خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

الاثنين ١٧ ذو الحجّة ١٤٤٠

Monday, August 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه استان خوزستان
آیت الله حیدری:
ضرروت برنامه ریزی گسترده برای ارتقای فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری بر ضرورت برنامه ریزی ویژه برای گسترش و ارتقای فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد تاکید کرد و اظهار داشت: باید بودجه مناسبی برای توسعه فعالیت کانون ها تخصیص داده شود.

۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۱۵

ضرورت تهیه طرح جامع منابع آب کشور /طرح های فاقد مجوز زیست محیطی متوقف شوند
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون انرژی مجلس خواستار توقف طرح های فاقد مجوزهای زیست محیطی در حوزه آب و انتقال آب شد و اظهار کرد: هم اکنون چندین طرح فاقد مجوزهای زیست محیطی و سازمان برنامه و بودجه در حال اجراست که توقف آنها ضروری است.

۱۳۹۵/۱۲/۶ - ۱۲:۰۵

طرح های فاقد ارزیابی زیست محیطی در دولت های گذشته تصویب شده اند
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان محیط زیست با بیان اینکه هیچ طرح بزرگ عمرانی بدون ارزیابی زیست محیطی در دولت یازدهم انجام نشده، اظهار کرد: حدود ۱۷۶ طرح بزرگ فاقد ارزیابی های زیست محیطی در دولت های پیشین تصویب شدند.

۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۲۳:۵۹

آب رودخانه های خوزستان، به جز در موارد آشامیدنی منتقل نمی شود
خبرگزاری شبستان: سخنگوی دولت با تاکید بر عدم انتقال آب از رودخانه های خوزستان اظهار کرد: به دستور رئیس جمهور به جز موارد آشامیدنی حتی یک قطره آب از رودخانه های خوزستان منتقل نخواهد شد.

۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۲۳:۱۵

سفر رئیس جمهور به استان خوزستان
دکتر حسن روحانی رئیس جمهور به منظور پیگیری مسائل استان خوزستان وارد اهواز شد .

۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۷:۲۸

بازدید رئیس جمهور از کانون ریزگردها در شهرستان کارون
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور کشور در ادامه سفر خود به استان خوزستان از یکی از کانون های گرد و غبار استان در شهرستان کارون بازدید به عمل آورد.

۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۵:۰۰

رئیس جمهور روند شست‌ و شوی مقره ‌های برق در اهواز را بررسی کرد
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور در ادامه سفر خود به استان خوزستان و شهرستان اهواز، روند شست و شوی مقره های برق را از نزدیک بازدید و بررسی کرد.

۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۳:۴۱

بازدید رئیس جمهور از طرح جمع آوری گازهای همراه نفت
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور در ادامه سفر خود به استان خوزستان، از طرح جمع آوری گازهای همراه نفت مخازن بنگستان موسوم به طرح آماک در استان خوزستان بازدید به عمل آورد.

۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۳:۲۲

افتتاح پروژه تأمین برق اضطراری آب شرب اهواز با حضور رئیس جمهور
خبرگزاری شبستان: پروژه تأمین برق اضطراری تأسیسات آب شرب کلانشهر اهواز در تصفیه خانه شماره ۲ اهواز، با حضور رئیس جمهور افتتاح شد.

۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۲:۵۶

دولت در کنار مردم خوزستان است/ مشکلات آب و برق خوزستان رفع می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور، در حاشیه ورود خود به استان خوزستان اظهار کرد: دولت در کنار مردم خوزستان است و برای رفع مشکلات آنها تلاش خواهد کرد.

۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۲:۲۷

رئیس‌ جمهور سفر خود به استان خوزستان را آغاز کرد
خبرگزاری شبستان: رئیس‌ جمهور، به منظور بررسی آخرین وضعیت و شرایط استان خوزستان با توجه به اتفاقات اخیر و بحران های پیش آمده برای استان، سفر یک روزه خود به خوزستان را آغاز کرد.

۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۲:۰۵

آیت الله فرحانی:
ضرورت توجه به هشدارهای مقام معظم رهبری و جبران مافات در خوزستان/دولت از مردم استان عذرخواهی کند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با انتقاد از سیاست های دولت در این استان اظهار کرد: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری، مشکلات خوزستان باید با دو برنامه کوتاه مدت و بلند مدت رفع شود.

۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۸:۳۳

پرستاران نیازمند حضور در فضای فرهنگی ورزشی هستند
خبرگزاری شبستان: رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور، با اشاره به ضرورت برگزاری جشنواره های فرهنگی ورزشی اظهار کرد: پرستاران با توجه به شرایط سخت کاری نیازمند ایجاد برنامه های متنوع ورزشی فرهنگی و حضور در این فضاها هستند.

۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۲۱:۲۲

افتتاح هشتمین جشنواره فرهنگی ورزشی سازمان نظام پرستاری کشور در اهواز
خبرگزاری شبستان: هشتمین جشنواره فرهنگی ورزشی سازمان نظام پرستاری کشور در هشت رشته ورزشی و با حضور ۶۰۰ شرکت کننده در اهواز افتتاح شد.

۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۲۱:۰۲

زندگی نامه شهید حسونی زاده؛
تعلق اصلی ‌ام برای خدمت به مردم کشورم و کل جهان است/فرشاد به قولش عمل کرد؛ مرخصی گرفت اما از خدا
خبرگزاری شبستان: همسر شهید حسونی زاده، می گوید: شرط اول ازدواج فرشاد با من این بود که غیر از اینکه در خدمت خانواده هستم، تعلق اصلی ‌ام برای مردم کشورم و کل مردم جهان است.

۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۲

تعطیلی مدارس و دانشگاه های برخی شهرهای خوزستان
خبرگزاری شبستان: مدارس و دانشگاه های برخی از شهرستان های خوزستان به دلیل وقوع گرد و خاک فردا شنبه(۳۰ بهمن) تعطیل اعلام شد.

۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۰:۰۰

آیت الله موسوی جزایری:
اعتراض به کمبودهای خارج از چهارچوب حق مردم است/ مواظب باشیم بهانه ای دست دشمنان داده نشود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اهواز با اشاره به تجمعات مردم در اعتراض به وضعیت ایجاد شده، اظهار داشت: حق مردم است که درباره کمبودهای خارج از چهارچوب متعارف، معترض شوند و جای قدردانی دارد که اعتراض ها و تجمع های صورت گرفته به صورت کاملا سالم برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۷

ظرفیت تولید برق در خوزستان سه برابر نیاز استان/علت قطع برق خوزستان ناشی از مشکلاتی در خطوط انتقال برق بود
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، با بیان اینکه در خوزستان با کمبود برق مواجه نیستیم و ظرفیت تولید برق در خوزستان سه برابر نیاز استان است، اظهار داشت: قطع برق بسیاری از شهرهای خوزستان ناشی از مشکلاتی در خطوط انتقال برق بود.

۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۰۸:۳۱

سرلشكر رحيم صفوي:
مثلث شرارت نمی تواند برای ایران تهدید نظامی ایجاد کند/ نسبت به پروژه نفوذ هوشیار باشیم
خبرگزاری شبستان: دستیار و مشاوره عالی فرماندهی کل قوا اظهار کرد: مثلث شرارت یعنی آمریکا، صهیونیسم و انگلیس و نوکرهای کوچک منطقه ای آنها، نمی توانند برای ایران تهدید نظامی جدی ایجاد کنند.

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۷:۵۳

همزمان با سراسر کشور؛
راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۸۰ نقطه استان خوزستان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: مردم خوزستان در ۸۰ نقطه استان با حضور با شکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمان هاي حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبري تجديد بيعت کردند.

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۵:۳۰