خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷

الاثنين ٨ ربيع الثاني ١٤٤٠

Monday, December 17, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نمایشگاه کتاب تهران
گزارشی از حضور انتشارات یکان‌های ارتش در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب:
سلاح قلم در دست ارتشی‌ها
خبرگزاری شبستان: علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در جست‌وجو کتاب‌های موردعلاقه خود و برای دیدار با اصحاب قلم و نشر خود را به خیابان شهید بهشتی تهران می‌رسانند تا دمی چند را در هوای کاغذ و مرکب و کلمه تنفس کنند.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۰۹:۴۹

طرح دیدگاه‌ های علمی بدون محدودیت به رشد و تعالی علمی کشور کمک می‌کند
خبرگزاری شبستان:تولیت آستان قدس رضوی گفت: طرح دیدگاه‌های علمی بدون محدودیت و شنیدن نقدهای دیگران قطعا به رشد و تعالی علمی کشور کمک می‌کند.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۰۹:۲۱

حاجی حسینی در گفتگو با شبستان:
گسترش فرهنگ مطالعه از طریق مساجد نباید فقط مختص قشر مذهبی باشد
خبرگزاری شبستان: رییس مرکز اسناد وزارت خارجه با اشاره به اینکه کتابخانه های مساجد می توانند در ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه موثر باشند، گفت: گسترش فرهنگ مطالعه از طریق مساجد نباید فقط مختص قشر مذهبی باشد.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۰۹:۲۰

مطهرنیا در گفت و گو با شبستان اعلام کرد:
رونمایی از کتاب "رساله ای در باب آینده آزاداندیشی" در نمایشگاه سی و یکم
خبرگزاری شبستان: مطهرنیا اعلام کرد که کتاب "رساله ای در باب آینده آزاداندیشی" نوشته این تحلیلگر مسائل سیاست خارجی در نمایشگاه کتاب رونمایی می شود.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۰۸:۰۵

به همت موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی
چاپ دوم "عملیات مهندسی" به نمایشگاه کتاب رسید
خبرگزاری شبستان: کتاب "عملیات مهندسی" بطور مبسوط کارنامه تروریستی بخش ویژه نظامی سازمان مجاهدین خلق(منافقین) از سال ۱۳۵۷ تا ۱۳۶۱ را مورد واکاوی قرار داده است و چاپ دوم این کتاب در سی‌ویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه می شود.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۰۷:۵۴

رونمایی از آثار موسسه دارالحدیث در نمایشگاه کتاب تهران
خبرگزاری شبستان:مدیر امور بین الملل موسسه دارالحدیث از رونمایی تعدادی اثر فاخربه زبانهای مختلف خارجی با حضورایت الله ری شهری در محل نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۰۷:۴۰

آزادیخواه در گفتگو با شبستان:
گسترش کتابخانه های کانون های مساجد از سیاست های کلان وزارت ارشاد باشد
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون فرهنگی با بیان اینکه رابطه جوانان و کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد رابطه ای دوستانه است، گفت: گسترش کتابخانه های کانون های فرهنگی و هنری از سیاست های کلان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۰۷:۳۸

عرضه تجربیات و خاطرات زلزله کرمانشاه در نمایشگاه کتاب
خبرگزاری شبستان: کتاب "پس از آن شب" نوشته استاندار کرمانشاه از خاطرات و تجربیات زلزله این استان در سی و یکمین نمایشگاه کتاب عرضه شد.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۲۱:۵۱

پرفروش‌ترین‌ کتاب‌های سوره مهر تا پایان روز ششم نمایشگاه؛
دو چاپ از کتاب «خاطرات سفیر» به اتمام رسید
خبرگزاری شبستان: کتاب «خاطرات سفیر» نوشته نیلوفر شادمهر همچنان به عنوان پرفروش‌ترین کتاب سوره مهر در نمایشگاه سی‌ویکم است. تا کنون دو چاپ از این کتاب به فروش رفته است.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۹:۱۵

بوستان کتاب با یک هزار و۲۰۰ عنوان یکه تاز نمایشگاه
خبرگزاری شبستان: بوستان کتاب ناشر فعالی که در حوزه های علوم قرآنی وحدیث و احکام فعالیت می کند با یک هزار و ۲۰۰ عنوان کتاب در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب شرکت کرده است.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۹:۱۲

پرفروش‌ترین‌ کتاب‌های سوره مهر تا پایان روز ششم نمایشگاه
دو چاپ از کتاب «خاطرات سفیر» به اتمام رسید
خبرگزاری شبستان: کتاب «خاطرات سفیر» نوشته نیلوفر شادمهر همچنان به عنوان پرفروش‌ترین کتاب سوره مهر در نمایشگاه سی‌ویکم است. تا کنون دو چاپ از این کتاب به فروش رفته است.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۹:۰۷

همراه با جشن امضا و با حضورمهناز فتاحی برگزار می‌شود؛
دیدار با نویسنده کتاب «فرنگیس»
خبرگزاری شبستان: مهناز فتاحی نویسنده کتاب‌های «فرنگیس»، «پناهگاه بی‌پناه»، «باغ مادربزرگ»، «اردیبهشتی دیگر» عصر فردا سه شنبه از ساعت ۱۸ با حضور در غرفه سوره مهر با مخاطبانش دیدار خواهد کرد.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۹:۰۳

«همهمه های بی هم» در نمایشگاه کتاب تهران
خبرگزاری شبستان: مجموعه ترانه های «همهمه های بی هم» سروده «صابر قدیمی» را موسسه انتشارات «نگاه» در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می کند.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۸:۴۷

صالحی امیری در مراسم رونمایی از «پایداری از طریق ورزش»؛
برای توسعه فرهنگ در حوزه ورزش تلاش جدی شروع کردیم
خبرگزاری شبستان: رییس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه با بیان اینکه بن مایه ورزش قهرمانی اخلاق است، گفت: با همکاری و هماهنگی دولت و نخبگان دانشگاهی تلاش جدی را برای توسعه فرهنگ در حوزه ورزش شروع کرده ایم

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۸:۳۰

معاون اجرایی نمایشگاه:
بخش عمومی دانشگاهی نمایشگاه کتاب بیشترین تخلف را دارند
خبرگزاری شبستان: دهقانی گفت: تاکنون ۸۶ پرونده به هیئت رسیدگی به تخلفات نمایشگاه کتاب رسیده که در حال بررسی است.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۸:۲۹

کتب وزارت خارجه با هزینه یکطرفه و بدون سود در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اسناد وزارت خارجه با بیان اینکه وزارت خارجه پنج میلیون سند از اسناد روابط خارجی در اختیار دارد، گفت: کتب وزارت خارجه با هزینه یکطرفه و بدون سود در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۸:۲۴

کارولین کراسکری در نشست «چالش های ترجمه در حوزه علم و اطلاعات و دانش شناسی»:
مترجم باید به زبان تسلط داشته باشد
خبرگزاری شبستان: این مترجم فارسی به انگلیسی با بیان اینکه مترجم باید به زبان تسلط داشته باشد، گفت: کار مترجم یک کار زمانبر است و نتیجه خوب زمان و تحقیقات می خواهد.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۸:۲۰

ارایه ۲۰ عنوان کتاب تاریخ شفاهی از سوی وزارت خارجه در نمایشگاه کتاب
خبرگزاری شبستان: رییس اداره تاریخ شفاهی وزارت خارجه کشورمان از ارایه ۲۰ عنوان تاریخ شفاهی از سوی وزارت خارجه در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۸:۱۹

معاون اداره کل مجامع و تشکل‌های فرهنگی وزارت ارشاد:
نشر کتاب می‌تواند فاصله دولت‌ها و اقوام ایرانی را کاهش دهد
خبرگزاری شبستان: علی پور گفت: حوزه کتاب و نشر فرصت خوبی برای کاهش فاصله میان دولت‌ها و اقوام ایرانی است.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۸:۱۷

نیازمند تولید ادبیات بومی در حوزه دیپلماسی هستیم
خبرگزاری شبستان: رییس دانشکده روابط وزارت خارجه با اشاره به نقش دیپلماسی در روابط خارجی کشورها گفت: نیازمند تولید ادبیات بومی در حوزه دیپلماسی هستیم.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۸:۱۵