴/۳/۳۰ - ۰۶:۴۸

مروری بر روزنامه های 25 شهریور:
از روایت حکم رحیمی از زبان وکیلش تا ورود 250 نفر به مافیای سهام عدات
خبرگزاری شبستان: ورود 250 نفر به مافیا حوزه سهام عدالت، اخرین جزئیات گشت انصار حزب الله،کمر داعش را مردم عراق شکستند،خرید و فروش سهام عدالت ازاد می شود، حکم رحیمی به روایت وکیلش از عناوین رونامه هاست.

۱۳۹۳/۶/۲۵ - ۰۹:۰۰