خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷

الأربعاء ٣ ربيع الثاني ١٤٤٠

Wednesday, December 12, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حسین انتظامی
حرف های سینمایی انتظامی در سینماحقیقت
سرپرست سازمان سینمایی که به سینماحقیقت رفته بود با تاکید بر اهمیت اقتصاد سینمای مستند گفت: شبکه های تلویزیونی داخلی و خارجی نقش مهمی در پویایی این حوزه دارند.

۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۱۴:۲۶

انتظامی:
سينماحقيقت، ارجاعی به جستجوی گوهر ناب حقيقت است
سرپرست سازمان سینمایی در پیامی به دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت اظهار کرد که سينماحقيقت ارجاعی است به جستجوی گوهر ناب حقيقت و اين ويژگی، وجه متمايز فيلم مستند از ساير گونه‌های سينمايی است.

۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۴:۰۵

پولشوئی، رانت و فساد اداری یک درمان مشترک دارند/ دستگاه ها پاسخگوی مردم باشند
حسین انتظامی، در توئیتی نوشت: پولوشوئی، رانت، فساد اداری و ... یک درمان متشرک دارند، اجرای دقیق قانون دسترسی آزاد به اطلاعات، او پیش از این بارها از دستگاه ها درخواست کرده بود تا به سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات بپیوندند.

۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۶:۴۸

شبستان گزارش می دهد/
تابش «شفافیت» بر فارابی
بنیاد سینمایی فارابی با انتشار لیست تسهیلات سال های اخیر خود، نوری به درون تاریکخانه حمایت ها در سینمای ایران تابانده است.

۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۰۹:۲۸

حسین انتظامی نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت شد
حسین انتظامی که از سال ۱۳۸۳ تاکنون، نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات بوده است برای هشتمین بار به این عنوان انتخاب شد.

۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۹:۴۵

گردهمایی مدیران فرهنگی در افتتاحیه فیلم مقاومت
پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت در حالی آغاز شد که مراسم افتتاحیه آن محملی برای گردهمایی مدیران سینمایی نهادهای مختلف کشور شد.

۱۳۹۷/۹/۶ - ۱۰:۱۲

«حسین انتظامی» سرپرست سازمان سینمایی شد
دستیار ویژه وزیر بر مسند سازمان سینمایی
انتخاب «حسین انتظامی» به عنوان سرپرست سازمان سینمایی را باید نتیجه اعتماد سیدعباس صالحی به او دانست که موجب شده مسئولیت یکی از حساس ترین بخش های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را به او بسپرد.

۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۲:۱۹

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیران جدید این وزارتخانه را منصوب کرد
با پایان یافتن مهلت قانونی به کار گیری بازنشستگان، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تقدیر از زحمات و تلاش های مدیران بازنشسته، در احکامی جداگانه ٥ مدیر جدید این وزارتخانه را منصوب کرد.

۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۰۹:۰۵

مشاور ارشد وزیر ارشاد در افتتاحیه دومین همایش سواد رسانه ای:
فضای مجازی می تواند فرصت باشد/ جنبه های صیانت بخش سواد رسانه ای مورد تاکید است
حسین انتظامی گفت: وقتی از سواد رسانه ای سخن می گوییم، بیشتر جنبه های صیانت بخش آن را مورد نظر داریم، فضای مجازی می تواند فرصت باشد به شرط آنکه بتوانیم از سواد رسانه ای بیشتر بهره برداری کنیم.

۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۴:۲۰

دبیر کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات خبر داد:
ضعف بعضی دستگاه ها در پاسخگویی به درخواست های مردم برای دسترسی به اطلاعات
حسین انتظامی گفت: تعدادی از دستگاه ها در پاسخگویی به درخواست های مردم در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، ضعیف عمل می کنند .

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۳:۴۹

یادداشت حسین انتظامی درباره قانون جدید مطبوعات
لایحه «قانون مطبوعات و خبرگزاری‌ها» در ۱۱۸ ماده تا چند روز دیگر به مجلس تقدیم می‌شود. این لایحه حاصل حدود سه سال کار در دو کمیسیون فرهنگی و لوایح دولت بوده است و در فرآیند تدوین و بررسی آن نمایندگانی از رسانه‌ها در کمیسیون فرعی نیز حضور داشته‌اند.

۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۲:۳۵

شبستان گزارش می دهد؛
قوت گرفتن احتمال تغییرات در سازمان سینمایی
با ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان و بررسی سوابق مدیران سازمان سینمایی به نظر می رسد تعدادی از آن ها مسئولیت خود را به نیروهای جوان تر واگذار کنند.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۱:۴۸

در نشست هم اندیشی «سازوکارهای قانونی شفافیت» مطرح شد
معرفی سازمان هایی که به قانون «دسترسی آزاد به اطلاعات» نپیوسته اند/ دسترسی آزاد به اطلاعات، اکسیژن دموکراسی است
دستیار ارشد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشنهاد داد کمپین رسانه ای تشکیل شود و نام همه سازمان هایی که به این قانون نپیوسته اند، رسانه ای شود تا شاید اهرم فشاری باشد برای پیوستن همه آن ها به قانون دسترسی آزاد به اطلاعات.

۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۴:۱۴

نشست هم اندیشی ظرفیت های قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات
نشست هم اندیشی ظرفیت های قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات با حضور حسین انتظامی دبیر کمیسیون انتشار و دسترسی به اطلاعات دروزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۳:۱۷

حسین انتظامی اعلام کرد؛
پاسخگویی به ۸۱ درصد از درخواست‌های مردم در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات
طبق گزارش دبیر کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، میانگین پاسخگویی دستگاه‌ها به درخواست‌های مردم در این ارتباط، ۸۱ درصد بوده است.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۵:۴۶

تحولات ویژه وزارت ارشاد در سال ٩٧
خبرگزاری شبستان: دستیار ارشد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در یادداشتی به تحولات ویژه وزارت ارشاد در سال ۹۷ طی هشت بند اشاره کرده است.

۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۵:۱۵

نخستین گزارش سالانه قانون دسترسی آزاد به اطلاعات به رییس جمهور تقدیم می شود
خبرگزاری شبستان:دبیر کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات گفت: مطابق ماده ۲۰ قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، کمیسیون باید هرساله گزارشی درباره رعایت این قانون در موسسات مشمول، به رییس جمهور و مجلس شورای اسلامی تقدیم کند.

۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۲:۰۷

صالحی در آیین تکریم و معارفه معاون پیشین و جدید مطبوعاتی:
اعتماد ملی به رسانه های داخلی ارتقاء یابد
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت حفظ و تقویت مرجعیت رسانه های داخلی تاکید کرد و گفت: کشوری که جامعه آن به رسانه های داخلی خود بی اعتماد باشد، در معرض تهدیدات امنیتی قرار می گیرد،

۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۱۵:۰۸

عملکرد معاون مطبوعاتی در آیینه نگاه اهالی رسانه و فرهنگ
خبرگزاری شبستان: جمعی از اهالی رسانه پس از انتشار خبر تغییر در حوزه معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از دوره مدیریتی حسین انتظامی تمجید کردند.

۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۱۰:۵۴

شبستان گزارش می دهد؛
انتظامی؛ راه های رفته و نرفته اش/ سلطانی فر کدام راه را پیش می گیرد؟
خبرگزاری شبستان: انتظامی در دوران حضور خود در معاونت مطبوعاتی، باب تغییرات بسیاری را در این حوزه باز کرد، بسیاری از برنامه های او عملی شد و برخی نیز نیمه کاره ماندند، باید منتظر ماند و دید سلطانی فر چه خط مشی را در این زمینه در پیش می گیرد.

۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۰۸:۳۵