خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷

السبت ١٧ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه صنایع دستی
هنر تکه‌دوزی یکی از هنرهای اصیل ایران است
خبرگزاری شبستان: نخستین نمایشگاه تکه‌دوزی با برگزاری مراسم اختتامیه در سالن آمفی‌تئاتر سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و تقدیر از نفرات شایسته به کار خود پایان داد.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۱۶:۰۰

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت:
افزایش ۲ برابری بودجه خراسان جنوبی/ کاهش بحران بیکاری نیازمند طرح های کوتاه مدت ضربتی است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بیکاری معضلی بزرگ است، افزود: اکنون برای کاهش بحران بیکاری نیاز به طرح های کوتاه مدت ضربتی است و طرح توسعه گردشگری و صنایع دستی سریع اشتغال ایجاد می کند.

۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۹:۴۸

به میزبانی استان البرز برگزار می شود؛
نخستین نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی
خبرگزاری شبستان: نخستین نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی با حضور استان های البرز، گیلان، مازندران، سمنان، زنجان، قزوین و تهران در مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ مروارید مهرشهر کرج برگزار می شود.

۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۱:۳۵

اختصاص ۱.۵ میلیارد دلار اعتبار برای ایجاد مشاغل خرد از سوی دولت
خبرگزاری شبستان: معاون امور اقتصادی و توسعه استانداری کرمانشاه، گفت: فروش محصولات صنایع دستی از جمله مشکلات این حوزه بوده که راهکار برطرف کردن آن بالابردن کیفیت و کاهش قیمت محصولات است.

۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۰۹:۱۷

بازدید ۱۲ هزار نفر از نمایشگاه سراسری صنایع دستی در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه،گفت: دهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی به میزبانی کرمانشاه در تعداد ۱۱۶ غرفه برای بازدید علاقه مندان برپا بود.

۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۰۹:۱۵

ضرورت تعامل دولت و بخش خصوصی در حوزه صنایع دستی
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای عالی تشکل های صنایع دستی، تعامل دولت و بخش غیردولتی در حوزه صنایع دستی را امری ضروری دانست و افزود: فعال‌سازی دفتر امور بین‌الملل در معاونت صنایع دستی یکی از اقداماتی است که با ایجاد دفتر غرب آسیا در تهران محقق شده است.

۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۰۸:۲۵

برپایی نخستین نمایشگاه تخصصی تکه دوزی
خبرگزاری شبستان: نخستین نمایشگاه تخصصی تکه دوزی با حمایت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آغاز به کار کرد.

۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۵:۵۱

عرضه سازه های دستی هنرمندان صنعتگر ایرانی در ۱۲۰ غرفه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، گفت: هنرمندان استان کرمانشاه در ۵۶ غرفه با انواع محصولات و سازه های دستی متنوع در دهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی حضور دارند.

۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۲۰:۳۱

تحقق اقتصاد مقاومتی در دهمین نمایشگاه صنایع دستی در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: معاون امور عمرانی استاندار کرمانشاه، با اشاره به اینکه صنایع دستی عامل مهم فرهنگ و حفظ هویت جامعه است، گفت: صنعتگران در زمان کنونی ناقلان فرهنگ هستند.

۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۲۰:۲۹

صنایع دستی مایه مباهات ایران در جهان است
خبرگزاری شبستان: معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری،گفت: برپایی نمایشگاه هم افزایی بین هنرمندان را بالا می رود و مردم می توانند با سلیقه خود محصول مورد نظر را انتخاب کنند.

۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۲۰:۲۸

راهیابی ۱۵ اثر صنایع دستی به دوره داوری نشان مرغوبیت صنایع دستی کشور
خبرگزاری شبستان: معاون صنایع دستی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، از راهیابی ۱۵ اثر صنایع دستی استان به چهارمین دوره داوری نشان مرغوبیت صنایع دستی کشور خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۰:۱۰

با سرمایه گذاری های کوچک در حوزه صنایع دستی می توان اشتغال مناسبی ایجاد کرد
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه با سرمایه گذاری های کوچک در حوزه صنایع دستی می توان اشتغال مناسبی ایجاد کرد، گفت: اقتصاد مقاومتی، اقتصاد مبتنی بر ظرفیت های کشور و یک منطقه است.

۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۲۲:۳۹

نمایشگاه کارآفرینی و فروش آثار کسب و کار دانش آموزان در زاهدان دایر شد
خبرگزاری شبستان: نمایشگاه کارآفرینی و فروش آثار کسب و کار دانش آموزان صنایع دستی، محصولات محلی و ایده های کسب و کار در زاهدان دایر شد.

۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۳:۴۰

برگزاری جشنواره اقوام ایرانی در قزوین
خبرگزاری شبستان: جشنواره اقوام ایرانی همزمان با برگزاری نمایشگاه سوغات و صنایع دستی در قزوین برگزار می شود.

۱۳۹۶/۶/۴ - ۰۹:۴۸

نظارت دقیق برای جلوگیری از ورود محصولات غیر ایرانی/ اختصاص ۳۷ غرفه به نوآوران در بسته بندی صنایع دستی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل حمایت از تولید صنایع دستی گفت : به دلیل اهمیت بسته بندی ۳۷ غرفه به تولید کنندگان و نوآوران در بسته بندی صنایع دستی اختصاص داده می شود.

۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۱۶:۱۰

غرفه های ویژه صنایع دستی کودکان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل توسعه و ترویج صنایع دستی گفت: در غرفه های ویژه توسعه و ترویج صنایع دستی، هفت فعالیت صنایع دستی برای کودکان برنامه ریزی شده است.

۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۱۶:۰۵

آیین اختتامیه کلاس های تابستانی کانون سلمان فارسی ایرانشهر برگزار شد
خبرگزاری شبستان: آیین اختتامیه کلاس های تابستانی کانون فرهنگی و هنری سلمان فارسی ایرانشهر برگزار شد.

۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۰۹:۳۲

میراث فرهنگی برای قدم‌نهادن در مسیر توسعه نیازمند حمایت است
خبرگزاری شبستان:معاون صنایع دستی کشور با بیان اینکه علیرغم کمبودها در مسیر توسعه حرکت کرده‌ایم، گفت: سازمان میراث فرهنگی برای قدم نهادن در مسیر توسعه به حمایت بیشتری نیاز دارد.

۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۵:۳۵

برپایی نمایشگاه سراسری صنایع دستی به میزبانی کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه،گفت: نمایشگاه سراسری صنایع دستی از تاریخ ۱۵ لغایت ۲۰ شهریور ماه در محل پارک شاهد کرمانشاه آماده بازدید علاقه‌مندان خواهد بود.

۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۱۴:۵۵

نمايشگاه صنايع دستي و گردشگري در اردبیل برپا شد
سومین نمايشگاه صنايع دستي و گردشگری با حضور ۳۱ استان در ۱۲۰ غرفه در اردبيل برپا شد.

۱۳۹۶/۵/۲۰ - ۱۷:۳۹