خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵

الثلاثاء ٢٥ ربيع الثاني ١٤٣٨

Tuesday, January 24, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مراجع و علماء
آیت‌الله علوی گرگانی:
طلاب درس خواندن را سرلوحه کار خود قرار دهند
خبرگزاری شبستان: آیت‌الله علوی گرگانی خطاب به طلاب گفت: طلاب باید درس خواندن را سرلرحه کار خود قرار داده و همواره به آن اهتمام داشته باشند، با اعتقاد درس خوانده و بدانند کهاین درس موجب رشد و کمال آنها خواهد شد.

۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۵:۳۴

آیت ‌الله مکارم شیرازی:
بافت های فرسوده بازسازی شوند/خسارت های وارد شده به پلاسکو جبران شود
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله مکارم شیرازی گفت: باید خسارت حادثه دیدگاه ساختمان پلاسکو جبران شود و مسئولان باید در کنار اینکه با بازماندگان این حادثه همدردی می‌کنند، به فکر جبران خسارت حادثه دیدگان هم باشند.

۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۳:۲۲

آیت ‌الله سبحانی:
دولت باید در کنترل فضای مجازی فعالیت کند
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله سبحانی گفت: دولت باید در کنترل فضای مجازی فعالیت کند، باید محتوای مفید تولید شده تا بتوانیم در برابر هجمه های دشمن مقاومت کنیم.

۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۲۱:۲۵

آيت‌ الله سبحانی:
آموزه های دینی باید در سراسر دنیا توسعه یابد
خبرگزاری شبستان: آيت‌ الله سبحانی گفت: باید آموزه های دینی در خارج از مرزهای ایران اسلامی توسعه یابد و کشورهای مختلف باید با حقیقت اسلام آشنا شده تا بتوانند به سمت این دین مبین گرایش یابند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۶:۴۴

آيت ‌الله نوري همداني:
صهیونیست ها با جنگ های نیابتی دنبال حاشیه امن هستند/دنیا تشنه معارف قرآن کریم است
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله نوري همداني به نقش تخریبی صهیونیست ها اشاره کرد و گفت: آنها جنگ‌ نیابتی در نقاط مختلف جهان مانند سوریه،‌ یمن و... به راه انداخته اند و از این طریق می خواهند خودشان را در حاشیه امن فرو ببرند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۷

آیت الله علوی گرگانی:
قرآن باید برای همه زبان های زنده دنیا معرفی شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: باید زبان های زنده دنیا را شناخت و با آنها آشنا شد و بر اساس آن بکوشیم تا آنها را به دین مبین اسلام جذب کرده و معارف قرآنی را گسترش دهیم.

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۵

آيت ‌الله مكارم‌ شيرازي:
حقوق‌هاي نجومي وجدان جامعه را جريحه‌ دار كرده است
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله مكارم‌ شيرازي گفت: در خصوص سو استفاده های مالی باید نهادهای اطلاعاتی، دولت و دستگاه قضایی نماینده ای فرستاده و در جلسه ای تعیین تکلیف کنند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۹

آيت ‌الله سبحاني:
طلاب باید همواره به تحصیل توجه داشته باشند/امام راحل شخصیت برجسته اخلاقی بودند
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله سبحاني خطاب به طلاب گفت: باید در درس ها حاضر شوید و طلبه باید به گونه ای عمل کند که همواره مباحثه کرده و متخصص شود.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۸

باصدور پیام هایی جداگانه در پی ارتحال آیت الله هاشمی صورت گرفت:
تکریم آیت الله هاشمی رفسنجانی از سوی علما و مراجع عظام تقلید
خبرگزاری شبستان:خبرگزاری شبستان:علما و مراجع عظام تقلید در قم در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی با صدور پیام هایی جداگانه ارتحال رئیس تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفتند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۴

همزمان با سالروز میلاد امام حسن عسکری(ع)؛
جشن ولادت امام حسن عسکری(ع) با حضور مراجع تقلید برگزار شد
خبرگزاری شبستان: همزمان با سالروز میلاد امام حسن عسکری(ع) جشن میلاد این امام همام با حضور مراجع عظام تقلید در قم برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۷:۵۱

آیت الله نوری همدانی:
اختلافات نباید به جامعه کشیده شود/اتحاد در جامعه حفظ شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی با اشاره به برخی اختلاف ها گفت: نباید دامنه اختلاف ها به جامعه کشیده شود، باید وحدت در جامعه گسترش یافته و در تمام محورها انجام شود.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۶

آیت ‌الله مکارم ‌شیرازی:
عزم جدی برای درمان فضای مجازی در کشور وجود ندارد
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله مکارم ‌شیرازی تصریح کرد: درد فضای مجازی قابل درمان است اما عزم جدی برای اصلاح آن وجود ندارد، هرچند که این درمان هزینه چندانی هم ندارد اما سرنوشت جامعه با این امر ارتباط داشته که باید اصلاح شود.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۱۳

دیدار دادستان کل کشور با آیت الله صافی گلپایگانی
خبرگزاری شبستان: دادستان کل کشور که به قم سفر کرده است با آیت الله صافی گلپایگانی دیدار کرد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۶:۵۳

واکنش آیت الله مکارم شیرازی در خصوص فایل صوتی منتظری
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی به انتشار فایل صوتی ۶۷ توسط فرزند مرحوم منتظری قائم مقام معزول اشاره کرد و گفت: گروهی به دنبال حرکت انتقامی از نظام هستند و باید نسبت به این مسائل هوشیار باشیم.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۶:۵۳

آیت الله نوری همدانی:
عدالت در تمام جامعه محقق شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی تاکید کرد: عدالت از نیازهای ضروری در جامعه اسلامی است و باید عدالت در جامعه محقق شود، موضوع عدالت به صورت تمام در جامعه محقق نشده و باید برای تحقق آن هر چه بیشتر تلاش کنیم.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۶:۴۹

آیت ‌الله علوی گرگانی:
هر خانواده باید ۴ فرزند داشته باشد/فرزند آوری باید جزو افتخارات مردم باشد
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله علوی گرگانی گفت: هر خانواده باید چهار فرزند داشته باشد و باید تعداد فرزندان درهر خانواده افزایش یابد و خانم ها این مسئولیت مهمی که دارند توجه کنند و این کار را جزو افتخارات خود بدانند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۰:۱۵

آیت‌ الله نوری ‌همدانی:
انقلاب اسلامی موجب عزت مردم شد/باید انقلاب را صادر کرد/۹ دی بساط فتنه را برچید
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله نوری ‌همدانی گفت: مردم رکن انقلاب اسلامی هستند، زمانی این مردم زیر چکمه های استکبار بودند اما انقلاب موجب شد تا مردم عزت گرفته و از ظرفیت آنها استفاده کرد.

۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۲:۳۰

آیت ‌الله علوی گرگانی:
فتنه ۸۸ حاصل ناآگاهی برخی‌ها بود/نعمت سواد آموزی به برکت انقلاب در کشور احیا شد
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله علوی گرگانی گفت: فتنه ۸۸ حاصل ناآگاهی برخی‌ها بود و باید ابعاد آن مشخص و همه این مسائل بررسی شود و اجازه ندهیم که دشمن سواستفاده کند.

۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۴:۳۹

آیت ‌الله مکارم ‌شیرازی:
۹ دی روز مهم و تاریخی است/سیاست های حاکم بر جهان منافقانه و مملو از دروغ است
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله مکارم ‌شیرازی با بیان اینکه سیاست های حاکم بر جهان امروز منافقانه و مملو از دروغ و نفاق است گفت: هر چه زمان می گذرد بی اعتمادی به سیاست حاکم بر جوامع کنونی کمتر می شود و بدبین تر می شویم.

۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۱:۵۷

آیت ‌الله سبحانی عنوان کرد
حوزه علمیه باید علمی و فکری باشد/لزوم اهمیت عمل عالم
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله سبحانی با اشاره به فعالیت حوزه های علمیه گفت: حوزه باید یک حوزه علمی و فکری باشد و شب روز در حال فراگیری علوم بوده و فکر برتر را در جامعه سوق دهد.

۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۰:۳۶