خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

السبت ١١ رمضان ١٤٣٩

Saturday, May 26, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تبلیغات انتخاباتی
پایان زمان قانونی تبلیغات انتخاباتی
خبرگزاری شبستان: از ۸ صبح امروز پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۲۴ ساعت مانده به آغاز انتخابات ۹۶ زمان قانونی تبلیغات نامزدهای انتخاباتی به پایان رسیده است و هرگونه تبلیغی تا پایان رای گیری غیرمجاز و جرم خواهد بود.

۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۰۸:۳۳

سیمای شهر، آبستن سهم خواهی و مطالبه گری نامزدهای انتخاباتی از مردم
خبرگزاری شبستان: کرسی پست و مقام برای خدمت و خدمت رسانی است، با این وصف امروز شاهد هستیم که سیمای شهر، آبستن سهم خواهی و مطالبه گری نامزدهای انتخاباتی از مردم برای سبد رأی است.

۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۰۸:۴۶

معاون دادگستری خراسان جنوبی عنوان کرد:
ممنوعیت راه اندازی کارناوال های تبلیغاتی/ انتقاد از افزایش بداخلاقی طرفداران کاندیداها
خبرگزاری شبستان: معاون دادگستری خراسان جنوبی بر پايبندي به قانون در شكل گيري فضاي سالم رقابت‌هاي انتخاباتي و رعايت اخلاق در آخرين روزهاي تبليغات تأكيد کرد و گفت: راه اندازی کارناوال و کاروان های تبلیغاتی ممنوع است.

۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۰:۵۲

دهیاران از تبلیغ له یا علیه کاندیداها خودداری کنند
خبرگزاری شبستان: دادسرای قزوین با صدور اطلاعیه ای همه‌ دستگاه‌ها و نهادها را موظف به دقت در حفظ آراء مردم به عنوان امانتی در نزد آنان دانسته و استفاده از امکانات دولتی و تبلیغ توسط نهادهای حاکمیتی را جرم محسوب و مرتکبین را مستوجب مجازات دانست.

۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۰۸:۰۸

پوسترهای تبلیغاتی/لزوم پرهیز از غفلت مستمر بی حرمتی به اسماء الهی
خبرگزاری شبستان: بر زمین افتادن بروشورها و کارت‌های تبلیغات انتخابات حاوی اسماء الهی یک آسیب فرهنگی و اجتماعی و نوعی بی احترامی به الفاظ مقدس است که باید به آن عمیق‌تر توجه شود.

۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۰:۰۹

کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا قانون تبليغات را رعايت كنند
خبرگزاری شبستان: رئيس ستاد انتخابات استان و معاون سياسي و امنيتي استانداري گفت: از همه کاندیداهای انتخابات شوراي اسلامي شهر و روستا در استان انتظار داريم كه قانون تبليغات را به صورت دقيق رعايت كنند.

۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۲:۱۴

آغاز فعاليت تبليغاتي كانديداهای ماسال
خبرگزاری شبستان: فرماندار ماسال، از تاييد نهايي ۴۲ نفر از كانديداهاي شوراهاي شهر ماسال و شاندرمن خبر داد و گفت: فعاليت تبليغاتي كانديداهای ماسال از ساعت ۲۴ امشب آغاز می‌شود.

۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۰۸:۲۷

انتخابات یک رویداد تعیین کننده و مهم برای کشور است
خبرگزاری شبستان:رئیس کارگروه پیشگیری و برخورد با جرائم و تخلفات انتخاباتی شهرداری مشهد گفت:انتخابات یک رویداد تعیین کننده، مهم و حساس برای تمامی کشور ها به خصوص جمهوری اسلامی ایران است.

۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۳:۲۲

نصب بنر انتخاباتی در مسیر راه‌ها و تابلوها تخلف محسوب می‌شود
خبرگزاری شبستان: معاون فرماندار فومن با بیان اینکه افراد گاها بنرهای انتخاباتی را در راه‌ها و تابلوهای مسیر می‌زنند که همه اینها تخلف است، گفت: محل‌های مناسب برای اجرای تبلیغات محیطی نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا مشخص شود.

۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۲۲:۳۵

دیوارهای گیلان اسیر دیوارنویسی‌های انتخاباتی
خبرگزاری شبستان: دیوارهای منازل مسکونی شهروندان گیلانی این روزها اسیر نوشته‌هایی شده که به آن تبلیغات انتخاباتی گفته می‌شود.

۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۰۸:۰۳

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ خبر داد؛
نصب سازه های پرتابل تبلیغاتی انتخابات در قلب تهران
خبرگزاری شبستان:معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ از نصب سازه های پرتابل به منظور تبلیغات برای انتخابات ریاست جمهوری در قلب تهران خبر داد.

۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۱:۵۶

تبلیغات انتخاباتی تنها در سایت های داری مجوز ثبت، مجاز است
خبرگزاری شبستان: رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان اصفهان گفت: تبلیغات انتخاباتی تنها بر روی سایت های داری مجوز ثبت مجاز است و با متخلفین بر اساس قانون برخورد می شود.

۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۲:۲۷

بازار داغ تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی
خبرگزاری شبستان: همزمان با نزدیک شدن به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، در فضای مجازی شاهد بازار داغ انتخابات هستیم.

۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۱:۴۳

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین:
داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی از تبلیغات زودهنگام پرهیز کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات استان قزوین نسبت به تبلیغات زودهنگام برخی داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا هشدار داد و گفت: این تبلیغات وجاهت قانونی ندارد و باید از آن پرهیز شود.

۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۰۸:۱۳

برگزاری دور دوم انتخابات کرمانشاه در ۶۵۷ شعبه اخذ رأی/آغاز تبلیغات نامزدها از دوم اردیبهشت ماه
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه، گفت: بیش از ۱۰ هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی وظیفه برگزاری مرحله دوم انتخابات در دو حوزه کرمانشاه و شهرستان سنقروکلیایی را بر عهده دارند.

۱۳۹۵/۱/۲۸ - ۱۰:۲۵

پایان تبلیغات نامزدهای انتخابات خبرگان و مجلس در بندر آستارا
خبرگزاری شبستان: تبلیغات انتخاباتی نامزدهای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی،صبح امروز(۶ اسفند) در بندر آستارا به اتمام رسید.

۱۳۹۴/۱۲/۶ - ۱۳:۰۶

گزارش تصویری/ آخرین روز تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در رشت
آخرین روز تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در رشت سپری می‌شود.

۱۳۹۴/۱۲/۵ - ۱۸:۲۲

دیوارهای شهرآستارا جولانگاه پوسترهای تبلیغاتی کاندیداها/چهره شهر زشت شد
خبرگزاری شبستان: دیوارهای شهر مرزی بندر آستارا در چند روز اخیر از آغاز تبلیغات انتخاباتی جولانگاه پوستر و بنرهای تبلیغاتی کاندایداهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی شده و چهره این شهر را زشت کرده است.

۱۳۹۴/۱۲/۳ - ۱۵:۳۴

تبلیغات انتخاباتی زخمی بر پیکرمبلمان شهری/داوطلبان حافظ حقوق شهروندی باشند
خبرگزاری شبستان: برخی از طرفداران کاندیداها با دیوارنویسی، نصب تراکت، پوستر، عکس تبلیغاتی و ... فضای شهر را نامناسب جلوه داده و زخمی بر پیکرمبلمان شهری هستند که تا مدت‌ها در سیمای شهر باقی می‌ماند.

۱۳۹۴/۱۲/۱ - ۰۹:۳۳

تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی از ۲۹ بهمن آغاز می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول هیات نظارت بر انتخابات آذربایجان غربی، با اشاره به آغاز تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی از ۲۹ بهمن، گفت: در حال حاضر ۱۷۹ کاندیدای تایید صلاحیت شده در استان وجود دارد.

۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۱۵:۱۷