خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸

الخميس ١٤ رجب ١٤٤٠

Thursday, March 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پیشگیری
سرپرست مرکز مطالعات اجتماعی و جرم شناسی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه:
سند پیشگیری از جرایم سایبری در شورای عالی فضای مجازی پذیرش شد
جلیلیان با بیان تدوین سند پیشگیری از جرایم حوزه سایبر توسط این مرکز گفت: کمیته تخصصی شورای فضای مجازی کشور این طرح را بررسی و پذیرش کرد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۳

توصیه های قاضی القضات کهگیلویه و بویراحمد به مدیران/دستگاه قضایی به دنبال مچ گیری و تخریب مسئولان نیست
رئیس شورای قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه دستگاه قضایی به دنبال مچ گیری و تخریب مسئولان نیست، گفت: چنانچه اشتباهی از سوی مدیر و مسئولی رخ دهد، سازمان بازرسی ابتدا تذکر می دهد ولی شما کاری کنید که کمتر تذکر بگیرید .

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۰:۰۱

سینما نقش مستقیم در ضمیر ناخودآگاه و همزاد پنداری افراد دارد
سردار منتظر المهدی با تاکید بر نقش سینما در کاهش وقوع جرم گفت: سینما نقش مستقیم در همزاد پنداری و ضمیر ناخودآگاه دارد.

۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۶:۳۰

دکتر فرداد درودی در مراسم افتتاحیه جشنواره روبان قرمز
هنر می تواند در آگاهی جامعه نسبت به ایدز موثر باشد
مدیر دفتر برنامه مشترک سازمان ملل متحد در زمینه ایدز در جمهوری اسلامی ایران با بیان این که هنرمندان، گروه های مرجع هستند که آثار هنری آن ها در کاهش تبعیض در کنترل بیماری ایدز موثر است، گفت: این آثار هنری می تواند باعث افزایش آگاهی در جامعه شود.

۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۰:۴۱

تاکید حجت الاسلام بیدرام؛
سنت حسنه وقف برای کاهش آسیب‌های اجتماعی لازم است
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد گفت: سنت حسنه وقف و نیت واقفان برای کاهش دغدغه‌ها و آسیب‌های اجتماعی لازم است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۳

محمد رحيم بهره مند:
۶۶ فرآورده دارای شاخصه تاب آوري و دوام عمر بهره برداري در سازه هستند
خبرگزاری شبستان: مديركل استاندارد استان بوشهر گفت: ۶۶ فرآورده از تعداد ۲ هزار و ۷۰۰ ماده و مصالح مورد مصرف در صنعت ساختمان سازي داراي اهميت بيشتري در خصوص امنيت عمومي و رشد شاخص هاي تاب آوري زلزله اي و دوام عمر بهره برداري در سازه هستند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۲۰:۰۰

توجه جدی به ظرفیت شورای فرهنگ عمومی در همه زمینه ها
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ظرفیت شورای فرهنگ عمومی نه تنها برای آسیب های اجتماعی، بلکه برای همه مسائل و مشکلات عمومی جامعه مفید و کارآمد بوده و ضرورت دارد به این مهم بیش از گذشته توجه شود.

۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۹:۰۷

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان
بنیاد مسکن استان نقش مهمی در پیشگیری از بروز بحران به عهده دارد
صنعتی منفرد به نقش از نهاد در پیشگیری از بروز بحران اشاره کرد و گفت: از اینور عملیات پیشگیری از وقوع سانحه با اجرای طرح های متعددی اجرا می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۰۸:۲۲

به مناسبت روز جهانی ایدز
فرهنگ سازی عامل مهمی در پیشگیری از بیماری ها
مدیر کل بهزیستی استان مرکزی گفت: با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی صحیح و به موقع می توان از بسیاری از بیماری ها پیشگیری کرد.

۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۰:۵۴

يك جامعه‌شناس :
جامعه پذیری" بهبود یافتگان نیازمند فرهنگ‌سازی است
نوابخش گفت: برای پذیرفتن بهبودیافتگان از اعتياد در جامعه و خانواده بايد فرهنگ‌سازی لازم صورت بگیرد تا با تقویت و حمایت مالی و روانی اینگونه افراد، از گرایش دوباره آنان به اعتیاد، جلوگیری شود.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۱:۳۱

ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان اجتماعی در مبارزه با مواد مخدر
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان اجتماعی، جامعه ورزشکاران، نیروهای مردمی و سمن ها تاکید کرد.

۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۹:۴۶

۱۸۰ هزار دانش آموز در زاهدان تحت معاینه دهان و دندان قرار می گیرند
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از اجرای طرح سلامت دهان و دندان در تمامی مدارس ابتدایی زاهدان خبر داد و گفت: ۱۸۰ هزار دانش آموز در زاهدان تحت معاینه دهان و دندان قرار می گیرند.

۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۰۹:۴۸

آبان ماه امسال صورت می گیرد:
برگزاری نخستین همایش ملی مبارزه با مواد مخدر در استان کهگیلویه و بویراحمد
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نخستین همایش ملی مبارزه با مواد مخدر آبان ماه امسال به مدت سه روز در استان برگزار می شود.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۴:۳۵

تهیه طرح جامع پدافند غیرعامل استان کهگیلویه و بویراحمد
معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل استان به صورت مطالعه شده و علمی توسط دانشگاه یاسوج با همکاری دستگاه های اجرایی استان و مشاور تدوین و به اجرا در می آید.

۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۴:۳۲

کسب رتبه نخست پیشگیری از سرقت در استان لرستان
فرمانده انتظامی استان لرستان، از کاهش ۱۷درصدی سرقت در استان خبرداد و گفت: نیروی انتظامی استان لرستان رتبه نخست پیشگیری از سرقت را در کشور کسب کرده است.

۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۲:۱۸

تهیه کننده سینمای ایران:
ضرورت روایت اقدامات پیشگیری از اعتیاد با تولید فیلم‌های سینمایی
تهیه کننده سینمای ایران در رابطه با بحث اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدرمعتقد است، حوزه سینما باید مانند سایر نهادها و بخش‌های مختلف، اقدامات پیشگیرانه از مصرف مواد مخدر صنعتی و شیمیایی را با تولید فیلم‌های بسیار به تصویر بکشد و روایت کند.

۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۴:۴۹

کارشناسان دادگستری باید در اظهارات خود راهکارهای پیشگیرانه را لحاظ کنند
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل خراسان رضوی با بیان اینکه اختلافات در بین اظهار نظرهای کارشناسان باید رصد شود، گفت: کارشناسان دادگستری باید در اظهار نظهرهای خود حتما راهکارهای پیشگیرانه را لحاظ کنند.

۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۲:۰۲

مدير گروه پيشگيري و مبارزه با بيماري‌هاي مركز بهداشت استان قم:
بيماري تب خونریزی دهنده کریمه کنگو در استان قم گزارش نشده است
خبرگزاری شبستان:مدير گروه پيشگيري و مبارزه با بيماري‌هاي مركز بهداشت استان قم گفت: موردي از بیماری تب خونریزی‌دهنده کنگو در استان قم گزارش نشده است.

۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۲:۱۹

اجرای طرح سامانه سجام با همکاری شورای اجتماعی و معاونت اجتماعی قوه قضاییه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل پیشگیری مردمی معاونت اجتماعی قوه قضاییه با اشاره به مشارکت‌ دیده‌بان‌های مردمی در سامانه سجام گفت: در این سامانه جرایم مربوط به آسیب‌های اجتماعی، منابع طبیعی صورت می‌گیرد.

۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۳:۴۷

زندان آخرین مرحله مجازات برای جرائم غیرعمد است
خبرگزاری شبستان:رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: زندان آخرین مرحله مجازات و مقابله برای جرائم غیرعمد پیش بینی شده است.

۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۷:۴۰