خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

الاثنين ١٣ شوّال ١٤٤٠

Monday, June 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سیما تیرانداز
سیما تیرانداز در نششت خبری سریال« بچه مهندس»
صداوسیما باید پشت هنرمند بایستد
این بازیگر گفت:من برخلاف بقیه عوامل از واکنش ها نسبت به سریال عصبانی نیست، کمی مقصر صداوسیما را می دانم، هیچ وقت پای کاری که انجام میدهند نمی ماند، هیچ وقت از هنرمندان دفاع نکرده .در مورد سریال «بچه مهندس»،« نفس گرم» ،«سرزمین کهن» و ... .

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۲

کارگردان سریال «بچه مهندس»
فصل سوم « بچه مهندس » ساخته می شود/ قصه نباید ناقص بماند
علی غفاری گفت:از روز اول تصمیم بر این بود که این قصه را در سه مقطع تعریف کنیم بر این باور هستم که فصل درو و میوه چینی فصل سوم است، مسیر پرفراز و نشیبی را پشت سرگذاشته ایم تا در فصل جوانی قصه شکوفا شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۲

تصویربرداری «دودکش ۲» به نیمه رسید/ آغاز صداگذاری سریال
خبرگزاری شبستان: تصویربرداری «دودکش ۲» به کارگردانی محمد حسین لطیفی و تهیه کنندگی سید محمود رضوی به نیمه رسید.

۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۶:۲۷

سیما تیر انداز بازیگر نمایش « موش توی پیت حلبی» :
جذابیت ها و تفاوت های نقش برایم دوست داشتنی بود
خبرگزاری شبستان: بازیگر نمایش « موش توی پیت حلبی» معتقد است متن، شیوه کارگردانی و پشت صحنه یک اثر نمایشی یکی از مهم ترین مولفه ها برای حضور یک بازیگر حرفه ای در یک اثر نمایشی است.

۱۳۹۴/۸/۱۶ - ۱۰:۵۰

همراه با تازه‌ترین عکس‌ها؛
فیلم سینمایی «وروجک‌ها» آماده نمایش شد
با پایان یافتن تدوین و موسیقی متن فیلم سینمایی «وروجک هام به تهیه کنندگی مهدی احمدی و کارگردانی فرزاد اژدری این فیلم تا هفته آینده اماده نمایش می شود.

۱۳۹۳/۶/۲۴ - ۱۵:۳۸