خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶

الخميس ١ جمادى الأولى ١٤٣٩

Thursday, January 18, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مراجع و علماء
توصیه های آیت ‌الله مکارم شیرازی به دستگاه قضا؛
طولانی شدن رسیدگی به پرونده ‌ها زیبنده دستگاه قضایی جمهوری اسلامی نیست
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله مکارم شیرازی به طولانی شدن رسیدگی به پرونده های دستگاه قضا اشاره کرد و گفت: طولانی شدن رسیدگی به پرونده ‌ها مشکل مهم دیگر مردم در مراجعه به دستگاه قضایی است که باید برطرف شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۷

آیت ‌الله نوری همدانی:
انقلاب اسلامی ایران چهره واقعی غرب را نمایان کرد
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله نوری همدانی با اشاره به انقلاب اسلامی ایران گفت: اقدامات غرب زیرکانه است اما انقلاب اسلامی از چهره غرب نقاب را کنار زد و غرب روز به روز به عنوان مستکبر در جهان، تنفر برانگیزتر می ‌شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۹

آیت ‌الله علوی گرگانی:
شهید نواب صفوی به نسل جوان معرفی شود
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله علوی گرگانی تاکید کرد: آثار شهید نواب صفوی باید زنده نگه داشته شده و به دیگران معرفی شود و بدانیم که این شهید والا مقام با تمام وجود در خدمت اسلام بودند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۸

آیت الله علوی گرگانی:
نیروهای مسلح باید همواره هوشیار باشیم/لزوم تقویت درونی
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: باید همواره نیروهای نظامی و دفاعی ما تقویت شده و از سوی دیگر باید از درون نیز خودمان را تقویت کنیم چرا که اگر از درون دچار فساد شویم در مقابل کوچکترین تحریکی آسیب پذیر خواهیم بود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۷

آیت الله نوری همدانی:
دشمن به قدرت نیروهای مسلح ایران اعتراف می کند
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی با اشاره به ولایت مداری نیروهای مسلح گفت: این یک الگو در جهان است و امروز دشمنان نیز این قدرت نظامی ایران را درک کرده اند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۳

آیت الله علوی گرگانی:
لزوم توجه به کودکان بی سرپرست
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: ائمه معصومین(ع) همواره به نیازمندان و کودکان یتیم رسیدگی می کردند و باید ما نیز این مسائل را در دستور کار خود قرار داده تا از پاداش خداوند بهره مند شویم.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۲

آیت الله نوری همدانی:
ترامپ بی عقل است
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی گفت: حضرت علی(ع) به شهادت مشتاق بودند و آن حضرت همواره نگران بودند که امور مردم را کسانی به دست بگیرند که عقلشان کم باشد که ترامپ اینچنین فردی است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۳

آيت ‌الله مكارم شيرازي:
دشمنان هنوز ملت ایران را نشناخته اند/فضای مجازی باید اصلاح شود
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله مكارم شيرازي با اشاره به اتفاقات اخیر ابراز داشت: بارها سر دشمنان به سنگ خورده اما باز هم دست بردار نیستند چرا که ملت و حامیان نظام و اسلام را نمی شناسند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۴

آیت الله علوی گرگانی:
لزوم نظارت هر چه بیشتر بر عملکرد اساتید حوزه
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی با تاکید بر نظارت بر اساتید گفت: اگر مجمع طلاب نظارت خاصی بر اساتید حوزه داشته باشد اثر بخشی آن بیشتر بوده و این نظارت موجب می شود تا مدرسین از چارچوب مقررات این مجمع رد شده و سپس به طلاب آموزش دهند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۷:۳۶

آیت ‌الله علوی گرگانی:
حفظ انقلاب اسلامی یک اولویت مهم به شمار می رود/قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی علیه فتنه گران
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله علوی گرگانی تاکید کرد: حفظ انقلاب اسلامی ایران یک اولویت مهم به شمار می رود که باید دلسوزان انقلاب در این عرصه تلاش کنند و همگان نیز دلسوز باشیم و بدانیم که این انقلاب به راحتی به دست نیامده است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۷:۵۱

آیت‌الله علوی گرگانی:
مدیران پاسخ مطالبات مردم را بدهند/مردم اجازه ناامنی در ایران را نمی دهند
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور ضمن محکوم کردن آنها گفت: ایران برای ملت ایران است و مدیران باید دلسوز بوده و همواره پاسخ مطالبات مردم را بدهند و تلاش کنند تا مشکلات برطرف شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۲

آیت ‌الله نوری همدانی:
باید ریشه اغتشاشات اخیر پیدا شود
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله نوری همدانی به اغتشاشات اخیر در کشور اشاره کرد و گفت: باید ریشه اغتشاشات اخیر پیدا شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۷

آيت ‌الله علوي گرگاني:
روحانیت در اجرای مسئولیت های خود به خوبی برنامه ریزی کند
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: روحانیت باید مسئولیتی که دارند به خوبی دنبال کرده و به جامعه اسلامی خدمت کنند و اگر اینگونه شود، اسلام زنده می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۴:۳۱

آیت الله مکارم شیرازی:
فضای مجازی بلای جان مردم شده است/مسئولان به درد و دل مردم گوش دهند
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی ابراز داشت: شیاطین خارجی نیز در این جریان از این فضا به طور کامل استفاده کرده و اغتشاش در مناطق مختلف را به آنان تعلیم دادند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۱:۰۶

آیت الله سبحانی:
جمهوری اسلامی نعمت است/مسئولان به فکر معیشت مردم باشند
خبرگزاری شبستان: آیت الله سبحانی گفت: مسئولان مشکلات را به تدریج حل کنند، دولت بی مشکل در دنیا نیست، اداره یک ممکلت هر روز یک پیشامد دارد و باید حل کند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۲۱

آیت‌ الله نوری همدانی:
اغتشاش گران قصد به انحراف کشیدن خواسته های مردم را دارند/خواسته‌های اقتصادی مردم به حق است
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله نوری همدانی با اشاره به مشکلات و گرانی در کشور گفت: در چنین شرایطی مردم اعتراض خود را نشان دادند اما مزدوران و منافقین تلاش می کنند که این حرکت های اعتراضی از مسیر خود جدا شده و به انحراف کشیده شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۷:۴۵

آيت ‌الله علوي گرگاني:
جوانان با گوش دل به سخنان پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) توجه کنند
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: باید به خوبی به سخنان بزرگان دینی گوش دهید تا اثر آن را دریافت کنید و همیشه ما نیاز به فهم و درک داریم و باید با شناخت و فهم در این زمینه بکوشیم.

۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۲:۳۲

آيت ‌الله نوری همدانی:
سکولار کردن علم از اهداف دشمن است/چهره واقعی اسلام باید نمایش داده شود
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله نوری همدانی گفت: یکی از اقدامات دشمنان، سکولار کردن علم است که می خواهد علم را از توحید جدا کند. ما باید بکوشیم تا چهره صدر اسلام را نشان دهیم.

۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۲:۳۵

آیت‌ الله نوری همدانی:
باید متواضعانه مردم را هدایت کرد/ملت ایران همواره در برابر دشمن ایستادگی کرده اند
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله نوری همدانی گفت: مردم ایران همواره از انقلاب خود دفاع کرده اند و در برابر دشمن ایستادگی داشته اند و باید همواره در کنار مردم بود و متواضعانه آنها را هدایت کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۰۷:۱۶

دیدار سردار سلیمانی با مراجع عظام تقلید
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید در قم دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۲۲:۱۷