خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٦ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای هماهنگی
بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام در گرامیداشت حماسه ۹ دی
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام با صدور بیانیه ای، ضمن گرامیداشت فرار رسیدن یوم‌الله ۹ دی، از امت ولایت مدار استان برای شرکت پرشور در مراسم نکوداشت این روز تاریخی دعوت کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۱۱:۴۱

پدر سردار شهید پناهی دعوت حق را لبیک گفت+زمان و مکان تشییع
خبرگزاری شبستان: پدر سردار شهيد والامقام فريبرز پناهی از شهدای دوران دفاع مقدس دعوت حق را لبیک گفت.

۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۳:۰۸

مردم کهگیلویه و بویراحمد حمایت خود را از فلسطین و آرمان های آن اعلام می کنند
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم مومن و ولایت مدار استان پس از نماز جمعه این هفته، حمایت قاطع خود را از ملت فلسطین و آرمان های آن علام می کنند.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۵:۵۳

رهبری با بصیرت و اخلاق، در برابر خواسته های نامشروع فتنه گران ایستاد
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در زمان انقلاب حضرت امام (ره) و در عصر کنونی مقام معظم رهبری با تدبیر هوشمندانه، بصیرت، صبر و اخلاق از حق مردم در برابر خواسته های نامشروع فتنه گران دفاع کردند.

۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۳:۲۴

تا کنون؛
۱۱۲ برنامه در حوزه رویداد مشهد ۲۰۱۷ برگزار شده است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: از ١٧٠ برنامه پایتخت فرهنگی جهان اسلام، تاکنون ١١٢ برنامه برگزار شده است.

۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۱۱:۱۷

گرامی داشت شهدای ۱۹ آبان در مسجد شهیدان گچساران
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: به پاس گرامی داشت شهدای ۱۹ آبان، نماز جمعه این هفته شهر گچساران در مسجد شهیدان برگزار می‌ شود.

۱۳۹۶/۸/۱۸ - ۱۵:۴۳

تقدیر شورای هماهنگی تبلیغات کهگیلویه و بویراحمد از حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با صدور اطلاعیه ای از حضور باشکوه و حماسی مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان تقدیر و تشکر کرد.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۴:۰۰

دعوت آحاد مردم ایلام برای شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام با صدور بیانیه‌ای، اقشار مختلف مردم استان را به شرکت حماسی در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان دعوت کرد.

۱۳۹۶/۸/۱۱ - ۱۰:۲۲

شهادت اوج افتخار و حسن عاقبت به خيری برای یک انسان است
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد شهادت را اوج افتخار برای یک انسان و حسن عاقبت به خيری دانست و گفت: شهيد موفق شده تا پرده ‌های دنيای مادی را بشكافد و حقايق و روشنایی ‌ها را ببيند.

۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۰:۱۴

برپایی راهپیمایی ضداستکباری در ۲۲ نقطه کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان در ۲۲ نقطه این استان با شعار غیرت انقلابی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۲:۱۳

ایستادگی در برابر ظالم، مستکبر و شعار مرگ بر آمریکا ریشه قرآنی دارد
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برخی خواهان حذف شعار مرگ بر آمریکا هستند، عنوان کرد: ایستادگی در برابر ظالم، مستکبر و شعار مرگ بر آمریکا ریشه قرآنی دارد.

۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۴:۰۵

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پاسخ به مواضع سخیف رئیس جمهور آمریکا
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سخنان گستاخانه، ابلهانه و سخیف رئیس جمهور دولت مستکبر آمریکا علیه مردم ایران، با انتشار بیانیه ای سخنان خصمانه و کینه توزانه ترامپ را محکوم کرد.

۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۰۹:۰۷

۱۳ آبان هویت استکبار ستیزی ملت ایران را برجسته کرد
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر اینکه ۱۳ آبان هویت استکبار ستیزی ملت ایران را برجسته کرد، گفت: این روز فرصتی برای اعلام مواضع کشور در برابر زیاده خواهی های آمریکاست.

۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۰۷:۴۰

حضور مدیران جامعه اسلامی در نماز جمعه، انسجام مردم و مسئولان را بیشتر می کند
خبرگزاری شبستان: مسئول ستاد نماز جمعه شهر یاسوج سطح کمی و کیفی نماز جمعه در این شهر را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: حضور مدیران جامعه اسلامی در نماز جمعه، انسجام مردم و مسئولان را بیشتر می کند.

۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۱:۰۹

خانواده ها سبک زندگی خود را با سبک معنوی و الهی ائمه هماهنگ کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به خانواده ها توصیه کرد، سبک زندگی خود را با سبک معنوی و الهی ائمه هماهنگ تا خیر و برکت در زندگی آنان ساری و جاری و سعادت دنیا و آخرت خود را تامین و تضمین کنند.

۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۰۹:۲۴

شایستگی مدیر اسلامی در دلسوزی برای جامعه و مردم نمود پیدا می کند
خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شایستگی یک مدیر دینی و اسلامی در دلسوزی برای جامعه و مردم نمود پیدا می کند، گفت: در نظام حاکمیتی ایران مصداق این موضوع در شهدای دولت متجلی شده است.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۶:۰۳

برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای هشتم شهریور در مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: مراسم بزرگداشت شهدای هشتم شهریور در مناطق مختلف این استان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۶/۷ - ۱۳:۴۷

هفته دولت فرصت ارزشمندی برای تبیین شاخص ‌ها و معیارهای دولت اسلامی است
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به نام گذاری هفته دولت اشاره کرد و گفت: هفته دولت فرصت ارزشمندی برای تبیین شاخص ‌ها و معیارهای دولت اسلامی است.

۱۳۹۶/۶/۶ - ۱۵:۴۴

یادواره شهدای دولت با محوریت شهید حججی برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یادواره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت با محوریت شهید حججی در یاسوج برگزار می شود.

۱۳۹۶/۶/۶ - ۰۹:۴۰

نخستین نشست شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت در سال ۱۳۹۶
نخستین نشست شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت در سال ۱۳۹۶ که امروز (پنجم شهریور) در محل ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد برگزار شد.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۳:۱۳