خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸

الجمعة ١٧ ربيع الأوّل ١٤٤١

Friday, November 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه محمدجواد فدایی
استاندار کرمان:
مشکلات ارتباطی استان کرمان بررسی شد
طی نشستی در استانداری کرمان مشکلات ارتباطی و وضعیت آنتن دهی تلفن همراه بررسی و اعلام شد: استان کرمان در این موضوع دچار عقب ماندگی جدی است.

۱۳۹۸/۸/۱۳ - ۱۷:۰۶

در نشست فعالان بخش خصوصی با سفرا و رایزنان خارجی:
همکاری های دو جانبه کرمان و کشورهای خارجی در زمینه های مختلف بررسی شد
استاندار کرمان راهکارهایی برای استفاده از ظرفیت های استان در بخش های مختلف برای سفرا و رایزنان خارجی بیش از ۱۵ کشور مطرح کرد.

۱۳۹۸/۸/۱۰ - ۱۴:۱۱

استاندار کرمان:
مدیران نسبت به بعضی از پروژه ها جدی نیستند
استاندار کرمان ضمن تاکید به دستگاه ها مبنی بر اینکه اگر در کلیات پروژه ای مشکل دارند آن را مطرح کنند، گفت: کسانی که به هردلیلی نمی خواهند پروژه ادامه دهند اعلام کنند تا متقاضی جدید سرمایه گذاری کند و کار هیچ پروژه ای معطل نماند.

۱۳۹۸/۸/۴ - ۱۱:۲۰

استاندار کرمان:
مردم از دعواها و استعلامات بین دستگاه ها ضرر می کنند
استاندار کرمان گفت: باید استعلام ها به صورت متمرکز برای سرمایه گذاران مشخص شود و پاسخ استعلامات تا ۲ هفته بیشتر طول نکشد زیرا مردم از دعواها و استعلامات بین دستگاه ها ضرر می کنند.

۱۳۹۸/۷/۳۰ - ۱۱:۴۸

عملکرد بعضی کانال های مجازی، مشابه منافقین اول انقلاب است
استاندار کرمان گفت: متأسفانه کانال‌های مجازی کارهایی می‌کنند که همان کارهایی است که در ابتدای انقلاب افراد خلاف نظام، منافقین و کمونیست‌ها خواستند انجام دهند.

۱۳۹۸/۷/۱۶ - ۰۹:۴۷

استاندار کرمان:
فعالیت های ستاد اربعین برخاسته از عشق و ارادت مردم به امام حسین(ع) است
استاندار کرمان گفت: همه فعالیت های ستاد اربعین برخاسته از عشق و ارادت مردم به امام حسین(ع) است که این عشق و ارادت نتیجه تجربیات معنوی است که هرسال افزایش می یابد.

۱۳۹۸/۷/۱۴ - ۱۳:۵۲

استاندار کرمان:
پلیس جمهوری اسلامی باید خودساخته، با اخلاق و رفتار ولایی عمل کند
فدایی با بیان اینکه اغلب افراد نحوه برخورد نیروی انتظامی را نشانه برخورد حاکمیت با مردم می دانند؛ تأکید کرد: پلیس ما باید خودساخته، با اخلاق و رفتار ولایی برخورد کند.

۱۳۹۸/۷/۱۳ - ۱۰:۵۱

استاندار کرمان:
جنگ اقتصادی نیاز به مقاومت و پرهیز از خوف و حزن دارد
استاندار کرمان با اشاره به شرایط جنگ اقتصادی، مقاومت را لازمه این جنگ دانست و با تاکید بر الگوگیری از دفاع مقدس، ضرورت پرهیز از خوف و حزن در جنگ را خواستار شد.

۱۳۹۸/۷/۷ - ۱۲:۲۴

طرح های نوپا در حوزه کسب و کار نیازمند زیرساخت است
استاندار کرمان گفت: برای اینکه طرح های نو پا داشته باشیم، مسلما به زیر ساخت نیاز داریم اما باید مشخص شود که کسب و کارهای نوپا را چه کسانی می توانند راه اندازی کنند و چه افرادی برای استفاده از طرح نوآفرین در استان واجد شرایط هستند.

۱۳۹۸/۶/۱۱ - ۱۶:۰۷

موضوع کودکان کار، فضای مجازی و سگ های ولگرد در کارگروه اجتماعی بررسی شد
کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده با حضور استاندار کرمان برگزار و موضوعات مختلفی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۱۳۹۸/۵/۳۰ - ۱۱:۰۵

استاندار کرمان از این پس روند انجام کارهای مردم در ادارات را می سنجد
استاندار کرمان گفت: برنامه ای در قالب یک پروژه تحقیقاتی در استان داریم تا ببینیم سیر انجام کارهای مردم در ادارات چطور است و چند دستگاه به عنوان نمونه و پایلوت انتخاب می کنیم.

۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۱۱:۴۱

بررسی مشکلات زغالسنگ در شورای گفتگوی استانی دولت و بخش خصوصی
چهل و ششمین جلسه شورای گفتگوی استانی دولت و بخش خصوصی در خصوص بررسی مسائل و مشکلات زغال سنگ در استان کرمان برگزار شد.

۱۳۹۸/۵/۲۴ - ۱۳:۴۱

استاندار کرمان:
روند افزایشی فارغ التحصیلان بیکار/ساختار پنجره واحد سرمایه گذاری تغییر می کند
استاندار کرمان در ادامه گفت: پنجره واحد سرمایه گذاری در ابتدای فعالیت، به خوبی عمل می کرد؛ اما ساختار قبلی پنجره دیگر مورد قبول بنده نیست و در حال بازنگری آن هستیم.

۱۳۹۸/۵/۱۲ - ۱۴:۵۷

جنبه های حاشیه ای نباید حج را کم رنگ و از تاثیر معنوی آن بکاهد
فدایی با تاکید بر اینکه اصل حج نباید مورد عفلت قرار گیرد، افزود: جنبه های حاشیه ای نباید حج را کم رنگ و از تاثیر معنوی آن بکاهد.

۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۰۹:۲۹

۶۰ درصد سرمایه گذاری استان کرمان بدون استفاده و یا بهره برداری از آن ناقص است
استاندار کرمان توجه به واحدهای راکد و نیمه فعال را مورد تأکید قرار داد و گفت: از یک هزار و ۶۰۰ واحد صنعتی استان کرمان ۷۰۰ واحد فعال است و مابقی معادل ۶۰ درصد غیرفعال و نیمه فعال هستند.

۱۳۹۸/۱/۷ - ۱۴:۱۱

استاندار کرمان:
استقلال ایران به راحتی به دست نیامده/ اسلام در کنار آزادی است
استاندار کرمان با تبیین شعار اصلی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: امروز پس از ۴۰ سال سوالات زیادی در ذهن نسل جوان وجود دارد که باید به درستی پاسخ بدهیم و پاسخ به این سوالات در یکپارچگی مردم و انقلاب تأثیر دارد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۲:۰۷

گزارشی از نرخ بیکاری جوانان در استان کرمان و ظرفیت های متعدد برای ایجاد اشتغال
استاندار کرمان با اعلام آمادگی برای حل مشکل اشتغال جوانان گفت: اما باید به تعریف مشترکی از ''اشتغال'' با جوانان برسیم؛ امکانات خیلی خوبی در استان برای اشتغال وجود دارد

۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۶:۴۲

مسکن، یکی از مشکلات اساسی مددجویان کمیته امداد است
استاندار کرمان یکی از مشکلات اساسی مددجویان کمیته امداد را بحث مسکن عنوان کرد و گفت: خانواده هایی داریم که از طریق دریافت مبلغ ناچیز یارانه و مستمری زندگی خود را سپری می کنند که جوابگوی هزینه های آنها نیست لذا بحث تأمین مسکن مسئله مهمی است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۲:۲۶

همه مددجویان کمیته امداد استان کرمان ظرف ۳ سال آینده صاحبخانه می شوند
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با بیان اینکه تا ۳ سال آینده تمام خانواده های مددجویان صاحب مسکن می شوند؛ افزود: خانواده های ایتام تا پایان سال آینده صاحبخانه می شوند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۲:۲۳

سفر یک روزه استاندار کرمان به شهرستان جیرفت
استاندار کرمان به منظور بررسی و حل مشکلات شهرستان جیرفت به این شهرستان سفر کرد

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۰:۳۰