خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای هماهنگی
شعار مرگ بر آمریکا راهبرد نظام و رساتر از همیشه خواهد بود
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: شعار مرگ بر آمریکا در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال به عنوان راهبرد نظام، رساتر از هر سال سر داده می شود.

۱۳۹۴/۸/۷ - ۱۲:۲۵

مقابله با ظلم و استکبار ستیزی شعار اصلی و اساسی انقلاب و نظام است
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در طول ۳۷ سال از عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی از امام یاد گرفتیم که مقابله با ظلم و ستم و استکبار ستیزی جزو شعارهای اصلی و اساسی انقلاب و نظام است.

۱۳۹۴/۸/۵ - ۱۳:۰۴

اقدامات حضرت امام خمینی (ره) جهت تحقق شعار استکبار ستیزی
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، بر ضرورت حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان تاکید و اضافه کرد: امام خمینی(رحمه الله تعالی علیه) استکبار ستیزی را براساس آموزه های دینی در ادبیات انقلاب جا انداختند.

۱۳۹۴/۷/۱۹ - ۱۶:۳۵

گرامی داشت یاد و خاطره جانباختگان حادثه منا در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: به مناسبت حادثه منا و جانباختن تعداد زیادی از هم وطنان مراسم بزرگداشتی در شهرستان های استان برگزار می شود.

۱۳۹۴/۷/۱۱ - ۱۳:۳۸

مدیر جدید، برنامه های راهبردی شورا را متناسب با شرایط استان دنبال کند
خبرگزاری شبستان:معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مدیر جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامي، برنامه های راهبردی شورا را متناسب با شرایط استان دنبال کند.

۱۳۹۴/۷/۵ - ۱۶:۲۱

مردم یاسوج هتک حرمت به مسجد الاقصی را محکوم می کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم شهر یاسوج به نمایندگی از هم استانی ها در کهگیلویه و بویراحمد هتک حرمت به قبله نخست مسلمین را محکوم می کنند.

۱۳۹۴/۷/۲ - ۱۱:۲۸

شعار ملت ما هنوز همان مرگ بر آمریکاست
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر این که شعار ملت ما هنوز همان مرگ بر آمریکاست، گفت: خائنین به حرمین شریفین در راستای اهداف آمریکا و رژیم صهیونیستی گام برمی دارند.

۱۳۹۴/۷/۱ - ۱۵:۳۲

دفاع مقدس نشان از اوج وحدت و همدلی ملی و اطاعت از ولایت فقیه بود
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بیانیه ای، دفاع مقدس و حضور حماسی مردم وفادار ایران در این صحنه ها را نشان از اوج همدلی و همزبانی، وحدت و اتحاد ملی ملت بزرگ ایران اسلامی، حول محور ولایت فقیه عنوان کرد.

۱۳۹۴/۷/۱ - ۱۰:۲۱

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام در گرامیداشت هفته دفاع مقدس
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام، به منظور پاشداست یاد و خاطره شهداو ایثارگران و به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیانیه ای صادر کرد.

۱۳۹۴/۶/۳۰ - ۱۵:۲۳

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام به مناسبت گرامیداشت ۱۷ شهریور
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام با صدور بیانیه فرا رسیدن سی و هفتمین سالروز قیام خونین ۱۷ شهریور را گرامی داشت.

۱۳۹۴/۶/۱۶ - ۱۰:۳۳

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات ایلام به مناسبت آغاز هفته دولت
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام به مناسبت آغاز هفته دولت بیانیه‌ای صادر کرد.

۱۳۹۴/۶/۱ - ۰۸:۲۲

هشتم شهریور روزی تاریخ ساز در حیات انقلاب اسلامی است
خبرگزاری شبستان: سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ را روزی تاریخ ساز و ماندگار در حیات انقلاب اسلامی ایران دانست.

۱۳۹۴/۵/۲۹ - ۱۰:۱۱

دومین روز سفر شورای هماهنگی دهه کرامت به شهر قم
اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت در روز آخر  سفر به شهر قم با  آیت الله موسوی اردبیلی،آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی،آیت الله حسینی بوشهری و آیت الله شهرستانی دیدار کردند.

۱۳۹۴/۵/۲۵ - ۲۱:۳۲

نماینده معاونت اجتماعی شهرداری تهران عنوان کرد:
رویکرد اصلی شهرداری تهران سبک زندگی اسلامی ایرانی است
خبرگزاری شبستان: نماینده معاونت اجتماعی شهرداری تهران با بیان این که اولویت کار شهرداری تهران مردمی‌محور است، گفت: رویکرد اصلی شهرداری تهران سبک زندگی اسلامی ایرانی است، تا از احادیث و روایات اسلامی به صورت عملی بهره گرفته شود.

۱۳۹۴/۵/۲۵ - ۱۵:۵۰

رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) تصریح کرد:
لزوم انسجام بین دستگاه های فرهنگی/کارهای فرهنگی باید مداوم و مستمر باشند
خبرگزاری شبستان: آیت الله فاضل لنکرانی با بیان اینکه بین دستگاه های فرهنگی باید انسجام باشد، گفت: کار های فرهنگی باید دائمی و مستمر باشد و همیشه طرح های جدید در دستورکار قرار بگیرد.

۱۳۹۴/۵/۲۵ - ۱۵:۴۹

مرجع تقلید شیعیان عنوان کرد:
فعالیت‌های دهه کرامت باید به دست افراد کاردان و توانمند سپرده شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله موسوی اردبیلی با بیان این که فعالیت های دهه کرامت باید به صورت مردمی برگزار شود، گفت: فعالیت‌های دهه کرامت باید به دست افراد کاردان و توانمند سپرده شود.

۱۳۹۴/۵/۲۵ - ۱۴:۱۷

مسئول اداره عملیات تبلیغی سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد:
برنامه‌ریزی ۶۷ برنامه در بیش از ۴۵ هزار پایگاه بسیج
خبرگزاری شبستان: مسئول اداره عملیات تبلیغی سازمان بسیج مستضعفین گفت: حدود ۶۷ عنوان برنامه در بیش از ۴۵ هزار رده سازمان بسیج مستضعفین برنامه ریزی شده است.

۱۳۹۴/۵/۲۵ - ۰۷:۳۶

دبیر جشنواره «بانوی کرامت» عنوان کرد:
جشنواره «بانوی کرامت» برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشکده شریعتی با بیان این که دانشکده شریعتی، میزبانی و سردبیری جشنواره «بانوی کرامت» را به عهده دارد، گفت: در دانشکده شریعتی، بیش از ۶ هزار دختر در حال تحصیل هستند که در حقیقت میزبانی این جشنواره را به عهده دارند.

۱۳۹۴/۵/۲۵ - ۰۰:۰۱

مدیر کل روابط عمومی آستان مقدس حضرت معصومه (س) عنوان کرد:
مشارکت خوب مردم در برپایی جشن های دهه کرامت
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام صادقی گفت: ویژه برنامه «در سایه‌سار کریمه» توسط آستان مقدس حضرت معصومه (س) در ایام دهه کرامت برگزار می شود.

۱۳۹۴/۵/۲۴ - ۲۳:۵۸

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) عنوان کرد:
راه ورسم جشن‌های دهه کرامت را از زیارت‌نامه حضرت معصومه(س) استخراج کنیم
خبرگزاری شبستان: آیت‌الله سعیدی با بیان این که جشن‌های دهه کرامت نماد و محتوایی دارد، گفت: ما می‌توانیم راه و رسم جشن‌های دهه کرامت را از زیارت‌نامه حضرت معصومه(س) استخراج کنیم.

۱۳۹۴/۵/۲۴ - ۲۳:۱۹