خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

الاثنين ٢٢ جمادى الثانية ١٤٤١

Monday, February 17, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حضور حداکثری
نماینده مردم اردکان:
مشارکت حداکثری با میدان دادن به سلایق مختلف میسر است
خبرگزاری شبستان: تابش با اشارهبه اینکه انتخابات پیش رو آئینه ای از کارایی نظام اسلامی ایران در منظر جهانیان است، گفت: مشارکت حداکثری با میدان دادن به سلایق مختلف میسر است.

۱۳۹۴/۱۰/۴ - ۱۳:۳۴

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی:
انتخابات اسفند، نمایش اقتدار نظام خواهد بود
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی با بیان این که مطلوب‌ترین گزینه، انتخاب مردم است، گفت: انتخابات اسفند با حماسه حضور حداکثری مردم بار دیگر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در معرض نمایش جهانیان قرار خواهد داد.

۱۳۹۴/۹/۲۵ - ۱۲:۳۳

متأسفانه برخی افراد تمایلی برای تحقق حضور حداکثری در انتخابات ندارند
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان بر ضرورت رقابتی شدن فضای انتخابات تأکید کردو گفت: متأسفانه برخی افراد تمایلی برای تحقق حضور حداکثری و رقابتی شدن فضای انتخابات ندارند

۱۳۹۴/۹/۲۲ - ۱۶:۲۳

حضور حداکثری مردم و رعایت قانون؛ خواسته‌ دولت در انتخابات
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: حضور حداکثری مردم و رعایت چارچوب های قانونی از خواسته های اصلی دولت در عرصه انتخابات است.

۱۳۹۴/۹/۲۲ - ۱۱:۲۶

رسانه ها نقش ارزشمندی در روند برگزاری آرام انتخابات دارند
خبرگزاری شبستان:فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه ها با توجه به وظیفه ذاتی خود یعنی اطلاع رسانی شفاف به جامعه، می توانند در زمینه فراهم کردن جو آرام همراه با حضور حداکثری مردم نقش مهمی ایفا کنند.

۱۳۹۴/۹/۱۵ - ۲۰:۰۶

همه گروه ها می توانند نظرات خود را با رعایت قانون و تقوای سیاسی بیان کنند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، اظهار داشت: همه گروه ها می توانند با رعایت قانون و تقوای سیاسی و پرهیز از رفتارها و تنش های احساسی نظرات خود را ارائه و مردم را به سمت صندوق های رای دعوت کنند.

۱۳۹۴/۹/۷ - ۲۱:۳۱

رسانه ها در سالم سازی فضای انتخابات کمک کنند
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد رسیدگی و پیشگیری از جرائم انتخاباتی دادگستری خوزستان، اظهار داشت: هر چه انتخابات به اسلامیت و معارف دینی نزدیک تر باشد سالم تر است و توقع داریم رسانه ها در سالم سازی فضای انتخابات کمک کنند.

۱۳۹۴/۹/۷ - ۲۱:۲۶

پزشکیان با حضور در غرفه شبستان
فعالیت تشکل ها عاملی برای حضور حداکثری مردم در انتخابات است
خبرگزاری شبستان:نماینده تبریز در مجلس در رابطه با حضور حداکثری مردم در انتخابات مجلس دهم و همچنین مجلس خبرگان رهبری گفت: فعالیت تشکل ها عاملی برای حضور حداکثری مردم در انتخابات است.

۱۳۹۴/۸/۱۹ - ۱۳:۰۸

تلاش همگان باید برگزاری انتخابات پرشور و با حضور حداکثری باشد
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تلاش همه دست اندرکاران امر برگزاری انتخابات باید مضاعف و در راستای حضور حداکثری مردم باشد.

۱۳۹۴/۷/۲۱ - ۱۶:۲۵