خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

الخميس ١٩ المحرّم ١٤٤١

Thursday, September 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جهاد مجازی
گذری بر کانون فرهنگی و هنری مهدی موعود(عج) فلاورجان
کانون روستایی با تفکری جهانی
خبرگزاری شبستان: کانون فرهنگی و هنری مهدی موعود حسین آباد فلاورجان یک کانون روستایی است که با تفکری جهانی منشا تحولات و اقدامات ماندگار فرهنگی و هنری و علمی و فناوری بوده است.

۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۰۹:۵۰

بیانیه جشنواره ملی جهاد مجازی+اسامی برگزیدگان
خبرگزاری شبستان: هیئت اجرایی و هیئت داوران پنجمین دوره جشنواره ملی جهاد مجازی بیانیه پایانی خود را صادر کردند و این جشنواره برگزیدگان خود را شناخت.

۱۳۹۵/۶/۲۸ - ۰۸:۰۶

زمان اعلام نتایج پنجمین دوره جشنواره ملی جهاد مجازی اعلام شد
خبرگزاری شبستان: پنجمین دوره جشنواره ملی جهاد مجازی با دریافت ۴۶۱ اثر وارد مرحله داوری شد و تا پایان شهریور ماه برگزیدگان خود را خواهد شناخت.

۱۳۹۵/۶/۳ - ۱۱:۱۲

مهلت ارسال آثار به پنجمین جشنواره ملی جهاد مجازی تا پایان مرداد تمدید شد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه پنجمین جشنواره ملی جهاد مجازی خبر داد.

۱۳۹۵/۵/۱۰ - ۱۴:۲۳

ویژه عموم وبلاگ نویسان؛
جشنواره ملی وبلاگ‌نویسی جهاد مجازی برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: جشنواره ملی وبلاگ‌نویسی جهاد مجازی با بخش ویژه اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و بخش‌های متنوع دیگر از جمله نقش مساجد در سبک زندگی اجتماعی، عفاف و حجاب، نامه رهبری به جوانان غرب، نماز، فعالیت‌های کانون‌محور برگزار می‌شود.

۱۳۹۵/۵/۴ - ۱۰:۳۶

«اقتصاد مقاومتی» و «جهاد مجازی» در قاب جشنواره های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان: فراخوان جشنواره وبلاگ نویسی جهاد مجازی و سلسله همایش های توانمندسازی فعالان کانون های مساجد در حوزه اقتصاد مقاومتی اعلام شد.

۱۳۹۵/۵/۴ - ۰۹:۳۰

پنجمین جشنواره ملی جهاد مجازی تا پایان مرداد تمدید شد
خبرگزاری شبستان: مهلت ارسال آثار به پنجمین جشنواره ملی وبلاگ نویسی جهاد مجازی تا پایان مرداد ماه سال جاری تمدید شد.

۱۳۹۵/۴/۱۹ - ۱۴:۳۶

به منظور ترویج اهداف انقلاب اسلامی در فضای مجازی/
پنجمین جشنواره ملی جهاد مجازی برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان از برگزاری پنجمین جشنواره ملی جهاد مجازی به منظور ترویج اهداف انقلاب اسلامی در فضای مجازی خبر داد.

۱۳۹۵/۳/۲۹ - ۱۴:۲۳

پایگاه الکترونیک جشنواره «جهاد مجازی» رونمایی شد
خبرگزاری شبستان: همزمان با میلاد حضرت قائم(عج) و تاکیدات مقام معظم رهبری در دیدار طلاب و روحانیون استان تهران با معظم له پیرامون آماده شدن برای جهاد در فضای مجازی پایگاه الکترونیکی جشنواره «جهاد مجازی» رونمایی شد.

۱۳۹۵/۳/۱ - ۱۲:۰۳

پایان تیرماه؛ پایان زمان ارسال اثر به جشنواره ملی جهاد مجازی
خبرگزاری شبستان:۳۱ تیرماه زمان پایان ارسال آثار به پنجمین دوره جشنواره ملی جهاد مجازی اعلام شد.

۱۳۹۵/۲/۱۸ - ۰۹:۲۳

آیین اختتامیه و اهدای جوایز چهارمین جشنواره وبلاگ نویسی جهاد مجازی برگزار شد
خبرگزاری شبستان: همزمان با ایام الله دهه فجر آیین اختتامیه و اهدای جوایز چهارمین جشنواره کشور وبلاگ نویسی جهاد مجازی در شهرستان فلاورجان برگزار شد و از فرماندار این شهرستان تقدیر شد.

۱۳۹۴/۱۱/۲۰ - ۱۵:۲۰

به همت دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان؛
چهارمین جشنواره ملی «وبلاگ نویسی جهاد مجازی» برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: جشنواره ملی «وبلاگ نویسی جهاد مجازی» با حمایت و نظارت ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور و به همت دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان برگزار می‌شود.

۱۳۹۴/۸/۵ - ۱۳:۱۲