خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸

الاثنين ١٩ ذو القعدة ١٤٤٠

Monday, July 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه محمدجواد فدایی
جنبه های حاشیه ای نباید حج را کم رنگ و از تاثیر معنوی آن بکاهد
فدایی با تاکید بر اینکه اصل حج نباید مورد عفلت قرار گیرد، افزود: جنبه های حاشیه ای نباید حج را کم رنگ و از تاثیر معنوی آن بکاهد.

۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۰۹:۲۹

۶۰ درصد سرمایه گذاری استان کرمان بدون استفاده و یا بهره برداری از آن ناقص است
استاندار کرمان توجه به واحدهای راکد و نیمه فعال را مورد تأکید قرار داد و گفت: از یک هزار و ۶۰۰ واحد صنعتی استان کرمان ۷۰۰ واحد فعال است و مابقی معادل ۶۰ درصد غیرفعال و نیمه فعال هستند.

۱۳۹۸/۱/۷ - ۱۴:۱۱

استاندار کرمان:
استقلال ایران به راحتی به دست نیامده/ اسلام در کنار آزادی است
استاندار کرمان با تبیین شعار اصلی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: امروز پس از ۴۰ سال سوالات زیادی در ذهن نسل جوان وجود دارد که باید به درستی پاسخ بدهیم و پاسخ به این سوالات در یکپارچگی مردم و انقلاب تأثیر دارد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۲:۰۷

گزارشی از نرخ بیکاری جوانان در استان کرمان و ظرفیت های متعدد برای ایجاد اشتغال
استاندار کرمان با اعلام آمادگی برای حل مشکل اشتغال جوانان گفت: اما باید به تعریف مشترکی از ''اشتغال'' با جوانان برسیم؛ امکانات خیلی خوبی در استان برای اشتغال وجود دارد

۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۶:۴۲

مسکن، یکی از مشکلات اساسی مددجویان کمیته امداد است
استاندار کرمان یکی از مشکلات اساسی مددجویان کمیته امداد را بحث مسکن عنوان کرد و گفت: خانواده هایی داریم که از طریق دریافت مبلغ ناچیز یارانه و مستمری زندگی خود را سپری می کنند که جوابگوی هزینه های آنها نیست لذا بحث تأمین مسکن مسئله مهمی است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۲:۲۶

همه مددجویان کمیته امداد استان کرمان ظرف ۳ سال آینده صاحبخانه می شوند
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با بیان اینکه تا ۳ سال آینده تمام خانواده های مددجویان صاحب مسکن می شوند؛ افزود: خانواده های ایتام تا پایان سال آینده صاحبخانه می شوند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۲:۲۳

سفر یک روزه استاندار کرمان به شهرستان جیرفت
استاندار کرمان به منظور بررسی و حل مشکلات شهرستان جیرفت به این شهرستان سفر کرد

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۰:۳۰

انتخابات مجمع ملی جوانان کشور در کرمان برگزار می شود
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه در سال گذشته از اساسنامه مجمع ملی جوانان در شیراز رونمایی شد، گفت: انتخابات این مجمع اوایل بهمن ماه با حضور مسئولان کشوری در کرمان برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۴:۱۰

ظرف ۶ ماه آینده ساخت مجتمع بیمارستان جواد الائمه کرمان آغاز می شود
استاندار کرمان با اشاره به اینکه چندین بار در جلسات مختلفی بیان کردم که از نظر تعداد تخت های بیمارستان از متوسط کشوری عقب تر هستیم، افزود: باید در کوتاه مدت و یا میان مدت این کمبود تخت بیمارستانی را جبران کنیم.

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۳:۳۳

وام های قبل از زلزله بم هنوز تعیین تکلیف نشدند
استاندار کرمان با بیان این مطلب که یکی از مشکلات استان عدم اجرای مصوبات است، گفت: در بم مردم قبل از زلزله وام دریافت کرده اند و به دلیل زلزله توانایی پرداخت ندارند که در این زمینه دولت تعیین تکلیف کرده اما این مصوبه اجرایی نشده است.

۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۲۲:۰۲

برپایی نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب ضروری است
استاندار کرمانبا اشاره به اینکه ایجاد ذهنیت خوب در مردم از طریق انجام خدمات حاصل می شود، عنوان داشت: تشکیل نمایشگاه دستاوردهای انقلاب به صورت فیزیکی یا مجازی می تواند اثرگذار باشد و پیام آور خوبی برای مردم باشد.

۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۲:۴۳

درخواست نماینده شرق استان کرمان برای رسیدگی به مشکلات مردم
نماینده مردم بم و ریگان در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که شرق استان کرمان یکی از مناطق مستعد استان است، اظهار داشت: به دلیل عدم استفاده از ظرفیت های استان مردم در وضعیت فقر شدید اقتصادی به سر می برند.

۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۱۲:۱۰

عدم وجود وحدت در نظرات و برنامه ها یکی از دلایل عقب افتادگی شهری است
استاندار کرمان گفت: باید نظرات به هم نزدیک شوند و بر اساس اولویت تعیین شده فعالیت کنند لذا یکی از دلایل عقب افتادگی در مسائل مختلف شهری این است که کمتر نشسته ایم و نظرات خودمان را یکی کرده ایم.

۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۲:۵۲

سرعت پاسخگویی به مراجعات مردمی در دستگاه های اداری بسیار پایین است
استاندار کرمان با اشاره به اینکه سرعت پاسخگویی مسئولین به مراجعات مردمی بسیار پائین است، گفت: اگر مسئولی به مراجعات مردم به موقع پاسخ ندهد، به نظام و مردم خیانت کرده است مگر اینکه واقعا دلیل قانع کنننده ای در این زمینه داشته باشیند.

۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۳:۱۳

پروژه های اقتصادمقاومتی به دلیل بی توجهی بعضی از دستگاه ها پیشرفت لازم را ندارد
استاندار کرمان با اشاره به اینکه پروژه های اقتصاد مقاومتی در بخش دولتی و خصوصی پیشرفت لازم را ندارد؛ اظهار داشت: یکی از معضلات این است که جلسات تشکیل و صورت جلسه ها ارائه می شود اما دستگاه ها جدی نمی گیرند.

۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۳:۱۲

به دلیل کم کاری واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی:
استاندار کرمان از دستگاه های اجرایی استان انتقاد کرد
استاندار کرمان گفت: یکی از مسائل موجود در بحث واگذاری پروژه های دولتی به بخش خصوصی، اشکلات اعتقادی است و کم کاری دستگاه ها به این معنا است که اعتقاد به این کار ندارند چراکه اگراعتقاد داشته باشیم نباید شرایط به این شکل پیش می رفت.

۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۳:۴۷

با رأی اعتماد هیات دولت؛
محمد جواد فدائی استاندار جدید کرمان شد
در تازه ترین جلسه هیئت دولت به ریاست حجت الاسلام والمسلمین روحانی رییس جمهوری، استانداران پیشنهادی چهار استان کشور از هیئت وزیران رأی اعتماد گرفتند.

۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۳:۲۸

بزرگترین حرکت زائرانه جهان در شرایط حساس منطقه، حاکی از یک عظمت بزرگ است
سرپرست استانداری کرمان اربعین حسینی را بزرگترین حرکت زائرانه جهان خواند و با بیان اینکه شرکت کنندگان در این اجتماع جهانی ۵ برابر زائران حج هستند؛ این امر را نشان دهنده عظمت کار دانست.

۱۳۹۷/۸/۵ - ۰۹:۴۲

شنیدنی های دوران دفاع مقدس/از شهیدی که ناجی سردار سلیمانی شد تا او که مراسم عقد را به هم زد
جلسه شب خاطره و تجلیل از یکصد نفر از والدین شهدا، با بیان خاطراتی از دوران هشت سال دفاع مقدس برگزار شد.

۱۳۹۷/۸/۴ - ۰۸:۲۹

برنامه درستی در حوزه کشاورزی وجود ندارد/فارغ التحصیلان این رشته مدیریت نشدند
جلسه گفتگوی استانی دولت و بخش خصوصی برگزار و درباره مسئله مهم کشاورزی در جنوب استان کرمان بحث و اشاره شد: برنامه اجرایی سهم بهره وری جنوب استان باید تحقق پیدا کند.

۱۳۹۷/۸/۳ - ۱۱:۱۹