خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶

الاثنين ٢٨ جمادى الثانية ١٤٣٨

Monday, March 27, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اسلام
سند ۷۱۲ صفحه ای برای اثبات محکومیت تروریسم از سوی مسلمانان
خبرگزاری شبستان:یک دانشجوی مسلمان لیست ۷۱۲ صفحه ای از گوگل برای اثبات محکومیت حملات تروریستی از سوی مسلمانان تهیه کرد.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۱۰:۱۳

فرصت طلایی «از یک مسلمان سوال کنید» در ماساچوست آمریکا
خبرگزاری شبستان: مسلمانان برنامه ای را برای طرح پرسش های احتمالی در خصوص اسلام و آموزه های آن برای شهروندان آمریکایی در ماساچوست ترتیب داده اند.

۱۳۹۶/۱/۶ - ۰۸:۲۹

با چه کسانی و چگونه به سفر برویم؟!
خبرگزاری شبستان: هر گاه با گروهی مسافرت کردی درباره کار خود و آنان بیشتر با آنان مشورت کن. بسیار به رویشان لبخند بزن. از توشه ات به ایشان ببخش. دعوت شان را بپذیر. به یاری آنان بشتاب. سکوت طولانی، نماز بسیار و سخاوتمندی را پیشه خود ساز. 

۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۱:۲۱

افزایش محبوبیت نمایشگاه فرهنگ اسلامی در موزه کودکان منهتن
خبرگزاری شبستان: موزه کودکان منهتن که از فوریه سال گذشته میلادی کار خود را آغاز کرده است در دوران پس از ریاست جمهوری ترامپ به دلیل افزایش اسلام هراسی از محبوبیت بیشتری برخوردار شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۰:۰۳

نخستین مسلمان ژاپنی که به حج رفت
خبرگزاری شبستان: «کوتارو یامائوکا» پس از گرویدن به اسلام در سال ۱۹۰۹ میلادی به حج مشرف شد تا اولین مسلمان ژاپنی باشد که به حج تشرف یافته است.

۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۱

پیو: تا سال ۲۰۵۰ میلادی از هر ۱۰ اروپایی یک نفر مسلمان خواهد بود
خبرگزاری شبستان: موسسه تحقیقاتی پیو در گزارشی اعلام کرد که تا سال ۲۰۵۰ میلادی مسلمانان یک دهم کل جمعیت اروپا را تشکیل خواهند داد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۸

تجلی و پیشرفت هر جامعه در گرو داشتن مادران و مدیران سالم است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، گفت: دشمنان اگر بخواهند ملتی را مورد هدف قرار دهند مادران آن جامعه را نشانه می گیرند، چراکه زنان بنیاد خانواده و جامعه هستند.

۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۶

راه لذت بردن از سفرهای نوروز
خبرگزاری شبستان: امام صادق(ع) می فرمایند: از آداب و لوازم سفر، به همراه داشتن توشه فراوان و خوب و بخشش آن به همسفران است و نیز رازپوشی پس از سفر و شوخی هایی که موجب خشم خدا نباشد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۸

امام جمعه کرمانشاه در ‌آخرین خطبه های نماز جمعه سال ۹۵/
تلاش دشمنان مقابله با قدرت نشأت گرفته از تربیت اسلامی است/مردم برکات اقتصاد مقاومتی را باید ببینند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، گفت: تلاش در راستای برطرف کردن مشکلات در راه تحقق اقتصاد مقاومتی ضروری است و مسئولان با توجه به وجود مشکلات مردم باید تلاش دوچندان داشته باشند.

۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۶

معاون امور استان های شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور:
دشمن به دنبال بی تفاوت کردن مردم نسبت به اسلام است
خبرگزاری شبستان: معاون اموراستان های شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور، با بیان اینکه دشمن به دنبال تغییر ماهیت نظام اسلامی است، افزود: هدف توطئه های دشمنان بی تفاوت کردن مردم نسبت به اسلام است.

۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۲

طلاب برای تبلیغ اسلامی باید جز افراد برتر باشند
خبرگزاری شبستان: کارشناس مذهبی تصریح کرد: هدف طلبه ها از برند شدن با دیگران تفاوت دارد ما برای شهرت و معروف شدن نمی خواهیم برند و برتر شویم، هدف ما از این کار با در نظر گرفتن رضای الهی، نفوذ در بین مردم برای ارائه معارف الهی است.

۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۲:۴۸

شهادت راهی برای حفظ دین اسلام است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه خوانسار گفت: فقیه نقش عظیمی در حراست از دین دارد و همه ائمه و فقها بخاطر ماندگاری دین اسلام به شهادت رسیدند و شهادت راهی برای حفظ دین اسلام است.

۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۴

حجت الاسلام پارسانیا در همایش بین المللی «اسلام و مسائل معاصر»:
مدارای ما با اهل کتاب عاشقانه است
خبرگزاری شبستان: مدارای ما با اهل کتاب از این جهت که انسان هستند، عاشقانه است. اما مدارای ما با ظالمی که با او پیمان بسته ایم تحملی است که به دلیل حقیقت داریم چون مدارای ما با منافقی که می دانیم با دروغ رفتار می کند، عاشقانه نیست فقط مداراست.

۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۰:۴۴

«اسلام و مسائل معاصر»//۱
شبکه مجازی مسلمانان باید تشکیل شود
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران ضمن تشریح مفهوم «دو فضایی شدن ها» و «دو جهانی شدن»، بر لزوم تشکیل «شبکه مجازی مسلمانان» به منظور ایجاد فضایی سالم در دنیای مجازی و تقویت ارتباطات میان مسلمانان تاکید کرد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۶:۱۰

امروز؛برگزاری برنامه شناخت اسلام در «کالینگوود» کانادا
خبرگزاری شبستان: برنامه فهم و شناخت بهتر اسلام از امروز توسط از سوی جوانان مسلمان در «کالینگوود» کانادا برگزار می شود.

۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۲۰

واقیعت دینی روز/ گسترش اسلام پا به پای مسیحیت
خبرگزاری شبستان: یک مرکز تحقیقات مسیحی جهان در امریکا که مرکز تخصصی آمارهای مذهبی است این هفته آماری از کفه سنگین افزایش مسلمانان نسبت به مسیحیان ارائه داد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۰

اعلام برنامه همایش اسلام و مسایل معاصر
خبرگزاری شبستان: برنامه سخنرانی های هفتمین نشست هم اندیشی بین المللی اندیشمندان جهان اسلام اعلام شد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۸

پیو : اسلام دین اول جهان از سال ۲۰۵۰ میلادی خواهد بود
خبرگزاری شبستان: موسسه تحقیقاتی پیو اعلام کرد که اسلام از سال ۲۰۵۰ میلادی،دین اول جهان خواهد شد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۶:۴۸

با حضور اندیشمندان جهان اسلام؛
برگزاری هفتمین هم اندیشی بین المللی اسلام و مسائل معاصر
خبرگزاری شبستان: هفتمین دوره هم اندیشی بین المللی پیرامون اسلام و مسائل معاصر در دفتر تهران جامعه المصطفی(ص) با حضور اندیشمندان جهان اسلام برگزار می شود.

۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۵

سیره عملی زندگی فاطمه زهرا(س) الگوی پیروان دین اسلام است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه سرپل ذهاب، گفت: این بانوی بزرگ اسلام به انسانیت، عزت نفس، اخلاق و دینداری معنا بخشیده بودند و حجاب و عفاف ایشان نیز برای رهروان دین الگو بود.

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۸