خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تروریست ها
اوباما بازهم بر فرایند انتقال سیاسی در سوریه بدون بشار اسد تاکید کرد
خبرگزاری شبستان:  رئیس جمهور امریکا باردیگر بردوره گذار سیاسی در سوریه بدون بشار اسد، رئیس جمهور این کشور تاکید کرد.

۱۳۹۵/۱/۲۶ - ۱۱:۳۸

سایه روشن های بحران سوریه/ سوریه، مابین نبردهای میدانی و راه حل سیاسی
خبرگزاری شبستان: بحران سوریه، با توجه به تحولات میدانی و تلاش های به کار گرفته شده برای حل سیاسی آن، به روند خود ادامه می دهد؛ ولی در این میان سایه روشن هایی وجود دارد که آینده این بحران را مبهم ساخته است.

۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۰۸:۳۶

نگرانی و  تنش های امنیتی در پایتخت های اروپایی/بعد از بروکسل کدام شهر هدف داعش قرار می گیرد؟!
خبرگزاری شبستان:رسانه های غرب اززبان کارشناسان مسائل تروریستی،سوالات متعددی رادر خصوص دلایل حمله به بروکسل مطرح ومی پرسندچرااین حملات دراین زمان انجام شده است؟آیا این حملات پاسخ به بازداشت مغزمتفکرحملات پاریس بوده است؟حمله تروریستی بعدی کجاخواهد بود؟

۱۳۹۵/۱/۷ - ۱۱:۱۴

ناکامی و شکست عربستان در یمن؛  مردم یمن به اشغالگری صهیونیستی راضی نخواهند شد
خبرگزاری شبستان:رژیم سعودی درجنگ خودعلیه یمن، ۳۰۰۰ سرباز وافسر خودرا ازدست داده وبیش از ۴۰۰ سرباز آن ناپدید شده اند؛این رژیم نه توانسته رئیس جمهور مخلوع و مستعفی یمن را به این کشور بازگرداند و نه توانسته امنیت را در این کشوربرقرار کند.

۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۲:۱۷

تروریست ها از فسفر زرد در حمله به «حلب» استفاده کردند
خبرگزاری شبستان: کردهای سوریه از حملات شیمیایی تروریست ها به منطقه «شیخ مقصود» حلب استفاده کردند.

۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۰۹:۴۸

۸۰ نیروی خارجی از داعش در «دیر الزور» سوریه فرار کردند
خبرگزاری شبستان: ۸۰ نیروی خارجی که برای گروه تروریستی داعش در سوریه کار می کردند ،فرار از این گروه را بر قرار ترجیح دادند.

۱۳۹۴/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۲

 
تلاقی جهان بینی تروریست ها با گفتمان افراطی غرب
خبرگزاری شبستان:خطابه های تروریست های حامی «القاعده» و «داعش» در قبال مسلمانان مقیم غرب نشان می دهد که در بسیاری از مواضع، با دیدگاه های افراط‌گرایان غرب همسو است.

۱۳۹۴/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۱

روزنامه «البعث» :انفجارهای اخیر سوریه، سیاست نخ نماشده تروریسم است
خبرگزاری شبستان:بمب گذاری های تروریستی متعدد «دمشق»  و «حمص»، سیاست به اصطلاح نخ نماشده بر وزن «ایدئولوژی نخ نما» شده ای است که  در اعتراض به پیشرفت های میدانی به طور خاص در «حلب» از جانب سیاستمداران عجول و بی خرد اتخاذ شده است.

۱۳۹۴/۱۲/۵ - ۱۳:۱۵

شرط اسد برای قبول آتش بس، قطع حمایت های بین المللی از تروریست ها است
خبرگزاری شبستان:رییس جمهوری سوریه در اظهارات جدیدش گفت که دمشق آماده برقراری آتش بس است اما نمی تواند تحمل کند که تروریست ها از آتش بس برای بازیابی جایگاه خود و با به دست آوردن حمایت از خارج بهره برداری کنند.

۱۳۹۴/۱۲/۲ - ۰۹:۳۰

شبکه تلویزیونی آمریکایی:
اسلام دین صلح است/ قرآن خشونت را محکوم می کند/ تروریست ها مسلمان نیستند
خبرگزاری شبستان: تروریست به نام اسلام و با سوءاستفاده از آن در حال ارتکاب جنایات ضد بشریت هستند، حال آنکه قرآن هرگونه خشونتی را محکوم می کند.

۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۰

بقای آل سعود در گروی بقای تروریسم/تحولات میدانی سوریه موجودیت عربستان را به خطر اندخته است
خبرگزاری شبستان:تحولات میدانی چه درسوریه وچه درعرصه بین المللی مسئله را پیچیده تر کرده است؛بدیهی است که سقوط زودهنگام تروریسم به عنوان برگی سیاسی دردستان طرفهای حامی تروریسم درسوریه دلیل اصلی اقدام ریاض دراعلام تصمیم خود مبنی بر دخالت نظامی بوده است.

۱۳۹۴/۱۱/۱۹ - ۰۹:۲۷

دمشق: ترکیه همچنان به حمایت از تروریست ها ادامه می دهد
خبرگزاری شبستان: معاون نماينده سوريه در سازمان ملل متحد تأکید کرد دولت ترکیه همچنان به ارائه حمایت نظامی ، مادی ، امنیتی و مالی به گروههای تروریستی و طرفدار «آنکارا» ادامه می دهد.

۱۳۹۴/۱۱/۹ - ۲۰:۱۱

مسجد پایگاه مستحکمی برای دفاع از ارزش های اسلامی و ولایت است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد بر حفظ نقش ارزنده مساجد تاکید و تصریح کرد: مسجد پایگاه مستحکمی برای دفاع از ارزش های اسلامی و ولایت است.

۱۳۹۴/۱۰/۱۰ - ۱۲:۳۱

فؤاد معصوم: مردم عراق برای نابودسازی تروریسم عزم راسخ دارند
خبرگزاری شبستان:رئیس جمهور عراق در دیدار با رئیس مجلس سنای ایتالیا تأکید کرد ملت عراق برای نابودی گروه تروریستی داعش که امنیت و ثبات تمام منطقه و جهان را تهدید می کند، عزمی راسخ دارند.

۱۳۹۴/۱۰/۲ - ۱۳:۱۷

حملات پاریس و سناریوهایی که غرب با دستاویز کردن آن روی میز قرار داد
خبرگزاری شبستان:پس از وقوع حملات تروریستی ماه گذشته در «پاریس» که منجر به کشته و زخمی شدن صدها نفر شد، پرسش هایی در مورد سناریوهای احتمالی غرب برای برخورد با این تهدیدات، مطرح و برداشت های متعددی در مورد این سناریوها ارائه شد.

۱۳۹۴/۹/۲۹ - ۰۹:۵۱

بشار اسد: تنها مردم سوریه بقا و یا برکناری رئیس جمهور خود را تعیین می کنند/بیشتر گزارشات بین المللی سیاه نمایی و فاقد مصداقیت است
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور سوریه در گفتگوی اختصاصی با شبکه دوم تلویزیون هلند تأکید کرد سیاست غرب در قبال پرونده مبارزه با تروریسم غیر عینی و بی ثبات است؛ از این رو، بی نتیجه و حتی تاثیرات سلبی دارد.

۱۳۹۴/۹/۲۷ - ۱۴:۲۲

وهابیت روبه زوال؛
پترو دلارهای سعودی، درمانده از تقویت چنگال اختاپوس وهابیت/دفاع شیوخ وهابی از محمد بن عبدالوهاب، به جای ترویج اسلام ناب محمدی(ص)
خبرگزاری شبستان: پس از آنکه جهان بدین باور رسید که آموزه های وهابیت سرلوحه عقاید گروه های تروریستی قرار گرفته است،به نظر می رسد شیوخ وهابیت درموطن اول خود، یعنی همان عربستان سعودی احساس خطر کرده اندو برای دفاع از خود، موضعی تهاجمی را اتخاذ نموده اند.

۱۳۹۴/۹/۲۱ - ۱۰:۵۱

داعش، طرحی سودآور برای غرب با سرمایه گذاری عربی
خبرگزاری شبستان: گروه تروریستی داعش، پروژه ای مصیبت بار برای امت عربی-اسلامی است که سرمایه آن را حکام عرب تأمین می کنند و غربی ها سود آن را می برند.

۱۳۹۴/۹/۱۷ - ۰۹:۳۳

آل سعود وهابی و ادعای مبارزه با تروریسم!!
خبرگزاری شبستان:آل سعود ادعا دارد که با تروریسم می جنگد، ولی واقعیت ثابت می کند سعودی ها خود، کسانی بوده اند که تروریسم را به وجود آورده اند؛ فتوای انحرافی جهاد و این شیوه های مجازات و کشتار، همگی ساخته افکار تکفیری-وهابی آل سعود هستند.

۱۳۹۴/۹/۱۶ - ۰۸:۳۳

در گفتگو با صندای تایمز؛
بشار اسد: انگلیس و فرانسه از همان آغاز، در رأس حامیان تروریسم قرار داشتند/تمامی گروه های تروریستی بر ایدئولوژی تاریک اندیش وهابیت اتکا دارند
خبرگزاری شبستان:رئیس جمهور سوریه تأکید کرد حملات هوایی انگلیس و فرانسه علیه گروه تروریستی داعش فایده ای نخواهد داشت؛ بلکه آن زیان آور، غیر قانونی و حمایت از تروریسم خواهد بود؛ گروه های تروریستی مانند غده های سرطانی هستند و باید حتما ریشه کن شوند.

۱۳۹۴/۹/۱۵ - ۱۳:۲۸