خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ شعبان ١٤٤٠

Wednesday, April 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه عملیات استشهادی
رژیم صهیونیستی خانواده عامل عملیات استشهادی امروز قدس را تهدید کرد
خبرگزاری شبستان: مقامات رژیم صهیونیستی خانواده عامل عملیات شهادت طلبانه امروز در قدس اشغالی را تهدید کردند که منزل مسکونی آنها را تخریب می کنند.

۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۴:۳۲

عملیات استشهادی در قدس/ اخبار ضد و نقیض از تلفات صهیونیست ها
خبرگزاری شبستان: در تازه ترین عملیات استشهادی در قدس، یک جوان فلسطینی با کامیون گروهی از شهرک نشینان مسلح صهیونیستی را در شهرک یهودی "ارمون هنتسیف" زیر گرفت و ۱۵ تن از آنان را مجروح کرد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۶:۱۵

۱۷۵ عملیات استشهادی از آغاز انتفاضه قدس و هلاکت ۲۰ صهیونیست
خبرگزاری شبستان: نتایج آمار مرکز قدس در فلسطین اشغالی حاکی از آن است که از آغاز اکتبر ۲۰۱۵ میلادی ۱۷۵ عملیات چریکی و استشهادی در سرزمین های اشغالی انجام شده که به کشته شدن ۲۰ صهیونیستی انجامیده است.

۱۳۹۴/۹/۱۰ - ۱۰:۳۱

جلسه فوری نتانیاهو با کابینه/ پنج عملیات استشهادی در فلسطین اشغالی
خبرگزاری شبستان: نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز قرار است جلسه فوری را به علت تشدید بحران در سرزمین های اشغالی و انجام پنج عملیات استشهادی امروز برگزار کند.

۱۳۹۴/۷/۲۱ - ۱۳:۲۹