خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹

الثلاثاء ١٥ ربيع الثاني ١٤٤٢

Tuesday, December 1, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه محمدجواد فدایی
استاندار سابق کرمان:
سیاست زدگی مانع از توسعه یافتگی کرمان است
فدایی گفت: به این دلیل که استان کرمان خیلی اوقات در مسائل سیاسی به طور نامناسب غرق می شود، نتوانسته توسعه را آنگونه که باید، دنبال کند.

۱۳۹۹/۸/۲۵ - ۱۸:۳۹

یکی از مشکلات کنونی، مدیرانی است که به جای وظیفه تعیین شده، کار دیگری می کنند
استاندار کرمان گفت: از مشکلاتی که در حال حاضر داریم این است که مدیر به جای اینکه وظیفه ای که برای او تعیین کردند، کار دیگری می کند که وظیفه مستقیم او نیست.

۱۳۹۹/۸/۵ - ۱۱:۳۳

استاندار کرمان اعلام کرد:
پیگیری افزودن پروژه های مهم به پیوست قانون بودجه سال آینده/ مشکلات پروژه های تولید پلاسما و پتروشیمی هم پیگیری شد
فدایی گفت: بعضی از پروژه های آب، راه و شهرسازی و بهداشت و درمان استان به پیوست قانون بودجه سال آینده افزوده می شود و برای حل مشکلات پروژه های پتروشیمی و تولید پلاسما نیز رایزنی هایی انجام شد.

۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۱۶:۰۴

استاندار کرمان:
عدم ایجاد اشتغال نوعی همکاری با قاچاقچیان است
استاندار کرمان گفت: مدیر دستگاه اجرایی که دغدغه اشتغال و رفع بیکاری ندارد به معنای این است که اجازه می دهد قاچاقچیان از بیکاران سوء استفاده کنند و این گذاشتن بار مضاعف بر دوش نیروی انتظامی است.

۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۰:۵۵

گزارش شبستان از نشست ستاد اقامه نماز استان کرمان
نشست ستاد اقامه نماز استان کرمان با حضور امام جمعه و استاندار برگزار و مطالبی بحث و بررسی شد.

۱۳۹۹/۷/۹ - ۱۷:۳۱

لایروبی رودخانه ها و خالی کردن زیر پل ها در جاده در دستور کار قرار بگیرد
استاندار کرمان گفت: فرمانداران موظف هستند با متصرفین برخورد کرده و حریم رودخانه ها را آزادسازی کنند و همچنین لایروبی رودخانه ها و خالی کردن زیر پل ها در جاده ها در دستور کار قرار بگیرد.

۱۳۹۹/۶/۲۵ - ۱۷:۴۵

استاندار کرمان:
شهردارانِ امروز همان مطالب دهه ۶۰ را مطرح می کنند/ به جای بیان تکراری مشکلات طرحی ارائه دهید
فدایی در خطاب به شهردارها گفت: همایشی مفید است که به جای بارها مطرح کردن تکراری مشکلات، بندهای قانونی که فکر می کنید دست شما را بسته با یکدیگر بحث و تبادل کنید تا در نهایت به یک طرح برسیم.

۱۳۹۹/۶/۲۵ - ۱۱:۳۵

کارکنان دولت اگر باورهای شهید باهنر را داشته باشند مشکلات حل می شود
استاندار کرمان گفت: مدیری که باور داشته باشد باید به مردم خدمت کرده و مشکل مردم را حل کند؛ این مدیر، دیگر نیاز به دستور مافوق ندارد و اگر کارکنان دولت این باور و اعتقادی را که شهید باهنر داشت، داشته باشند خیلی از مشکلات سریع تر حل می شود.

۱۳۹۹/۶/۱۲ - ۱۳:۳۲

نگران اوج گیری مجدد کرونا در بازگشایی مدارس هستیم
استاندار کرمان گفت: هیچ کس اعتقاد ندارد مدرسه نباید باز شود و یا تحصیل و آموزش باید تعطیل شود اما ما باید تصمیماتی بگیریم که اجرایی باشد و تا آخر عمل کنیم.

۱۳۹۹/۶/۱۰ - ۱۴:۰۳

گزارش شبستان از مشروح نشست خبری استاندار کرمان در هفته دولت
تشریح عملکرد دولت در یکسال گذشته، طرح های در دست اجرا، پاسخ به سئوالات خبرنگاران و... در نشست خبری استاندار کرمان به مناسبت هفته دولت مطرح شد.

۱۳۹۹/۶/۵ - ۱۵:۳۸

مراسم دعای عرفه، عزاداری محرم و تولید ماسک مهمترین موضوعات ستاداستانی کرونا در کرمان
استاندار کرمان گفت: برای مقابله با این بیماری باید یک برنامه ریزی دراز مدت داشته باشیم و نباید در مورد این بیماری کوتاه مدت فکر بکنیم.

۱۳۹۹/۵/۴ - ۱۵:۳۱

جلسات خیرین مسجد ساز تشکیل شود
استاندار کرمان گفت: باید از خیرین کمک بگیریم تا کمبودهایی که در مساجد داریم رفع و حل شود.

۱۳۹۹/۵/۱ - ۱۴:۵۹

اجرای طرح ملی مسکن باید با واقعیت نگری نسبت به وضعیت آب باشد
استاندار کرمان گفت: ما در ۱۳ شهر از ۸۲ شهر کرمان مشکل آب داریم لذا راه و شهر سازی می تواند کار ساخت مسکن را در شهرهای بدون مشکل آغاز کند و ادامه دهد اما برای شهرهایی که دچار مشکل آب است باید تصمیم گیری شود.

۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۱۴:۵۶

نشست تشکل ها و فعالان بخش کشاورزی برگزار شد
نشست تشکل ها و فعالان بخش کشاورزی با وزیر جهادکشاورزی برگزار و مسائلی در حوزه مربوطه طرح و بررسی شد.

۱۳۹۹/۴/۴ - ۲۳:۳۹

استاندار کرمان:
طرحی برای حل مشکلات در دست دارم
فدایی با اشاره به اشکالات موجود در سیستم ادارای و تصریح به اینکه انتقادات بنده به این معنا نیست که من مسئول این نابسامانی ها هستم زیرا این نارسایی ها سابقه طولانی دارد؛ گفت: طرحی برای حل مشکلات در دست دارم.

۱۳۹۹/۳/۲۵ - ۱۴:۰۲

پیگیر دریافت مجوز ستاد کرونا برای برگزاری نماز جماعت ادارات هستیم
استاندار کرمان با اعلام مصوبات ستاداقامه نماز استان گفت: قرار شد از ستاد استانی مبارزه با کرونا درخواست کنیم تا مجوز برگزاری نماز جماعت در ادارات را با رعایت پروتکل های بهداشتی صادر کند.

۱۳۹۹/۳/۲۰ - ۱۴:۰۴

تسهیلات سامانه کارا به کسانی تعلق می گیرد که کارگر را حفظ کرده باشند
استاندار کرمان گفت: ۱۴ رسته شغلی می توانند در سامانه کارا ثبت نام کنند و درخواست وام ۱۲ تا ۱۶ میلیون تومان کنند به شرطی که کارگر را حفظ کرده و اخراج نکرده باشند.

۱۳۹۹/۳/۶ - ۲۲:۱۵

استاندار کرمان:
بانوان زیادی در تاریخ استان کرمان نقش آفرین بودند
فدایی با اشاره به اینکه در تاریخ استان کرمان زنان مؤثری داشته و داریم؛ نقش مؤثر زنان در فرهنگ و سیاست استان را مورد توجه قرار داد و بیان کرد: همچنین در حوزه های اقتصادی و کارآفرینی زنان نقش مهمی در استان کرمان داشته اند.

۱۳۹۹/۲/۱۳ - ۱۱:۵۳

کمیته های ۱۲ گانه شورای هماهنگی دفاع مقدس استان کرمان مشخص شد
استاندار کرمان با تعیین کمیته های ۱۲ گانه شورای هماهنگی دفاع مقدس گفت: وظیفه ما در شورا حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس است لذا آن چیزی که باید تأکید کنیم حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس است یعنی باید آثار را حفظ و ارزش ها را نشر دهیم.

۱۳۹۹/۲/۲ - ۱۶:۲۹

استاندار کرمان اعلام کرد؛
سیر نزولی بیماری کرونا در استان کرمان
فدایی با اشاره به اینکه استان کرمان از لحاظ گزارش کشوری کروناویروس سیر نزولی دارد، گفت: از ابتدای شیوع این بیماری در استان ۵۴۱ مورد مثبت کرونا گزارش شد که ۲۹۰ بیمار بهبود پیدا کرده و ۴۸ نفر بر اثر این بیماری فوت کرده اند.

۱۳۹۹/۱/۳۰ - ۱۵:۲۸