خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹

الأربعاء ٢٤ ذو القعدة ١٤٤١

Wednesday, July 15, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بررسی ابعاد حقوقی فاجعه منا
برگزاری ۴۷ یادواره ویژه شهدای منا در فارس
خبرگزاری شبستان: رئیس كنگره سرداران و ۱۵ هزار شهید استان فارس از برگزاری ۴۷ یادواره ویژه شهدای منا در نقاط مختلف این استان خبر داد.

۱۳۹۵/۶/۱۷ - ۱۷:۳۲

انتشار اطلاعات نادرست رسانه های عربی برای پنهان کردن عمق فاجعه منا /تشکیل کمیته بررسی ابعاد فاجعه منا از سوی دولت
خبرگزاری شبستان:معاون امور حج و.زیارت سازمان حج گفت: دولت عربستان با کنترل رسانه ها اجازه نداد ابعاد اصلی این حادثه برای کسی روشن شود وسعی کرد از زمان وقوع حادثه اخبار و اطلاعات را به گونه ای دیگر جلوه دهند تا عمق فاجعه را پنهان سازد.

۱۳۹۴/۸/۱۹ - ۱۵:۳۹

کوتاهی رسانه های غربی در انعکاس فاجعه منا در سطح بین الملل قابل توجیه نیست
خبرگزاری شبستان:استاد حقوق پردیس دانشگاهی دانشگاه قم گفت: افکار عمومی را رسانه ها رقم می زند و می تواند در سطح جهانی انعکاس داشته باشند که متاسفانه رسانه های غربی این حرکت را نکردند و این کوتاهی در اطلاع رسانی فاجعه منا قابل توجیه نیست.

۱۳۹۴/۸/۱۹ - ۱۴:۲۴

در نشست بررسی ابعاد حقوق بین المللی فاجعه منا عنوان شد:
کوتاهی دولت عربستان در انجام تعهدات حقوق بین المللی حجاج
خبرگزاری شبستان: مدیر گروه حقوق بین الملل دانشگاه قم ادامه داد: هر دولتی تعهدات بین المللی در قبال حفاظت از حقوق اتباع خود دارد که متاسفانه دولت عربستان در انجام تعهدات حقوق بین المللی حجاج کوتاهی کرده است.

۱۳۹۴/۸/۱۹ - ۱۳:۴۹

برگزاری نشست بررسی ابعاد حقوق بین المللی فاجعه منا در دانشگاه قم
خبرگزاری شبستان:نشست تخصصی بررسی ابعاد حقوق بین المللی فاجعه منا، با حضوردانشجویان و اساتید حقوق بین الملل در تالار شهید بهشتی دانشگاه قم برگزارشد.

۱۳۹۴/۸/۱۹ - ۱۳:۰۴