خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵

الأربعاء ١٩ ربيع الثاني ١٤٣٨

Wednesday, January 18, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شیراز
استفاده از دانش روز در کشاورزی استان یک اولویت است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل جهاد کشاورزی فارس با اشاره به اینکه استفاده از دانش روز در کشاورزی استان یک اولویت است، گفت: تولیدات نشان می دهد استفاده علم و دانش در کشاورزی چه میزان اثرگذار است.

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۲

جایگاه رسانه های باید حفظ شود ولو اینکه به نفع فرد یا جناحی خاص نباشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شیراز با تاکید بر اینکه باید جایگاه رسانه های حفظ شود ولو اینکه به نفع فرد یا جناحی خاص نباشد، گفت: صاحبان قلم و صاحبان رسانه همه تلاش، کوشش و همت خود را در راستای رشد و بالندگی محیط زندگی خودشان تلاش می کنند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۳

صرافی الکترونیکی در راه شیراز
خبرگزاری شبستان: سرپرست منطقه ۴ بانک «شهر» مستقر در فارس گفت: صرافی الکترونیکی هم در آینده نزدیک به شیراز خواهد آمد که منتظر مجوز بانک مرکزی برای نصب آن هستیم و اکنون چهار دستگاه از این نوع صرافی در کشور وجود دارد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۴

انتشار اوراق مشارکت متروی شیراز توسط بانک «شهر» در آینده نزدیک
خبرگزاری شبستان: معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز گفت: بانک «شهر» در آینده نزدیک چهار هزار میلیارد ريال اوراق مشارکت متروی شیراز را با مجوز بانک مرکزی صادر می کند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۳

کمیته مساجد ستاد دهه فجر بیشترین ظرفیت مردمی بودن را دارد
خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته مساجد ستاد دهه فجر فارس با اشاره به اینکه این کمیته یک کمیته مردمی است، گفت: بیشترین ظرفیت مردمی بودن را همین کمیته مساجد داراست.

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۵

اقامه نماز استغاثه باران در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) شیراز
نماز استغاثه باران در شیراز به امامت امام جمعه شیراز در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) اقامه شد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۵

جلسه توجیهی ناظران کانون های مساجد فارس برگزار شد/تاکید بر برون سپاری برنامه ها
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس در جلسه توجیهی ناظران کانون های مساجد بر برون سپاری برنامه ها تاکید کرد و گفت: این امر به اجرای بهتر و موثر تر برنامه ها منجر می شود.

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۱

نماز باران در شیراز اقامه شد
خبرگزاری شبستان: نماز باران امروز (۲۷دی) به امامت آیت الله اسدالله ایمانی، نماینده ولی فقیه در فارس در صحن حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) اقامه شد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۳

سازمان های مردم نهاد به دنبال رفع مشکلات مردم باشند
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس با اشاره به اینکه سازمان های مردم نهاد به دنبال رفع مشکلات مردم باشند، گفت: سمن ها ابزار قدرتی در دست ندارند و اگر پیگیر رفع مشکلات مردم باشند این راه به بن بست نمی رسد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۸:۴۴

نماز باران در شیراز اقامه می شود
خبرگزاری شبستان: در پی خشکسالی چندین ساله و همچنین عدم بارش مناسب در سال زراعی جاری نماز باران در شیراز اقامه می شود، جامعه روحانیت شیراز از عموم مردم با صدور اطلاعیه ای برای حضور در این مراسم دعوت به عمل آورد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۶

توجه همه جانبه به شخصیت اعضا و مسائل مربوط به آنها ضرورت دارد
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور گفت: باید مجموع مسائل مربوط به اعضای کانون را در نظر گرفت و با توجه به جنبه های مختلف شخصیتی، جسمی، اخلاقی، رفتاری، اعتقادی و درسی برای آنها برنامه ریزی کرد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۹

بهره برداری از ۲۰۴ تخت روانپزشکی در فارس
خبرگزاری شبستان: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از تعداد یک هزار تخت روانپزشکی که امروز به بیمارستان های کشور اضافه می شود، ۲۰۴ تخت مربوط به استان فارس است.

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۱

مراسم تقدیر از عبدالعلی دستغیب چهره ماندگار ادبی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد
مراسم تقدیر از سید عبدالعلی دست غیب، چهره ماندگار ادبی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۷

نباید فرهنگ اسلامی در مقابل سلائق شخصی قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (علیهما السلام) بر اینکه نباید فرهنگ اسلامی در مقابل سلائق شخصی قرار گیرد، گفت: سلائق شخصی اگر در تضاد با فرهنگ اسلامی نباشد بسیار خوب است و موتور محرکی خواهد بود.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۳

کارگروه احصا و اجرای دغدغه های فرهنگی رهبر معظم و مراجع در وزارت ارشاد تشکیل شده است
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برای شناسایی و اجرای دغدغه های فرهنگی مقام معظم رهبری و مراجع کارگروهی ایجاد شده است و معتقدم نمی شود ما کار فرهنگی انجام دهیم و به این دغدغه ها توجه نشود.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰:۲۶

مردم در تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی نشان دادند که قدردان خدمت گذاران خود هستند
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس گفت: مردم در تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی نشان دادند که قدردان خدمت گذاران خود هستند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۹

همایش ملی «زبان و هویت» در شیراز برپا شد
خبرگزاری شبستان: همایش ملی «زبان و هویت» در تالار وصال هتل همای شیراز در حال برگزاری است، دبیرخانه این همایش بیش از ۱۵۰ مقاله را دریافت کرده است.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۶

مظلومیت هاشمی رفسنجانی (ره)، یادآور مظلومیت شهید بهشتی است
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مهمترین نکته این بود که اوج محبوبیت هاشمی به خاطر مظلومیت اوست که انسان را یاد مظلومیت بهشتی می اندازد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۶

تقویت زبان فارسی برای ما در ایران تقویت هویت دینی و فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه امروز نقش و جایگاه زبان اهمیت فزاینده دارد، گفت: تقویت زبان فارسی برای ما در ایران تقویت هویت دینی و فرهنگی است.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۹

مراسم گرامیداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) در شیراز
خبرگزاری شبستان: مراسم گرامیداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) در صحن امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) شیراز برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۰۲