خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

الأحد ٣ شعبان ١٤٣٨

Sunday, April 30, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی تنها در سایت های داری مجوز ثبت، مجاز است
خبرگزاری شبستان: رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان اصفهان گفت: تبلیغات انتخاباتی تنها بر روی سایت های داری مجوز ثبت مجاز است و با متخلفین بر اساس قانون برخورد می شود.

۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۲:۲۷

بازار داغ تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی
خبرگزاری شبستان: همزمان با نزدیک شدن به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، در فضای مجازی شاهد بازار داغ انتخابات هستیم.

۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۱:۴۳

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین:
داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی از تبلیغات زودهنگام پرهیز کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات استان قزوین نسبت به تبلیغات زودهنگام برخی داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا هشدار داد و گفت: این تبلیغات وجاهت قانونی ندارد و باید از آن پرهیز شود.

۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۰۸:۱۳

برگزاری دور دوم انتخابات کرمانشاه در ۶۵۷ شعبه اخذ رأی/آغاز تبلیغات نامزدها از دوم اردیبهشت ماه
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه، گفت: بیش از ۱۰ هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی وظیفه برگزاری مرحله دوم انتخابات در دو حوزه کرمانشاه و شهرستان سنقروکلیایی را بر عهده دارند.

۱۳۹۵/۱/۲۸ - ۱۰:۲۵

پایان تبلیغات نامزدهای انتخابات خبرگان و مجلس در بندر آستارا
خبرگزاری شبستان: تبلیغات انتخاباتی نامزدهای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی،صبح امروز(۶ اسفند) در بندر آستارا به اتمام رسید.

۱۳۹۴/۱۲/۶ - ۱۳:۰۶

گزارش تصویری/ آخرین روز تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در رشت
آخرین روز تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در رشت سپری می‌شود.

۱۳۹۴/۱۲/۵ - ۱۸:۲۲

دیوارهای شهرآستارا جولانگاه پوسترهای تبلیغاتی کاندیداها/چهره شهر زشت شد
خبرگزاری شبستان: دیوارهای شهر مرزی بندر آستارا در چند روز اخیر از آغاز تبلیغات انتخاباتی جولانگاه پوستر و بنرهای تبلیغاتی کاندایداهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی شده و چهره این شهر را زشت کرده است.

۱۳۹۴/۱۲/۳ - ۱۵:۳۴

تبلیغات انتخاباتی زخمی بر پیکرمبلمان شهری/داوطلبان حافظ حقوق شهروندی باشند
خبرگزاری شبستان: برخی از طرفداران کاندیداها با دیوارنویسی، نصب تراکت، پوستر، عکس تبلیغاتی و ... فضای شهر را نامناسب جلوه داده و زخمی بر پیکرمبلمان شهری هستند که تا مدت‌ها در سیمای شهر باقی می‌ماند.

۱۳۹۴/۱۲/۱ - ۰۹:۳۳

تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی از ۲۹ بهمن آغاز می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول هیات نظارت بر انتخابات آذربایجان غربی، با اشاره به آغاز تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی از ۲۹ بهمن، گفت: در حال حاضر ۱۷۹ کاندیدای تایید صلاحیت شده در استان وجود دارد.

۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۱۵:۱۷

اخلاق اسلامی در فعالیت های انتخاباتی رعایت شود
خبرگزاری شبستان: فرماندار فومن با بیان اینکه اخلاق اسلامی در فعالیت های انتخاباتی رعایت شود گفت: امیدواریم با همکاری کلیه نامزدها و هواداران آنان انتخاباتی پر نشاط و توأم با آرامش را در شهرستان شاهد باشیم.

۱۳۹۴/۱۱/۲۵ - ۱۴:۵۵

فرماندار اردبیل اعلام کرد:
برنامه سخنرانی کاندیداها در مساجد منوط به تصویب هیأت نظارت و اجرایی است
خبرگزاری شبستان: فرماندار اردبیل گفت: برنامه سخنرانی و تبلیغاتی کاندیداها در مساجد در صورت تصویب هیأت نظارت و اجرایی در شهرستان اربیل اجرا خواهد شد.

۱۳۹۴/۹/۲۸ - ۱۳:۱۵

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان:
تبلیغات انتخاباتی زودهنگام ممنوع است
خبرگزاری شبستان: معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان گفت: هرگونه تبلیغات انتخاباتی زودهنگام از طرف هر شخص، گروه و جناحی ممنوع و خلاف قانون است.

۱۳۹۴/۸/۱۸ - ۱۳:۲۱

اخبار حوزه مجلس در هفته ای که گذشت:
حضور ظریف و ماجرای حق آبه هامون/چند و چون تبلیغات انتخاباتی مجلس
خبرگزاری شبستان:تعیین فعالیتهای تبلیغاتی انتخاباتی ممنوع، لایحه بودجه ۱۵ آذر تقدیم مجلس می شود، تعیین مکانهای الصاق اعلامیه و پوسترهای انتخاباتی، پیگیر حق آبه هامون به صورت جدی هستیم از سرتیترهای مهم اخبار حوزه پارلمان در هفته گذشته بود.

۱۳۹۴/۸/۹ - ۰۷:۱۶