خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

الثلاثاء ٥ شوّال ١٤٣٩

Tuesday, June 19, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شیراز
بازگشت روستا به جایگاه اصلی خود به عنوان یک تولیدکننده موفق، مستلزم بهره مندی از تجربه های کارآفرینان است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل امور روستایی استانداری فارس گفت: بازگشت روستا به جایگاه اصلی خود به عنوان یک تولیدکننده موفق، مستلزم بهره مندی از تجربه های کارآفرینان در تمامی نقاط جهان و پیاده کردن مدل ایرانی و محلی آن در روستاها است.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۸:۳۵

تولید و پخش بیش از ۵۲ هزار دقیقه برنامه با موضوع رمضان در صدا و سیمای مرکز فارس
خبرگزاری شبستان: مدیر کل صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مرکز فارس گفت: در چهار حوزه تولیدی صدا، سیما، خبر و شبکه های مجازی ۲ هزار و ۹۸۰ عنوان خبر و برنامه به میزان بیش از ۸۷۵ ساعت معادل ۵۲ هزار و ۵۴۴ دقیقه برنامه ویژه ماه رمضان ساخته و پخش شد.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۳:۵۳

کارگاه آموزشی تایید پایه اطلاعات موقوفات در شیراز برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: معاون بهره وری اقتصادی اوقاف و امور خیریه استان فارس از برگزاری اولین دوره آموزشی تأیید پایه اطلاعات موقوفات در سال جاری خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۳:۳۷

روابط عمومی ها در برقراری و تعامل بین دستگاه ها نقش مهمی دارند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری شیراز با اشاره به اینکه شورای روابط عمومی ها شورای پویا هست، گفت: روابط عمومی ها در برقراری و تعامل بین دستگاه ها نقش مهمی دارند.

۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۴:۲۸

اهدای ۲۸۰ میلیون ریال کمک نقدی خیرین به امامزاده زینب خاتون (س) در قالب اجرای طرح «مودت»
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اقلید از اجرای طرح «مودت» امامزاده زینب خاتون (س) با هدف اجرای امور عمرانی و گسترش این آستان مقدس با کمک های خیرین خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۳:۲۱

حضور شرکت موقوفه «دانش سلامت کوثر» در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی تهران
خبرگزاری شبستان: مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: همزمان با برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، شرکت موقوفه «دانش سلامت کوثر» به عنوان اولین تولید کننده ایمپلنت های ارتوپدی در کشور حضور می یابد.

۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۳:۱۶

آغاز احداث پروژه تجاری امامزاده حسین (ع) جهرم
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان جهرم گفت: احداث پروژه تجاری امامزاده حسین (ع) جهرم با اعتبار افزون ‌بر۳۰ میلیارد ریال آغاز شده است.

۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۳:۱۱

استمرار ترویج کتابخوانی در روستای دوستدار کتاب «امامزاده بزم»/ لیگ کتابخوانی آنلاین «روستائیان فرزانه» برگزیدگانش را شناخت
خبرگزاری شبستان: نخستین مسابقه آنلاین کتابخوانی «روستائیان فرزانه» با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد، این سامانه مسابقات کتابخوانی آنلاین همزمان با نمایشگاه کتاب تهران در غرفه روستای دوستدار کتاب «امامزاده بزم» رونمایی شد.

۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۲:۳۸

قیمت تعرفه واردات کره افزایش یابد
خبرگزاری شبستان: رئیس اتحادیه دامداران فارس، خواستار افزایش قیمت تعرفه واردات کره و نزدیک شدن به قیمت جهانی شد، گفت: امروز عدم ثبات اقتصادی و سرعت تغییرات به حدی است که این اتفاق با هیچ گونه فرمول افزایش بهره وری همخوانی نداشته و پاسخگو نیست.

۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۲:۲۹

کسب در آمد از منابع پایدار در طول زمان موجب تقویت شهرداری می شود
خبرگزاری شبستان: شهردار منطقه پنج شیراز گفت: کسب در آمد از منابع پایدار در طول زمان موجب تقویت شهرداری شده و سبب می شود شهرداری نقش فعال تر و مفید تری در محیط شهری ایفا کند و توان پاسخگویی مناسبی به نیازهای شهروندان در منطقه را داشته باشد.

۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۰:۴۴

آخرین جزخوانی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)
خبرگزاری شبستان: آخرین جزخوانی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) با حضور تولیت این آستان مقدس برگزار شد.

۱۳۹۷/۳/۲۵ - ۱۴:۴۰

آخرین جزخوانی در کانون «امین ولایت»
خبرگزاری شبستان: مراسم جزخوانی همه روزه در ماه مبارک رمضان در کانون «امین ولایت» برپا بود.

۱۳۹۷/۳/۲۵ - ۱۴:۳۱

بروکراسی اداری از ادارات به حوزه های علمیه هم سرایت پیدا کرده است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در فارس با اشاره به اینکه بروکراسی اداری از ادارات به حوزه های علمیه هم سرایت پیدا کرده است، گفت: برای رفع خلاءهای اداری نیازمند عملی انقلابی هستیم.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۲۳:۵۰

آقا زادگی به معنی سو استفاده نیست
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در فارس گفت: مثلا فردی می گوید من آقا زاده هستم، پس می توانم قانون را اجرا نکنم، بله جای شما بر سر ما اما آقا زادگی به معنی سو استفاده نیست.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۲۳:۴۵

خدمت به خانواده معزز شهدا یک توفیق الهی و کاری ارزشمند است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در فارس با اشاره به اینکه کار در بنیاد شهید از تقدس خاصی برخوردار است، گفت: خدمت به خانواده معزز شهدا یک توفیق الهی و کاری ارزشمند است.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۲۳:۴۵

پیش بینی جمع آوری ۱۵۰ میلیارد ریال زکات فطره در فارس
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره زکات استان فارس با بیان اینکه سال گذشته بیش ۹۰ میلیارد ریال زکات فطره در استان جمع آوری شد، گفت: امیدواریم ۱۵۰ میلیارد ریال زکات فطره از دستان سخاوتمند هم استانی های عزیز جمع آوری شود.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۴:۴۷

آمادگی یک هزار و ۳۰۰ پایگاه شورای زکات برای دریافت فطریه ها و کفاره های در فارس
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای زکات استان فارس گفت: یک هزار و ۳۰۰ پایگاه ثابت و سیار شورای زکات در فارس آماده دریافت فطریه ها و کفاره های مومنان و روزه داران است.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۴:۴۳

احیای فرهنگی روستا منوط به باز آفرینی صنایع دستی و سنت های قدیمی با رویکرد گردشگری است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل امور روستایی استانداری فارس از تهیه طرحی جامع با حضور کارشناسان خبره و فعالان گردشگری و صنایع دستی در فارس خبر داد، گفت: احیای فرهنگی روستا منوط به باز آفرینی صنایع دستی و سنت های قدیمی با رویکرد گردشگری است.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۴:۱۱

پنج شنبه روز عید نخواهد بود/ امکان رویت ماه در لحظه مقارنه وجود ندارد
خبرگزاری شبستان: عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه پنج شنبه به هیچ عنوان عید نخواهد بود، گفت: رویت هلال ماه در زمان تولد یا مقارنه در بامداد پنج شنبه ۲۴ خرداد، امکان پذیر نخواهد بود.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۳:۱۰

روزانه حدود یک و نیم میلیارد ریال برای دفع زباله در شیراز هزینه می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس کمسیون سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اینکه روزانه حدود یک و نیم میلیارد ریال برای دفع زباله در شیراز هزینه می شود، گفت: میزان مصرف آب مردم شیراز در تابستان ۶ و نیم مترمکعب در ثانیه است.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۱:۲۱