خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢ جمادى الثانية ١٤٤١

Tuesday, January 28, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کم کاری
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی فارس عنوان کرد
دستگاه های فرهنگی در بحث معرفی دفاع مقدس کم کاری کرده اند
کرم اللهی گفت: دستگاه های فرهنگی نظیر حوزه هنری در بحث معرفی دفاع مقدس و بیان ارزش های آن، کم کاری کرده اند.

۱۳۹۸/۷/۱ - ۲۱:۲۹

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی:
در تبیین دیدگاههای امام خمینی (ره) برای نسل جوان کم کاری کردیم
ترقی گفت: در تبیین دیدگاههای امام خمینی (ره) برای نسل جوان بسیار کم کاری کردیم و دستگاههایی که مسئول بودند نتوانستند دیدگاههای امام ره را برای نسل جوان به نحو مطلوب منعکس کنند.

۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۰۷

مصطفی محدثی خراسانی در نشست تشریح ویژه برنامه «بهار مهربانی»/
در سال های پس از انقلاب در معرفی سیره پیامبر(ص) کم کاری کردیم
شاعر آیینی با بیان اینکه در سال های پس از پیروزی انقلاب در معرفی شخصیت و سیره پیامبر (ص)کم کاری و غفلت کردیم،گفت: نام پیامبر(ص) در بین مسلمانان با هر گرایشی نقطه وفاق است.

۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۷:۳۴

حجت الاسلام یعقوبی:
مسئولان، غفلت ها و کوتاهی های نسبت به مردم و نظام را جبران کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با تأکید بر زدودن گرد و غبار غفلت، کم کاری و درست عمل نکردن به وظایف از روی دل، گفت: مسئولان در فرصت باقی مانده از سال، غفلت ها و کوتاهی های نسبت به مردم و نظام را جبران کنند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۹:۵۵

گزارش نشست تخصصي «مهدویت پژوهی در آکادمیای غربی»
شیعیان در زمینه مهدویت پژوهی کم کاری کرده اند
خبرگزاری شبستان: پژوهشگر مهدویت و دانشجوی دكتراي مردم شناسي و جامعه شناسي دين در دانشگاه شیکاگو تصریح کرد: معتقدان به امام دوازدهم شیعیان کم کاری واضحی برای پژوهش در این زمینه انجام داده اند.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۵:۲۲

رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی 
کم کاری ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآن در بررسی مسابقات بین المللی خواهران
خبرگزاری شبستان: افتخاری با انتقاد از روند کندِ بررسی مسابقات بین المللی قرآن خواهران در ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآن، گفت: برگزاری مطلوبِ مسابقات کشوری قرآن خواهران نویدبخش برگزاری مناسب مسابقات در سطح بین المللی البته با رعایت ضوابط شرعی است.

۱۳۹۴/۱۰/۹ - ۱۰:۳۱

حتی مثال های علوم انسانی ما غربی اند نه بومی و وطنی
خبرگزاری شبستان: یکی از مهم ترین دلایل کم کاری در عرصه علوم انسانی عدم درک اهمیت آن از سوی مدیران آموزشی کشور است. متاسفانه عمر مفید مدیریت های کلان آموزشی در کشور ما چندان زیاد نیست.

۱۳۹۴/۴/۲ - ۱۰:۳۶

کم کاری دستگاه های اجرایی در مسیر توسعه گردشگری کردستان پذیرفتنی نیست
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان گفت: در راستای تحقق اهداف توسعه بخش گردشگری در کردستان هیچ گونه کم کاری، سهل انگاری و عدم همکاری دستگاه های اجرایی استان پذیرفتنی نیست و با دستگاه های کم کار برخورد خواهد شد.

۱۳۹۳/۱۲/۱۴ - ۱۳:۱۸

هیچ گونه کم کاری در قبال مسکن مهر خبرنگاران و هنرمندان قابل قبول نیست
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از پیگیری های جدی در خصوص پروژه مسکن خبرنگاران خبر داد و گفت: هیچ گونه کم کاری در قبال مسکن مهر خبرنگاران و هنرمندان قابل قبول نیست.

۱۳۹۳/۶/۲۴ - ۱۴:۰۰