خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کمال خرازی
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی:
اگر اروپا می‌دانست بر شرکت‌های خود نفوذی ندارند، چرا با ایران وارد مذاکره شد؟
خرازی تاخیرهای مکرر اتحادیه اروپا برای عملیاتی کردن سازوکار مالی ویژه تعامل با ایران به بهانه ناتوانی از اعمال نفوذ برشرکت‌های اروپایی را غیرقابل پذیرش دانست و گفت:اگر اروپایی می‌دانستند که بر شرکت‌های خود نفوذی ندارند چرا با ایران وارد مذاکره شدند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۴

خرازي در ديدار معاون وزير خارجه انگليس هشدار داد:
پیامدهای جدی در صورت عدم انتفاع ایران از برجام
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی به اروپا درباره پیامدهای جدی عدم انتفاع ایران از توافق هسته‌ای برجام هشدار داد.

۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۶:۱۹

خرازی در دیدار وزیر مشاور امور خارجی وزارت خارجه آلمان:
نوبت اقدامات عملی اروپا برای حفظ برجام فرا رسیده است
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: موضوع مهم در مقطع کنونی، تبدیل اراده سیاسی اروپا در حمایت از برجام، به اقدامات عملی در راستای اجرای برجام است، به‌طوری که منافع ایران از برجام تأمین شود.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۰:۴۸

خرازی در دیدار رییس بنیاد رهبران برای صلح مطرح کرد:
دو گزینه اروپا در برجام منهای آمریکا
خبرگزاری شبستان:رئیس شورای راهبردی بااعلام اینکه آمریکا با خروج از برجام در واقع بار دیگر مرگ قوانین بین المللی را اعلام کرد، گفت: راهی که اتحادیه اروپا انتخاب می کند، مهم است؛ اینکه تسلیم مطامع آمریکا شود یا با مقاومت استقلال خود را به اثبات برساند.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۴:۳۳

تکذیب خبر دیدار رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با جان کری
خبرگزاری شبستان: رایزن مطبوعاتی سفارت ایران در پاریس تاکید کرد: خبر برخی رسانه ها در خصوص دیدار کمال خرازی با جان کری در پاریس کذب محض است و در ادامه شانتاژهای تبلیغاتی علیه تهران ارزیابی می شود.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۰۷:۵۲

خرازی در دیار وزیر اوقاف سوریه و ۳۰ تن از علمای دینی این کشور:
ایران از ابتدای انقلاب به دنبال ایجاد وحدت بین شیعه و سنی بوده است
خبرگزاری شبستان: رییس شورای راهبردی روابط خارجی با اشاره به اینکه ایران از ابتدای انقلاب به دنبال ایجاد وحدت بین شیعه و سنی بوده است، گفت: شیعه و سنی باید گرد هم بیایند و برای تقریب گام بردارند.

۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۰۹:۳۳

خرازی در دیدار با وزیر امور خارجه سوریه:
باید حاکمیت به تمام سرزمین سوریه برگردد
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: به رغم پیروزی های اخیر در صحنه میدانی، باید تلاش هایی صورت پذیرد که حاکمیت به تمام سرزمین سوریه برگردد و قوانین طوری تنظیم شود که آینده درازمدت سوریه مدنظر قرار گیرد.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۶:۰۷

کمال خرازی با بشار اسد دیدار کرد
خبرگزاری شبستان: کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه با بشار اسد رئیس جمهوری سوریه دیدار کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۳:۳۴

خرازی در همایش ایران و اعراب در بیروت ارائه شد
ایران هراسی محور اساسی تبلیغات اسراییل/دشمن می خواهد بین ایرانیان و اعراب فاصله بیاندازد
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با اشاره به اینکه ایران هراسی محور اساسی تبلیغات اسراییل است، تصریح کرد: کشورهای مرتجع عربی و کشورهای غربی به سرگردگی آمریکا قرار گرفت تا بین ایرانیان و اعراب فاصله بیشتری بیاندازند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۸

خرازی در سمینار «امنیت منطقه ای در غرب آسیا: چالشها و روندهای نوظهور» تشریح کرد:
راهبرد تامین امنیت جمهوری اسلامی
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: تنها راه تأمین امنیت کشورمان تقویت قدرت دفاعی، توسعه اقتدار ملی از طریق وحدت ملی و حضور مردم در صحنه و تقویت جبهه مقاومت با هماهنگی بین اعضای آن است.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۲:۳۱

خرازی در جمع خبرنگاران:
قول سردار سلیمانی درباره بوکمال عملی شد
خبرگزاری شبستان: رییس شورای راهبردی روابط خارجی درباره پاکسازی بوکمال سوریه با فرماندهی سردار سلیمانی گفت: سردار سلیمانی قول داده بود و به موقع این جریان به اتمام رسید این به معنای تمام شدن داعش نیست.

۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۱۴:۲۹

خرازی در دیدار صدراعظم پیشین اتریش تأکید کرد:
حفظ برجام به مقاومت اروپا در برابر عهدشکنی‌های آمریکا بستگی دارد
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با اشاره به اینکه گفتگوهای منجر به برجام موفقیت‌آمیز بوده است اما رفتار آمریکا نه تنها روح برجام، بلکه متن آن را نیز نقض کرده است، گفت: حفظ برجام به مقاومت اروپا در برابر عهدشکنی‌های آمریکا بستگی دارد.

۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۲:۱۲

خرازی در نشست مجمع اروپایی
دولت کنونی آمریکا آرزویی جز برهم زدن برجام ندارد
خبرگزاری شبستان: رییس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: بیان مواضعی از سوی اروپا مبنی بر مذاکره بر سر برنامه موشکی ایران موجب تضعیف برجام می شود، زیرا حمایت از موضع دولت کنونی آمریکا تلقی می‌گردد که آرزویی جز برهم زدن برجام ندارد.

۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۰۷:۵۱

حامد کرزی در سخنرانی در شورای راهبردی روابط خارجی:
مقابل راهبرد آمریکا در افغانستان می ایستم
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور پیشین افغانستان گفت: راهبرد آمریکا درباره افغانستان، پیامی جز ادامه جنگ ندارد؛ این در حالی است که مردم افغانستان صلح می خواهند و من به همین دلیل به شدت مقابل این راهبرد آمریکا می ایستم.

۱۳۹۶/۸/۳ - ۰۷:۳۶

خرازی در دیدار حامد کرزی:
داعش، شکل جدید دخالت بیگانگان در افغانستان/هشدار درباره حضور بلندمدت امریکا در افغانستان
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: هدف آمریکا از حضور در افغانستان، نه برای مبارزه با تروریسم، بلکه برای تامین اهداف راهبردی خودش بوده است.

۱۳۹۶/۸/۳ - ۰۷:۲۸

بازدید سید کمال خرازی از نمایشگاه جمع مشتاقان در نیاوران:
سفارتخانه ها مکانی برای ارائه آثار فاخر هنری
خبرگزاری شبستان: سید کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران و وزیر سابق امور خارجه شامگاه دوشنبه ۱۴ دی ماه از نمایشگاه خوشنویسی "جمع مشتاقان" در فرهنگسرای نیاوران بازدید کرد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۱۲:۲۲

دبیر ستاد علوم و فناوری های شناختی کشور:
دانش ‌آموزان ابتدایی باید کشف و تحقیق کنند/ تفکر را به کودکان بیاموزیم
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد علوم و فناوری های شناختی کشور با تاکید بر اینکه دانش آموزان در پیش دبستانی و ابتدایی باید کشف و تحقیق کنند تا به یادگیری عمیق برسند، گفت: در این سنین سازمان فکر و ذهن انسان ساخته می شود.

۱۳۹۴/۱۰/۵ - ۱۳:۵۲

خرازي در جمع خبرنگاران:
ايران همواره علاقه مند به مذاكره با عربستان است
خبرگزاری شبستان:رييس شوراي راهبردي روابط خارجي گفت: ایران همواره علاقه مند به مذاکره و گفت وگو با عربستان و کار مشترک بوده است.

۱۳۹۴/۷/۲۵ - ۱۵:۳۳