خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای هماهنگی
اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به مناسبت روز میهمانی لاله ها
خبرگزاری شبستان: مراسم با عنوان میهمانی لاله ها در گلزار شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد مزار شهدای گلگون کفن، عطرافشانی گلباران و گلریزان می شود.

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۵

دعوت ستاد دهه فجر استان ایلام مردم به شرکت در آیین‌های گرامیداشت دهه فجر
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد بزرگداشت دهه فجر استان ایلام ، اقشار مختلف مردم را به شرکت در آیین‌های گرامیداشت سی و هفتم سالگرد پیروی انقلاب شکوهمند اسلامی دعوت کرد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۳:۲۳

پیروزی انقلاب اسلامی، به کشورهای مسلمان عزت و اقتدار بخشید
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، پیروزی انقلاب را سرآغاز تحولات بنیادین در منطقه و جهان دانست و افزود: پیروزی انقلاب اسلامی در ایران دنیا را دگرگون و به کشورهای مسلمان عزت و اقتدار بخشید.

۱۳۹۴/۱۱/۷ - ۱۰:۰۴

شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی چهارمحال و بختیاری برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری از برگزاری شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی در استان خبر دادوگفت: شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی با حضور اعضاء و معاونین پرورشی و تربیت بدنی نواحی یک و ۲ شهرکرد تشکیل می شود.

۱۳۹۴/۱۱/۷ - ۰۹:۳۵

نظام جمهوری اسلامی کارآمدی دین در اداره امور کشور را اثبات کرده است
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دشمن همه تلاش خود را معطوف به ناکارآمدی دینی کرده، افزود: نظام اثبات کرده که دین می تواند به بهترین وجه جامعه را اداره کند.

۱۳۹۴/۱۱/۵ - ۰۹:۱۷

انقلاب اسلامی ایران دنیا را دگرگون کرد/جشن های دهه فجر مردمی برگزار شود
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی در ایران دنیا را دگرگون کرد، خواستار مردمی برگزار شدن جشن های دهه فجر شد.

۱۳۹۴/۱۱/۱ - ۱۲:۵۹

دهه فجر، نعمت بزرگ انقلاب، استقلال و آزادی را به ملت ایران هدیه کرد
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، دهه فجر را جزو ایام الله دانست و افزود: ایام الله دهه فجر روز بسیار مهمی است که نعمت بزرگ انقلاب، استقلال و آزادی به ملت ایران عطا شد.

۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۵

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن فرصتی برای حفظ ارزش های نظام و انقلاب است
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر گرامی داشت ایام الله دهه فجر، افزود: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بزرگ ‌ترین فرصت برای حفظ ارزش های نظام و انقلاب است.

۱۳۹۴/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۷

نشست رهبری با خانواده شهید آشوری، بازتاب گسترده ای در سطح بین المللی داشت
خبرگزاری شبستان: معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد به نشست مقام معظم رهبری با خانواده شهید آشوری اشاره و با بیان اینکه در سطح داخلی و بین المللی فوق العاده اثرگذار بود، افزود: این از هنر و ظرافت هایی است که رهبر نظام در ادوار مختلف ایفا کرده اند.

۱۳۹۴/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۷

صدای حق گویی شیخ نمر هرگز با شهادتش خاموش نخواهد شد
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد ضمن دعوت مردم این استان برای شرکت در راهپیمایی محکومیت شهادت آیت الله نمر، تاکید کرد: صدای حق گویی شیخ نمر هرگز با شهادتش خاموش نخواهد شد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۶ - ۱۲:۳۸

آل سعود با اعدام آیت الله نمر زمینه خیزش های مردمی علیه دولت را فراهم کرد
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: آل سعود با اعدام آیت الله باقر النمر زمینه را برای سقوط خود و خیزش های مردمی علیه دولت عربستان فراهم کرد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۱۶:۲۹

اعدام ظالمانه آیت الله نمر، آل سعود را به چالشی عمیق خواهد کشید
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن محکومیت اعدام روحانی مبارز و مجاهد آیت الله نمر باقر النمر، این اقدام را ظالمانه و آن را نشانه چالشی عمیق برای رژیم آل سعود دانست.

۱۳۹۴/۱۰/۱۳ - ۱۵:۵۱

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام در محکومیت جنایت رژیم آل سعود
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام با صدور بیانیه جنایت هولناک رژیم منحوس آل سعود در به شهادت رساندن شیخ نمر باقر النمر را محکوم کرد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۳ - ۰۸:۰۹

طی ۹ ماهه امسال؛
۳۳ هزار سند ولادت در گلستان صادر شده است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل ثبت احوال گلستان گفت: طی ۹ ماهه سال جاری ۳۳ هزار و ۶۲ سند ولادت در استان صادر شده است که ۹۹.۷ درصد درمهلت قانونی به ثبت رسیده است.

۱۳۹۴/۱۰/۱۰ - ۱۴:۰۷

کشتار شیعیان نیجریه ترس استکبار از قدرت فزاینده مسلمانان است
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی حملات وحشیانه و کشتار شیعیان نیجریه با صدور بیانیه محکومیتی و قتل عام شیعیان نیجریه را نشان از ترس و استیصال استکبار و رژیم آل سعود از رشد فزاینده قدرت معنوی و نفوذ شیعیان نیجریه دانست.

۱۳۹۴/۹/۲۶ - ۱۳:۱۵

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی کشتار شیعیان نیجریه را محکوم کرد
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با صدور بیانیه ای،کشتار و قتل عام شیعیان نیجریه را محکوم کرد و این اقدام را نشان از ترس و استیصال  استکبار  و رژیم آل سعود از رشد فزاینده قدرت معنوی و نفوذ شیعیان نیجریه دانست.

۱۳۹۴/۹/۲۶ - ۰۹:۲۳

تفکر عاشورایی محور حرکت مردم در خلق حماسه ۹ دی بود
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از تفکر عاشورایی به عنوان محور حرکت مردم در روز ۹ دی یاد کرد و افزود: این حضور باشکوه و انقلابی نشان داد که ملت ایران هیچ گاه حق را از باطل اشتباه نمی گیرند.

۱۳۹۴/۹/۱۷ - ۱۶:۰۰

اعلام مسیر راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد مسیرهای راهپیمایی ۱۳ آبان در این استان را اعلام کرد.

۱۳۹۴/۸/۱۲ - ۱۲:۰۵

استکبار ستیزی جزء ضرورت ها و شعار اساسی ملت و نظام است
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: بحث استکبارستیزی و مبارزه با آن جزء ضرورت ها، ملزومات انقلاب اسلامی و شعار اساسی ماست.

۱۳۹۴/۸/۱۰ - ۱۶:۳۴

عضویت ۵۰۰ نفر در مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حدود ۵۰۰ نفر تاکنون در مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر عضو شده اند.

۱۳۹۴/۸/۹ - ۱۰:۴۱