خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مردم
«جشن همبستگی»
توسعه و رفع مشکلات با رأی اصلح/ امروز روز مردم است
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان با بیان اینکه توسعه و رفع مشکلات جامعه با انتخاب اصلح مردم فراهم خواهد شد گفت: امروز روز مردم است.

۱۳۹۴/۱۲/۷ - ۰۹:۴۰

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین:
مسجد باید به عنوان مرکز اصلی توجه مردم معرفی شود
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین گفت: باید مسجد را به عنوان مرکز اصلی توجه مردم معرفی کرده و بهترین کارها، جشن ها و مراسم ها در مساجد اجرایی شود.

۱۳۹۴/۱۲/۵ - ۱۴:۲۱

مردم باید با هوشیاری و بصیرت در انتخابات حضور جدی داشته باشند
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه هیئت نظارت برکانون های مساجد کردستان با بیان اینکه حضور در انتخابات یک تکلیف شرعی و ملی است، گفت: مردم باید با هوشیاری و بصیرت در انتخابات حضور جدی داشته باشند.

۱۳۹۴/۱۲/۳ - ۱۳:۵۶

دریافت گزارشات مردمی در خصوص انتخابات
خبرگزاری شبستان: دبیر هیئت بازرسی انتخابات استان قزوین گفت: گزارشات مردمی در زمینه انتخابات با شماره پیامک اختصاصی برای هر شهرستان دریافت و جمع آوری می شود.

۱۳۹۴/۱۲/۲ - ۰۹:۱۰

«انتخاب اصلح» در گفت وگو با آیت الله آیت میردامادی
اسلام، نقش مردم در «نظام سازی» را حیاتی می داند / تاکید امام(ره) بر حضور مردم خطاب به طالقانی و بازرگان
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله آیت میردامادی گفت: اراده خداوند در همه امور وجود دارد اما این انگاره به معنای نادیده گرفتنِ نقش و جایگاه مردم در نظام سازی نیست.

۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۳

ولید المعلم : تعیین سرنوشت فقط حق ملت سوریه است
خبرگزاری شبستان: وزیر امور خارجه سوریه اعلام کرد که سرنوشت این کشور فقط باید به دست ملت سوریه تعیین شود.

۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۵

جامعه نیازمند محکم‌ترین و شایسته‌ترین مدیر است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه افرادی به عنوان نماینده انتخاب شوند که بتوانند مشکلات جامعه را مرتفع کنند نه اینکه در فکر منافع مالی خود باشندگفت: جامعه نیازمند محکم‌ترین و شایسته‌ترین مدیر است.

۱۳۹۴/۱۱/۲۷ - ۱۲:۳۱

مردم با حضور خود در انتخابات برای تضمین هرچه بیشتر بقای کشور تلاش کنند
خبرگزاری شبستان: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اهمیت حضور مردم در انتخابات، گفت: مردم با حضور خود درهفتم اسفند برای تضمین هرچه بیشتر بقای کشور تلاش کنند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۴

زنده بودن انقلاب پیام پرشور حضور حماسی مردم در ۲۲ بهمن است
خبرگزاری شبستان: رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به حضور گسترده و حماسی مردم ولایت مدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: زنده بودن انقلاب پیام پرشور حضور حماسی مردم در ۲۲ بهمن است.

۱۳۹۴/۱۱/۲۲ - ۱۵:۰۰

راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران(۱)
راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور گسترده مردم تهران برگزار شد.

۱۳۹۴/۱۱/۲۲ - ۱۳:۵۶

حماسه حضور مردم ایلام در راهپیمایی ۲۲بهمن
مردم ایلام با حضورگسترده وپرشکوه خود در راهپیمایی ۲۲بهمن حماسه دیگری خلق کردند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۲ - ۱۳:۱۸

حماسه آفرینی در میعادگاه بهمن ماه
مردم غیور و همیشه در صحنه سنندج بار دیگر حماسه آفریدند و با حضور پر شور خود در صحنه خیابان های شاهد انقلاب به خاطرات رنگ تازه بخشیدند و ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۲ - ۱۲:۵۵

ایجاد یاس و ناامیدی دردشمنان و نمایش اتحاد و انسجام مهم ترین دستاورد راهپیمایی ۲۲ بهمن
خبرگزاری شبستان: رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی با گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ایجاد یاس و ناامیدی دردشمنان و نمایش اتحاد و انسجام مهم ترین دستاورد راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور مردم است.

۱۳۹۴/۱۱/۲۲ - ۱۲:۵۲

هم پیمانان شهید نادر مهدوی حماسه ای دیگر آفریدند/ جشن سی و هفت سالگی انقلاب با حضوری حماسی
خبرگزاری شبستان: امروز و در جشن سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی هم پیمانان شهید نادر مهدوی حماسه ای دیگر آفریدند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۴

هم پیمانان شهید نادر مهدوی حماسه ای دیگر آفریدند/ جشن سی و هفت سالگی انقلاب با حضوری پرشور«استقلال، آزادی جمهوری اسلامی»، «۲۲ بهمن ماه یوم الله یوم ال
خبرگزاری شبستان: امروز و در جشن سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی هم پیمانان شهید نادر مهدوی حماسه ای دیگر آفریدند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۳

راهپیمایی ۲۲بهمن در سراسر کشور
راهپیمایی ۲۲بهمن در سراسر کشور با حضور گسترده مردم برگزار شد.

۱۳۹۴/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۱

استاندار کردستان:
انقلاب اسلامی ایران تنها انقلاب ضد استبدادی دنیا که توسط آحاد مردم شکل گرفته است
خبرگزاری شبستان: استاندار کردستان عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران تنها انقلاب ضد استبدادی دنیاست، که توسط آحاد مردم شکل گرفته است.

۱۳۹۴/۱۱/۲۱ - ۱۵:۰۴

دبیر کل جبهه حامیان ولایت:
مردم در راه پیمایی ۲۲ بهمن نشان می دهند تا پای جان برای عزت ایران پیش می روند
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام نوچمنی با اشاره به اینکه دنیا حضور مردم را محک می زند و محاسبه می کند، تاکید کرد: مردم باحضور در ۲۲ بهمن نشان خواهند داد برای عزت ایران تا پای جان پیش می روند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۴

خبرنگاران نقش مهمی در دعوت مردم به حضور در انتخابات دارند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری افزود: با توجه به انتخابات پیش رو مطبوعات باید طلایه دار دعوت مردم به حضور پرشور در انتخابات و در عین حال رعایت قانون باشند.

۱۳۹۴/۱۱/۱۷ - ۱۹:۲۴

معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی استاندار کردستان:
انقلاب اسلامی نقطه عطفی برای برگشت حاکمیت مردم بود
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی استاندار کردستان عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران نقطه عطفی برای برگشت حاکمیت مردم بود.

۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۱۴:۰۰