خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵

الأحد ٢٩ جمادى الأولى ١٤٣٨

Sunday, February 26, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مراجع و علماء
آیت الله نوری همدانی در پیامی به همایش وحدت و تمدن نوین اسلامی:
دشمن با اختلاف اندازی به فکر رسیدن به اهداف خود است/ شیعه و سنی در یک مدرسه درس می خواندند
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی با صدور پیامی به همایش وحدت و تمدن اسلامی تاکید کرد: باید توجه داشت جریان تکفیر و افراطی گری و ساخت فرق و مذاهب دروغین اساس دین و جامعه را تهدید می کند و بحث تقریب باید به شکل عملی در جامعه اجراء شود.

۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۳:۳۲

آيت‌ الله مكارم ‌شيرازي:
آمریکایی ها دروغگو و پیمان شکن هستند/زادگاه تروریست وهابیت است
خبرگزاری شبستان: آيت‌ الله مكارم ‌شيرازي گفت: افرادی که تا گلو در طرفداری تروریست فرو رفته اند، می گویند ایران طرفدار تروریست است که دروغ بزرگی را بیان می کنند و آنها شرم و حیا ندارند.

۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۷

آیت الله مکارم شیرازی:
امام راحل با توکل به خداوند انقلاب را به پیروزی رساند/آمریکا قابل اعتماد نیست
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به بد عهدی های آمریکایی ها گفت: آمریکا از جمله کشورهایی است که به عهد خود وفا نمی کند و با این وجود ما نمی توانیم به آمریکا اعتماد کنیم.

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۱:۱۲

آیت‌ الله سبحانی:
مشکلات فضای مجازی باید از بین برود/نمی گوییم از ابزارهای نوین نباید استفاده کرد
خبرگزاری شبستان: آیت الله سبحانی با بیان اینکه نمی گوییم از ابزارهای نوین نباید استفاده کرد گفت:مشکلات فضای مجازی باید از بین برود.

۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۰۷:۵۷

آیت الله نوری همدانی:
فقیه انقلابی تربیت شود/اتاق فکر حوزه های انقلابی ایجاد شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی تاکید کرد: موضوع مهم این است که باید اتاق فکر حوزه انقلابی در حوزه های علمیه تشکیل شود، مقام معظم رهبری بر این امر تاکید دارند و باید همواره در گسترش این روحیه کوشید.

۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۱:۳۴

آیت‌ الله علوی گرگانی:
مشکلات فضای مجازی باید برطرف شود/ یکی از دلایل افزایش طلاق شکسته شدن حریم خانواده ‌است
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله علوی گرگانی به مشکلات فضای مجازی در جامعه اشاره کرد و گفت: این فضا مسمومیت های بسیاری دارد، دسترسی آسان به فضای مجازی موجب بروز مشکلات بسیاری شده و اگر نتوانیم کنترل کنیم رخدادهای بسیار بدی به وجود می آید.

۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۴:۰۲

آيت ‌الله نوري همداني:
هر کس به فکر تکیه کردن به بیگانه باشد، خیانت کرده است
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله نوري همداني تاکید کرد: باید بدانیم که تکیه بر بیگانه خیانت است، همگان بدانید که در هیچ زمانی بیگانگان دلشان برای ملت و کشور ما نسوخته و اگر کسی بخواهد به آنها تکیه کند، خیانت کرده است.

۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۲:۳۲

آيت‌ الله مكارم ‌شيرازي:
اقتصاد مقاومتی با شعار و برگزاری همایش محقق نمی شود/استفاده از کالای ایرانی باید در دستور کار باشد
خبرگزاری شبستان: آيت‌ الله مكارم ‌شيرازي به اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: تحقق این امر با شعار دادن و برگزاری همایش صورت نمی گیرد، بلکه زمانی مشکل حل می شود که دولت، فروشندگان و مردم پای کار آمده و به تولید داخلی فکر کنند.

۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۱:۱۱

آیت الله سبحانی تاکید کرد
همت و تواضع دو مقوله اصلی برای طلاب
خبرگزاری شبستان: آیت الله سبحانی گفت: باید طلاب همت به خرج داده و در درس خواندن همواره همت کنند و با تواضع به کسب علم بپردازند.

۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۰:۲۱

آيت‌ الله علوي گرگاني:
قرآن کتاب زندگی است/جوانان راه بصیرت را انتخاب کنند
خبرگزاری شبستان: آيت‌ الله علوي گرگاني گفت: قرآن کتاب زندگی است و باید همواره از آن بهره برده و بکوشیم تا این کتاب آسمانی را سرلوحه کار و زندگی خود قرار دهیم.

۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۰۷:۵۱

آیت‌الله علوی گرگانی:
طلاب درس خواندن را سرلوحه کار خود قرار دهند
خبرگزاری شبستان: آیت‌الله علوی گرگانی خطاب به طلاب گفت: طلاب باید درس خواندن را سرلرحه کار خود قرار داده و همواره به آن اهتمام داشته باشند، با اعتقاد درس خوانده و بدانند کهاین درس موجب رشد و کمال آنها خواهد شد.

۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۵:۳۴

آیت ‌الله مکارم شیرازی:
بافت های فرسوده بازسازی شوند/خسارت های وارد شده به پلاسکو جبران شود
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله مکارم شیرازی گفت: باید خسارت حادثه دیدگاه ساختمان پلاسکو جبران شود و مسئولان باید در کنار اینکه با بازماندگان این حادثه همدردی می‌کنند، به فکر جبران خسارت حادثه دیدگان هم باشند.

۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۳:۲۲

آیت ‌الله سبحانی:
دولت باید در کنترل فضای مجازی فعالیت کند
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله سبحانی گفت: دولت باید در کنترل فضای مجازی فعالیت کند، باید محتوای مفید تولید شده تا بتوانیم در برابر هجمه های دشمن مقاومت کنیم.

۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۲۱:۲۵

آيت‌ الله سبحانی:
آموزه های دینی باید در سراسر دنیا توسعه یابد
خبرگزاری شبستان: آيت‌ الله سبحانی گفت: باید آموزه های دینی در خارج از مرزهای ایران اسلامی توسعه یابد و کشورهای مختلف باید با حقیقت اسلام آشنا شده تا بتوانند به سمت این دین مبین گرایش یابند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۶:۴۴

آيت ‌الله نوري همداني:
صهیونیست ها با جنگ های نیابتی دنبال حاشیه امن هستند/دنیا تشنه معارف قرآن کریم است
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله نوري همداني به نقش تخریبی صهیونیست ها اشاره کرد و گفت: آنها جنگ‌ نیابتی در نقاط مختلف جهان مانند سوریه،‌ یمن و... به راه انداخته اند و از این طریق می خواهند خودشان را در حاشیه امن فرو ببرند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۷

آیت الله علوی گرگانی:
قرآن باید برای همه زبان های زنده دنیا معرفی شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: باید زبان های زنده دنیا را شناخت و با آنها آشنا شد و بر اساس آن بکوشیم تا آنها را به دین مبین اسلام جذب کرده و معارف قرآنی را گسترش دهیم.

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۵

آيت ‌الله مكارم‌ شيرازي:
حقوق‌هاي نجومي وجدان جامعه را جريحه‌ دار كرده است
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله مكارم‌ شيرازي گفت: در خصوص سو استفاده های مالی باید نهادهای اطلاعاتی، دولت و دستگاه قضایی نماینده ای فرستاده و در جلسه ای تعیین تکلیف کنند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۹

آيت ‌الله سبحاني:
طلاب باید همواره به تحصیل توجه داشته باشند/امام راحل شخصیت برجسته اخلاقی بودند
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله سبحاني خطاب به طلاب گفت: باید در درس ها حاضر شوید و طلبه باید به گونه ای عمل کند که همواره مباحثه کرده و متخصص شود.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۸

باصدور پیام هایی جداگانه در پی ارتحال آیت الله هاشمی صورت گرفت:
تکریم آیت الله هاشمی رفسنجانی از سوی علما و مراجع عظام تقلید
خبرگزاری شبستان:خبرگزاری شبستان:علما و مراجع عظام تقلید در قم در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی با صدور پیام هایی جداگانه ارتحال رئیس تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفتند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۴

همزمان با سالروز میلاد امام حسن عسکری(ع)؛
جشن ولادت امام حسن عسکری(ع) با حضور مراجع تقلید برگزار شد
خبرگزاری شبستان: همزمان با سالروز میلاد امام حسن عسکری(ع) جشن میلاد این امام همام با حضور مراجع عظام تقلید در قم برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۷:۵۱