خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶

الأربعاء ١ رجب ١٤٣٨

Wednesday, March 29, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شیراز
زائران نوروزی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)
زائران نوروزی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) و سید میر محمد (ع)، به راز و نیاز پرداختند.

۱۳۹۶/۱/۸ - ۱۶:۴۱

فارس رتبه اول کشور اسکان در مدارس در دور اول سفرهای نوروزی/ اسکان یک میلیون و ۲۳۸ هزار نفرروز در مدارس فارس
خبرگزاری شبستان: قائم مقام ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش فارس گفت: بنابر اعلام وزارتخانه بيشترين آمار پذيرش و اسکان مهمانان نوروزی در مدارس به فارس رسیده است و تاکنون یک میلیون و ۲۳۸ هزار نفرروز در محل های اسکان آموزش پرورش اسکان داده شدند.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۰۸:۵۹

تشرف بیش از یک و نیم میلیون نفر زائر به حرم های مطهر شهر شیراز
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تا پایان روز پنجم فروردین میزان یک میلیون و یکصد هزار نفر از بقاع شاخص شهر شیراز بازدید کردند که این آمار به غیر آمار حرم مطهر حضرت شاهچراغ (علیه السلام) است.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۰۸:۴۶

ارگان های فرهنگی برای تقویت «طرح خیمه های معرفت» پای کار بیایند
خبرگزاری شبستان: فرماندار شیراز بر لزوم تقویت و راه اندازی طرح «خیمه های معرفت» در جوار تمام امامزادگان شکل بگیرد، گفت: ارگان های فرهنگی برای تقویت «طرح خیمه های معرفت» پای کار بیایند.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۰۸:۲۶

افزایش سه درصدی بازدید از اماکن گردشگری/ حافظیه در صدر بازدید های نوروزی قرار دارد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل میراث فرهنگی فارس با اشاره به اینکه افزایش سه درصدی بازدید کنندگان را شاهد بوده ایم، گفت: در ایام نوروز ۲۱۲ هزار و ۹۰۵ نفر از مجموعه فرهنگی حافظیه بازدید کردند و تاکنون حافظیه در صدر بازدید های نوروزی قرار دارد.

۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۵:۱۵

بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر در شهرستان شیراز برای حضور در رقابت های انتخاباتی شوراها ثبت نام کردند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شیراز با اشاره به اینکه تا شب گذشته در مجموع در شهرستان شیراز یک هزار و ۵۸۲ نفر برای حضور در رقابت های انتخاباتی شوراها ثبت نام کردند، گفت: در مجموع یک هزار و ۴۴۳ نفر مرد و ۱۳۹ نفر زن ثبت نام کردند.

۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۱:۵۰

اسکان در مدارس فارس تا صبح ۶ فروردین از مرز یک میلیون نفر روز گذشت
خبرگزاری شبستان: مدیر کل آموزش و پرورش فارس از پذیرش بیش از یک میلیون و ۶۵ هزار نفرروز مسافر در مدارس و اماکن وابسته به آموزش و پرورش استان تا صبح روز ۶ فروردین خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۰:۴۸

دوچرخه سواران نوش آبادی مسیر ۷۰۰ کیلومتری تا شیراز را رکاب می زنند
خبرگزاری شبستان: سرپرست تیم دوچرخه سواری کوهباد نوش آباد گفت: رکاب زنی دوچرخه سواران سایکلوتوریست از شهر تاریخی نوش آباد به مقصد شیراز با شعار "فرهنگی کهن، مهربان با طبیعت" آغاز شد.

۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۰:۲۰

پیام تسلیت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در پی درگذشت غلامحسن اولاد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در پی درگذشت غلامحسن اولاد، شاعر معاصر شیرازی پیام تسلیتی صادر کرد.

۱۳۹۶/۱/۶ - ۰۸:۴۳

شعار سال ٩٦ بر مبنای شرایط روز است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در پیام نوروزی خود تاکید کرد: شعار سال ٩٦ بر مبنای شرایط روز است و امروز نیازمند توجه بیش از پیش به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی دولت و ملت هستیم.

۱۳۹۶/۱/۶ - ۰۸:۳۳

خبرنگار خبرگزاری شبستان فارس برای حضور در رقابت های انتخاباتی شورای شهر ثبت نام کرد
خبرگزاری شبستان: خبرنگار خبرگزاری شبستان استان فارس برای حضور در رقابت های انتخاباتی دوره پنجم شورای اسلامی شهر شیراز، ثبت نام کرد.

۱۳۹۶/۱/۶ - ۰۸:۲۲

روز پنجم ثبت نام انتخابات شورای اسلامی شهر شیراز
پنجمین روز ثبت نام انتخابات شورای اسلامی شهر شیراز از صبح امروز (۵فروردین) در فرمانداری شیراز آغاز شد و ثبت نام تا ساعت ۲۴ ادامه دارد.

۱۳۹۶/۱/۵ - ۲۱:۴۹

نام نویسی یک هزار و ۱۰۳ نفر تا پایان پنجمین روز ثبت نام انتخابات شوراهای شهر و روستا در شیراز
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شیراز از نام نویسی یک هزار و ۱۰۳ نفر تا پایان پنجمین روز ثبت نام انتخابات شوراهای شهر و روستا خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۲:۱۹

اسکان بیش از ۸۹۳ هزار نفر روز تا صبح پنجم فروردین در مدارس فارس
خبرگزاری شبستان: قائم مقام ستاد اسکان مهمانان نوروزی آموزش و پرورش فارس گفت: تا صبح روز پنجم فروردین بیش از ۳۰۲ هزار نفر در قالب ۸۰ هزار و ۵۰۰ خانواده و در مجموع ۸۹۳ هزار و ۷۰۰ نفرروز در مدارس و اماکن اقامتی وابسته به آموزش و پرورش اسکان داده شدند.

۱۳۹۶/۱/۵ - ۰۹:۱۵

طرح «خیمه های معرفت»، زمینه ساز تبلیغ و ترویج اسلام ناب محمدی
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان كهگيلويه و بوير احمد طرح «خیمه های معرفت» را زمینه ساز تبلیغ و ترویج اسلام ناب محمدی دانست و گفت: این طرح از فعالیت های نو و ویژه در جوار امامزادگان واجب التعظیم (ع) است.

۱۳۹۶/۱/۲ - ۰۷:۵۵

افتتاح مسجد صاحب الزمان(عج) در شهرستان رستم
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رستم از افتتاح یک مسجد در این شهرستان همزمان با ایام نوروز خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۲ - ۰۷:۴۲

ظرفیت کلاس های درس در شیراز تکمیل شد/ اسکان بیش از ۳۱۱ هزار نفرروز در مدارس فارس
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: گفت: تا صبح روز اول فروردین افزون بر ۳۱۱ هزار نفر روز مسافر در مدارس استان پذیرش و اسکان داده شده اند و همچنین ظرفیت کلاس های درس در شیراز تکمیل شد.

۱۳۹۶/۱/۱ - ۱۰:۴۵

مراسم تحویل سال نو در فارس برگزار شد
خبرگزاری شبستان: مراسم تحویل سال نو در حرم مطهر امامزادگان، بقاع متبرکه و اماکن گردشگری فارس و شیراز برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۳:۵۸

بازدید بیش از ۹۵ هزار نفر در پنج روز گذشته از اماکن تاریخی – فرهنگی استان فارس
خبرگزاری شبستان: مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس و دبیر اجرایی ستاد خدمات سفر استان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو از بازدید بیش از ۹۵ هزار نفر در پنج روز گذشته از اماکن تاریخی - فرهنگی استان فارس خبر داد.

۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۳:۲۶

اسکان در مدارس فارس از مرز ۲۰۰ هزار نفرروز گذشت
خبرگزاری شبستان: قائم مقام ستاد اسکان آموزش و پرورش فارس گفت: با شروع بارندگی در شیراز و استان فارس شب گذشته شاهد ازدحام در ستادهای پذیرش مهمانان نوروزی آموزش و پرورش بودیم و اسکان در مدارس فارس از مرز ۲۰۰ هزار نفرروز گذشت.

۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۹:۵۲