خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٣ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اداره اوقاف استان تهران
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان تهران اعلام کرد
بهره‌مندی ۱۱۵۰۰ مسجد و هیئت پایتخت از موقوفات عاشورایی/ ۱۱ شهریور؛ پایان شرکت در طرح «شمیم حسینی»
عبدالهی با اشاره به فعالیت ۱۱ هزار و ۵۰۰ مسجد، حسینیه و هیئت مذهبی فعال در استان تهران، گفت: طرح «شمیم حسینی» به منظور کمک به آنها و نیز مجالس سراسر کشور از محل موقوفات مرتبط، تا یازدهم شهریورماه در ۴۰۰ نقطه از ایران اسلامی اجرا می‌شود.

۱۳۹۸/۶/۹ - ۱۰:۵۸

محمدی در جایزه علمی امام صادق (ع)؛
اعلام آمادگی سازمان اوقاف در به کارگیری موقوفات در خدمت علم و فناوری
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان اوقاف با بیان اینکه یکی از سیاست های کلی مقام معظم رهبری ارتقای سهم وقف در علم و فناوری است، گفت: سازمان اوقاف آمادگی دارد تا ثروت های مردم را در قالب موقوفات با یک برنامه مدون در خدمت علم به کار گیرد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۰

در نشست گزارش عملکرد یک ساله اداره کل اوقاف استان تهران مطرح شد؛
ایجاد کارگروه تعیین تکلیف اراضی وقفی جهت جلوگیری از موقوفه خواری
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف استان تهران با بیان اینکه کارگروه تعیین تکلیف اراضی وقفی نیز در استانداری تهران تشکیل شده است، گفت: این کارگروه از برخی از آسیب های حوزه وقف و موقوفه خواری در استان تهران جلوگیری می کند.

۱۳۹۵/۹/۲۱ - ۱۲:۳۵

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف استان تهران پیش بینی کرد:
افزایش ۱۵۰درصدی مراکز تخصصی قرآن کریم در بقاع متبرکه استان تهران
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره اوقاف استان تهران با اشاره به راه اندازی چهار مرکز تخصصی قرآن کریم در بقاع متبرکه استان تهران گفت: امیدواریم طی سه سال آینده ۱۰ مرکز تخصصی حفظ قرآن در بقاع متبرکه استان تهران راه اندازی کنیم.

۱۳۹۵/۵/۳۰ - ۱۵:۵۴

در نشست خبری معاون فرهنگی اداره کل اوقاف استان؛
جزئیات سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن استان تهران تشریح شد
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره اوقاف استان تهران گفت: افتتاحیه این مسابقات فردا یک شنبه سی و یکم مردادماه با سخنرانی حجت الاسلام سید حسین مومنی در امام زاده عبدالله برگزار می شود.

۱۳۹۵/۵/۳۰ - ۱۵:۵۰

محمدزاده : 
احداث بیمارستان سوانح و سوختگی براساس نظر کارشناسان و مسئولین امر نیاز مبرم کشور است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان تهران با بیان اینکه موقوفه عمیدی نوری در سال ۱۳۳۸ با نیت احداث بیمارستان وقف گردیده و به دلیل عدم پیگیری متولیان و مسئولین وقت اجرای نیت واقف به تأخیر افتاده و زمین موقوفه بلااستفاده باقی مانده بود.

۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۱۲:۵۹

آرزوی ملاصدرا برای تدبر بیشتر در قرآن
شرکت ۱۷۰ هزار نفر در سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن استان تهران
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام محمدزاده خبر داد: ۱۷۰ هزار نفر در سی و هشتمین دوره مسابقات حفظ، ترتیل، و قرائت قرآن استان تهران شرکت کردند.

۱۳۹۴/۸/۲۳ - ۰۹:۰۴