خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶

الثلاثاء ٢٩ ذو القعدة ١٤٣٨

Tuesday, August 22, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بقاع متبرکه
برگزاری نخستین نشست کارگروه بین الملل بقاع متبرکه
سند جامع افق بین الملل بقاع متبرکه تدوین می شود
خبرگزاری شبستان: نخستین نشست کارگروه بین الملل بقاع متبرکه با حضور معاونان فرهنگی ومدیران مراکز فرهنگی بقاع متبرکه دارای زائر خارجی در معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف برگزار شد.

۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۱۱:۴۸

سند جامع و راهبردی بقاع متبرکه گردشگری مذهبی را ماندگار می کند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد از تهیه سند جامع و راهبردی بقاع متبرکه خبر داد و گفت: با کار فرهنگی می توان گردشگری مذهبی در این زمینه را ماندگار کرد.

۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۳:۲۷

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد:
نقش موثربقاع متبرکه در پرورش روح معنوی مردم
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد به نقش موثر بقاع متبرکه در جامعه اشاره کرد و گفت: بقاع متبرکه در پرورش روح معنوی مردم نقش موثری دارند.

۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۱۴:۱۸

امام جمعه شهرستان قرچک:
حرم و بقاع متبرکه مرکز ترویج افکار و اندیشه‌های شیعی و اسلامی باشند
خبرگزاری شبستان:امام جمعه شهرستان قرچک با بیان اینکه ایران ام القرای دنیای اسلام است، گفت: آستان مقدس امام رضا(ع) و امامزادگان باید مصدر ترویج افکار و اندیشه‌های شیعی و اسلامی باشند.

۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۱۲:۰۰

تبیین ابعاد شخصیتی اهل بیت(ع) توسط ائمه جماعات مساجد کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به برنامه های دهه کرامت گفت: تبیین ابعاد شخصیتی اهل بیت و امام رضا(ع) توسط ائمه جماعات مساجد کهگیلویه و بویراحمد از جمله این برنامه ها بوده است.

۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۰۷:۴۸

وجود ۱۷۸ بقعه متبرکه در استان همدان
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف استان همدان با بیان اینکه ۱۷۸ بقعه متبرکه در این استان وجود دارد، گفت: ۵۵ بقعه در استان همدان در حال ساخت و ساز است.

۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۱۰:۵۱

عضو هیات علمی جامعة المصطفی(ص) العالمیه در گفت وگو با شبستان:
حضور در بقاع متبرکه شادی حقیقی در انسان ایجاد می کند
خبرگزاری شبستان: عضو هیات علمی جامعه المصطفی(ص) العالمیه با اشاره به تاثیر حضور در بقاع متبرکه بر شادی و نشاط انسان گفت: این حضور سبب ایجاد شادی حقیقی و پایدار در انسان می شود.

۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۵:۰۲

همایش بزرگداشت امامزادگان در بقاع شاخص کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: معاون اداره کل اوقاف استان کرمانشاه، گفت: همزمان با دهه کرامت و سالروز تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه همایش بزرگداشت امامزادگان در کرمانشاه در ۵ شهرستان تابعه برگزار شود.

۱۳۹۶/۵/۸ - ۰۸:۰۳

بقاع متبرکه پتانسیل خوبی برای اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف وامورخیریه استان کردستان با بیان اینکه امامزادگان منبع معنویات هستند، گفت: امامزادگان و بقاع متبرکه پتانسیل خوبی برای اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی هستند.

۱۳۹۶/۵/۷ - ۱۵:۰۸

خدمت به بقاع متبرکه و امامزادگان تا همیشه ماندگار است
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد، توجه به بقاع متبرکه و حرم مطهر امامزادگان را از اولویت ها و رسالت های مهم دولت و مردم دانست و گفت: خدمت به بقاع متبرکه و امامزادگان تا همیشه ماندگار است.

۱۳۹۶/۵/۷ - ۱۳:۱۰

بقاع متبرکه باید مکانی برای نشر معارف باشند/ حج تصمیم ارگان خاصی نیست بلکه واجب دینی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت اهواز اظهار کرد: مسئله حج تصمیم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان حج و زیارت و یا بعثه مقام معظم رهبری نیست، بلکه واجب دینی و تصمیمی کلی است که اتخاذ شده است.

۱۳۹۶/۵/۶ - ۱۸:۲۲

ائمه جمعه و جماعات جهت تبیین شخصیت امام رضا (ع) نقش تاثیرگذار خود را ایفا کنند
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد، خواستار تبلیغ این برنامه ها از رسانه ها شد و گفت: ائمه جمعه و جماعات می توانند جهت تبیین شخصیت امام رضا (علیه السلام) نقش تاثیرگذار خود را ایفا کنند.

۱۳۹۶/۵/۵ - ۱۴:۰۵

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
باید از ظرفیت بقاع متبرکه برای اجرای برنامه های قرآنی استفاده شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: شایسته است از ظرفیت بقاع متبرکه در اجرای برنامه‌ های فاخر قرآنی، مانند کرسی ‌های تلاوت و جشنواره ‌های قرآنی استفاده شود.

۱۳۹۶/۵/۵ - ۰۸:۴۸

برگزاری همایش بزرگداشت امامزادگان در هشت شهرستان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل وقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: همایش تکریم و بزرگداشت امامزادگان و بقاع متبرکه در شهرستان های استان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۳:۳۱

پیشرفت ۱۵۰ درصدی طرح مودت در استان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل وقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: استان در زمینه طرح مودت کمک به ساخت و ساز بقاع متبرکه و خدمات رفاهی پیشرفت ۱۵۰ درصدی دارد.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۳:۲۵

برپایی نمایشگاه فانوس های هدایت در بقاع متبرکه شاخص کردستان
خبرگزاری شبستان: نمایشگاه پوسترهای مفهومی فانوس های هدایت همزمان با آغاز دهه کرامت در ۲۰ بقعه متبرکه شاخص کردستان برپا شد.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۰۸:۴۲

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
برگزاری جشن بزرگداشت امامزادگان در ۱۵۷ بقعه متبرکه قزوین
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: جشن تکریم و بزرگداشت امامزادگان در ۱۵۷بقعه متبرکه قزوین در دهه کرامت برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۰۸:۲۱

مراسم رونمایی از کمپین «شاد باشیم»؛
معرفی هنرمندانه بقاع متبرکه شادی‌بخش است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین محمدی گفت: بقاع متبرکه که قبور مطهر ائمه و پیامبر و ذریه آنها در آن قرار گرفته است مکان‌های مطهری می‌باشند که هم رفعت مکانی و هم رفعت مقامی، زمانی و موقعیتی دارند.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۳:۱۰

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
اجرای طرح نشاط معنوی در ۲۰ بقعه متبرکه در قزوین
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین از اجرای طرح نشاط معنوی ویژه اوقات فراغت دانش‌ آموزان و خردسالان در ۲۰ امامزاده شاخص و بقاع سطح یک سراسر استان خبر داد.

۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۰۸:۳۱

توسط سازمان مرکزی اوقاف صورت می گیرد:
تهیه سند چشم انداز بقاع متبرکه کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد، گفت: سند چشم انداز بقاع متبرکه کهگیلویه و بویراحمد توسط مرکز پژوهش های سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در حال تهیه است.

۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۱:۳۸