خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

الاثنين ٢٢ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فرمانی
با خاطرات انقلاب:
همبستگی دریافرها با مردم در انقلاب ۵۷
فرمانی با بیان اینکه همبستگی دریافر ها همانند همافران با مردم ضرورت جریان انقلاب بود، گفت: فرار شاه برای ما قدرتی جهت تصمیم گیری بیشتر برای شرکت در انقلاب فراهم کرد،

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۰:۴۲

مدیرکل استاندارد گلستان:
۲۰ آسانسور به دلیل عدم استاندارد لازم در گلستان پلمپ شد/ تشکیل ۳۶ پرونده جعل یا عدم استاندارد
فرمانی گفت: از ابتدای سال تا کنون تائیدیه ۴۱۴ آسانسور در سطح استان صادر و به دلیل عدم استاندارد لازم ۲۰ آسانسور نیز پلمپ شده است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۱:۵۲

گلستان در حوزه استاندارد سازی جایگاه های سی ان جی جزو سه استان برتر است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل استاندارد سازی گلستان گفت: گلستان در حوزه استاندارد سازی جایگاه های سی ان جی جزو سه استان برتر شناخته شد.

۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۲۳:۲۴

توجه به کیفیت کالا یکی از نیازهای بازار بین المللی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل استاندارد گلستان گفت: امروز تولید کننده های ما باید توجه داشته باشند اگر می خواهند در بازارهای بین المللی نقش مهمی را ایفا کنند به کیفیت کالاها توجه اساسی داشته باشند.

۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۲۳:۱۹

مدیرکل سازمان استاندار گلستان خبر داد:
ارائه خدمات آموزش و مشاوره جهت توانمند سازی ۳۰ زن روستایی کشاورز
خبرگزاری شبستان: مدیرکل استاندارد گلستان گفت: در راستای انعقاد تفاهم نامه با امور بانوان استان، خدمات آموزش و مشاوره جهت توانمندسازی ۳۰ زن روستایی کشاورز در جهت ارتقا کیفیت و استانداردسازی تولیدات آنها ارائه می شود.

۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۴:۱۹

افزایش ۴۰ فقره گواهی استاندارد واحدهای صنعتی تا پایان سال جاری
خبرگزاری شبستان: مدیرکل استاندارد گلستان گفت: تا پایان ۶ ماهه اول سال جاری، ۱۵ گواهی انطباق معیار مصرف انرژی صادر و پیش بینی می شود که این رقم تا پایان سال به ۴۰ فقره گواهی افزایش می یابد.

۱۳۹۴/۷/۱۵ - ۱۵:۱۲