خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

الجمعة ١٦ ذو القعدة ١٤٤٠

Friday, July 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اسلام در کانادا
برگزاری انجمن اسلام و مسلمانان در کانادا
خبرگزاری شبستان: سه تن از علمای اسلامی در کانادا روز گذشته در انجمنی به بحث در خصوص اسلام و مسلمانان در اوضاع کنونی جهانی پرداختند.

۱۳۹۵/۳/۸ - ۰۹:۱۲

آیا کانادا مرکز مالی اسلامی امریکای شمالی خواهد شد؟
خبرگزاری شبستان: اقتصاد با ثبات کانادا، جامعه در حال رشد مسلمانان و دورنمای بین المللی این کشور می تواند آن را به مرکز مالی اسلامی آمریکای شمالی تبدیل کند.

۱۳۹۵/۲/۱۱ - ۰۹:۰۰

خشونت علیه مسلمانان کانادایی رکورد زد
خبرگزاری شبستان: شمار موارد خشونت علیه مسلمانان کانادایی که به پلیس این کشور گزارش شده، در طول سه سال دو برابر شده است.

۱۳۹۵/۱/۲۶ - ۱۲:۱۴

روزنامه استار نوشت:
چگونه رهبران کانادا وقیحانه از اسلام هراسی به نفع خود بهره برداری می کنند؟!
خبرگزاری شبستان: سیاستمداران کانادایی به ویژه نخست وزیر این کشور با لفاظی های ضد اسلام و مسلمانان، به اقدامات اسلام هراسانه و دیدگاه های منفی علیه مسلمانان دامن می زنند.

۱۳۹۵/۱/۲۴ - ۰۸:۴۴

در بزرگداشت روز حجاب؛غیر مسلمانان کانادایی حجاب بر سر می کنند
خبرگزاری شبستان: پنجشنبه این هفته بزرگداشت روز حجاب در کانادا برگزار خواهد شد.

۱۳۹۴/۱۲/۳ - ۰۸:۴۶

اینفوگرافی / گرمای اسلام در سرمای کانادا
خبرگزاری شبستان: مسلمانان کانادا هم مثل دیگر مسلمانان ساکن در  سایر کشورهای اروپایی به ویژه اروپای غربی و کشورهایی که صاحبان قدرت  خصومتی طولانی با اسلام و مسلمانان دارند،به خاطر سیاست های نادرست و خصمانه ...

۱۳۹۴/۸/۵ - ۲۰:۱۹