خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

الاثنين ٢٢ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کمبود تخت بیمارستانی
تکمیل بیمارستان ولیعصر(عج) اراک مهمترین پروژه دانشگاه علوم پزشکی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: تکمیل و راه اندازی بیمارستان ولیعصر(عج) اراک از مهمترین پروژه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی استان است.

۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۱:۴۹

۵۰ درصد تخت‌های بیمارستانی فرسوده است/ کمبود ۱۰۵ هزار تخت بیمارستانی در کشور
خبرگزاری شبستان: رییس شورای مشارکت‌های زنان مجمع خیرین سلامت با اشاره به فرسوده‌بودن ۵۰ درصد تخت‌های بیمارستانی گفت: در حال حاضر به ۱۰۵ هزار تخت بیمارستانی در کشور نیاز داریم.

۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۰:۳۶

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران:
بیمارستانهای خصوصی گلسار و قائم رشت، حق ندارند که از پذیرش بیماران خودداری کنند
خبرگزاری شبستان:مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به عدم پذیرش بیمه شدگان بیمه سلامت ایران در دو بیمارستان خصوصی گلسار و قائم رشت، گفت: تلاش کردیم تا مطالبات این دو بیمارستان را تا حد امکان پرداخت کنیم.

۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۱:۰۱

خدمات وزارت بهداشت شایسته تقدیر است/ کرمانشاه، مرکزیت درمانی در غرب کشور
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، با اشاره به اینکه استان کرمانشاه مرکزیت درمانی غرب کشور را دارد، گفت: در زمینه تخت بیمارستانی با استانداردهای کشوری فاصله زیادی داریم و حداقل به یک هزار تخت برای رسیدن به وضعیت مطلوب نیازمندیم.

۱۳۹۶/۱/۲۴ - ۱۶:۱۸

ضرورت تلاش بیشتر در جهت رفع محرومیت‌ ها/ با کمبود ۱۵۰۰ تخت بیمارستانی در خوزستان مواجهیم
خبرگزاری شبستان: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بر ضرورت تلاش بیشتر در جهت رفع محرومیت‌ ها تاکید کرد اظهار داشت: خوزستان نسبت به متوسط کشوری با کمبود یک هزار و ۵۰۰ تخت بیمارستانی مواجه است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۰۴

راه اندازی سلامتکده طب سنتی در همدان/ کمبود ۱۰۰۰ تخت بیمارستانی در استان همدان
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان، از راه اندازی سلامتکده طب سنتی با همکاری اداره کل اوقاف امور خیریه در استان همدان خبرداد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۶

بهره برداری از ۲۰۴ تخت روانپزشکی در فارس
خبرگزاری شبستان: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از تعداد یک هزار تخت روانپزشکی که امروز به بیمارستان های کشور اضافه می شود، ۲۰۴ تخت مربوط به استان فارس است.

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۱

کمبود ۶هزار تخت بیمارستانی در اصفهان/کلنگ بیمارستان میلاد پس از ۷۰ ماه به زمین می خورد
خبرگزاری شبستان: استاندار اصفهان در جریان بازدید از بیمارستان دکتر غرضی با بیان اینکه این استان ۶هزار تخت بیمارستانی کمبود دارد، از کلنگ زنی بیمارستان میلاد با یک هزار تخت طی دو هفته آینده خبر داد.

۱۳۹۵/۴/۲۳ - ۱۰:۵۰

کمبود ۶۰۰ تخت بیمارستانی در همدان/ابتلای ۴ درصد مردم همدان به دیابت
خبرگزاری شبستان:رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان، از کمبود ۶۰۰ تخت بیمارستانی در همدان خبر داد و گفت: این در حالیست که ۶۰۰ تخت دیگر در حال احداث است.

۱۳۹۵/۲/۱ - ۱۳:۵۹

۴۱ تخت ویژه بیمارستانی در ایلام افتتاح می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اشاره به توسعه امکانات پزشکی در استان ایلام، گفت: به زودی ۴۱ تخت ویژه بیمارستانی در سطح استان ایلام افتتاح می شود.

۱۳۹۴/۱۲/۱۷ - ۱۵:۰۵

باوجود اعلام آمادگی ۱۹ بیمارستان برای پذیرش بیماران خارجی؛
خوزستان با مرکز توریسم درمانی ۲ هزار تخت فاصله دارد
خبرگزاری شبستان: توریسم درمانی یا گردشگری سلامت، نوعی گردشگری به منظور حفظ، بهبود و دستیابی مجدد سلامت است که طی سال های اخیر به یکی از بخش ‌های روبه رشد صنعت گردشگری تبدیل شده است.

۱۳۹۴/۷/۱۸ - ۱۴:۰۴