خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

الثلاثاء ٢٦ المحرّم ١٤٣٩

Tuesday, October 17, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بقاع متبرکه
ارائه خدمات اجتماعی و عام المنفعه در بقاع متبرکه استان اصفهان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف اصفهان گفت: علاوه بر عرضه خدمات فرهنگی در بقاع متبرکه استان اصفهان خدمات اجتماعی و عام المنفعه همچنین در این مراکز دینی ارائه می شود.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۲۱:۲۰

برگزاری همایش رهروان زینبی (س) در شهرستان های هشت گانه کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ویژه برنامه همایش رهروان زینبی (سلام الله علیها) ویژه بانوان ۱۱ مهرماه جاری همزمان با دوازده محرم در شهرستان های هشت گانه این استان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۰۸:۰۰

عزاداری مردم کهگیلویه و بویراحمد در شب عاشورای حسینی به اوج رسید
خبرگزاری شبستان: شب عاشورای حسینی مانند شب تاسوعا حال و هوای دیگری در حسینیه ها، تکایا، مساجد، بقاع متبرکه و هیئت های عزاداری کهگیلویه و بویراحمد حاکم شده و تمامی چشم ها در غم شهادت آل الله گریان و پرخون بود

۱۳۹۶/۷/۹ - ۱۲:۴۴

۲۷ طرح عمرانی در بقاع متبرکه ایلام اجرا می‌شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام از اجرای ۲۷ طرح عمرانی در سطح بقاع متبرکه بااعتباری بالغ‌بر ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در نقاط مختلف این استان خبر داد.

۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۳:۰۶

بقاع متبرکه شاخص کردستان میزبان برگزاری سوگواره بصیرت عاشورایی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان از برگزاری سوگواره بصیرت عاشورایی همزمان با آغاز ماه محرم در سطح بقاع متبرکه شاخص استان خبر داد.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۱:۴۱

سوگواره بصیرت عاشورایی در ۱۲۰ بقعه متبرکه خراسان رضوی برگزار می شود
خبرگزاری شبستان:مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی با اشاره به اینکه نسل کشی در میانمار از نقشه های صهیونیست و استکبار است، از برگزاری سوگواره بصیرت عاشورایی در ایام ماه های محرم و صفر در ۱۲۰ بقعه متبرکه سطح استان خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۳:۱۷

برپایی خیمه های معرفت در ۲۰ بقعه متبرکه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی، از برپایی خیمه های معرفت در ۲۰ بقعه متبرکه خبر داد و گفت: ۵۲ بقعه متبرکه نیز آماده برگزاری عزاداری حسینی در ماه محرم است.

۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۱۰:۵۲

۷۵۰ نفر در طرح «نشاط معنوی» صومعه‌سرا شرکت کردند
خبرگزاری شبستان: رئیس اوقاف و امورخیریه صومعه‌سرا گفت: ۷۵۰ نفر در طرح «نشاط معنوی» که در سطح بقاع متبرکه شهرستان برگزار شد، شرکت کردند.

۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۲:۵۱

برگزاری جشن‌های ولایت علوی، اکمال دین نبوی در بقاع متبرکه ایلام
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام از برگزاری جشن‌های ولایت علوی، اکمال دین نبوی در سطح بقاع متبرکه ایلام هم‌زمان با عید سعید غدیر خم خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۱:۳۵

زائرسرای امام رضا(ع) زاهدان آماده پذیرش زائران حسینی از پاکستان می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: زائرسرای امام رضا(ع) زاهدان آماده پذیرش زائران حسینی از کشور دوست و همسایه پاکستان می شود.

۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۳:۵۳

تشریح برنامه های اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد در دهه امامت و ولایت
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، برنامه های این اداره در دهه امات و ولایت را تشریح کرد.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۰۸:۰۷

همزمان با دهه ولایت؛
ویژه برنامه عید تا عید در بقاع متبرکه شاخص کردستان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان از برگزاری ویژه برنامه جشن ولایت علوی در بقاع متبركه و امامزادگان شاخص استان همزمان با عید قربان تا عید غدیر خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۰:۵۳

برگزاری دعای عرفه در ۱۹ بقعه شاخص استان همدان
خبرگزاری شبستان:مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان، از برگزاری قرائت پر فیض دعای عرفه همزمان با سراسر کشور در ۱۹ بقعه شاخص استان همدان خبرداد.

۱۳۹۶/۶/۹ - ۰۹:۲۴

جشن ولایت علوی در ۶۲ بقعه متبرکه قزوین برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: جشن ولایت علوی، اکمال دین نبوی، همزمان با عید غدیرخم در ۶۲ بقعه متبرکه و امامزاده سراسر استان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۰۹:۱۳

امامزادگان و ائمه واسطه مردم با سرچشمه فیض الهی هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد بقاع متبرکه و امامزادگان را جزء کانون معنوی مسلمانان دانست و گفت: امامزادگان و ائمه واسطه مردم با سرچشمه فیض الهی هستند.

۱۳۹۶/۶/۲ - ۰۷:۳۸

برگزاری نخستین نشست کارگروه بین الملل بقاع متبرکه
سند جامع افق بین الملل بقاع متبرکه تدوین می شود
خبرگزاری شبستان: نخستین نشست کارگروه بین الملل بقاع متبرکه با حضور معاونان فرهنگی ومدیران مراکز فرهنگی بقاع متبرکه دارای زائر خارجی در معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف برگزار شد.

۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۱۱:۴۸

سند جامع و راهبردی بقاع متبرکه گردشگری مذهبی را ماندگار می کند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد از تهیه سند جامع و راهبردی بقاع متبرکه خبر داد و گفت: با کار فرهنگی می توان گردشگری مذهبی در این زمینه را ماندگار کرد.

۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۳:۲۷

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد:
نقش موثربقاع متبرکه در پرورش روح معنوی مردم
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد به نقش موثر بقاع متبرکه در جامعه اشاره کرد و گفت: بقاع متبرکه در پرورش روح معنوی مردم نقش موثری دارند.

۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۱۴:۱۸

امام جمعه شهرستان قرچک:
حرم و بقاع متبرکه مرکز ترویج افکار و اندیشه‌های شیعی و اسلامی باشند
خبرگزاری شبستان:امام جمعه شهرستان قرچک با بیان اینکه ایران ام القرای دنیای اسلام است، گفت: آستان مقدس امام رضا(ع) و امامزادگان باید مصدر ترویج افکار و اندیشه‌های شیعی و اسلامی باشند.

۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۱۲:۰۰

تبیین ابعاد شخصیتی اهل بیت(ع) توسط ائمه جماعات مساجد کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به برنامه های دهه کرامت گفت: تبیین ابعاد شخصیتی اهل بیت و امام رضا(ع) توسط ائمه جماعات مساجد کهگیلویه و بویراحمد از جمله این برنامه ها بوده است.

۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۰۷:۴۸