خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

الأحد ٣ شعبان ١٤٣٨

Sunday, April 30, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بقاع متبرکه
برگزاری جشن نیمه شعبان در ۵ بقعه متبرکه ماسال
خبرگزاری شبستان: رئیس اوقاف و امور خیریه ماسال از برگزار جشن نیمه شعبان در ۵ بقعه متبرکه این شهرستان خبر داد و گفت: ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار از اهداف برگزاری این جشن‌ها است.

۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۳:۰۸

اجرای پروژه Gis بقاع متبرکه امامزادگان استان لرستان
خبرگزاری شبستان:سرپرست معاونت بهره وری اقتصادی اوقاف و امور خیریه لرستان، با اشاره به اجرای طرح Gis بقاع متبرکه استان، گفت: هم اکنون عملیات اجرایی پروژه Gis موقوفه آستان مقدس امامزاده محمد (ع) وارد فاز نهایی شد.

۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۳:۱۴

طی سال ۹۵؛
انجام بیش از ۱۳ هزار متر مربع عملیات عمرانی در امامزادگان و موقوفات
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره بهره وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از انجام ۱۳ هزار و ۲۱۵ متر مربع عملیات عمرانی در امامزادگان و موقوفات استان خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۰:۲۱

همزمان با ماه رجب و شعبان
برگزاری جشن های رجبیه و شعبانیه در بقاع متبرکه همدان
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی واجتماعی اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: همزمان با اعیاد ماه‌های رجب و شعبان جشن و محافل انس با قرآن کریم در بقاع متبرکه استان همدان برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۰۹:۱۴

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
استفاده از خادمان افتخاری رویکرد اوقاف در بقاع متبرکه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: با توجه به اینکه بقاع متبرکه اماکنی هستند که مردم در آن رفت و آمد دارند رویکرد این است که بیشترین ارائه خدمات به مردم در قالب خادمان افتخاری صورت گیرد.

۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۰۸:۴۸

میزبانی بقاع کهگیلویه و بویراحمد از ۷۶۹ هزار و ۵۰۰ زائر
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای طرح نوروزی آرامش بهاری تاکنون، ۷۶۹ هزار و ۵۰۰ زائر به زیارت بقاع متبرکه استان مشرف شدند.

۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۱۷:۱۳

در طی ایام تعطیلات نوروز:
۲۷۵ هزار نفر از بقاع متبرکه استان همدان بازدید کردند
خبرگزاری شبستان:معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، از بازدید ۲۷۵ هزار نفر از بقاع متبرکه استان همدان در ایام نوروز امسال خبرداد.

۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۱۱:۴۷

اسکان ۲۴۰ هزار و ۵۵۰ نفر در جوار بقاع متبرکه کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: از ابتدای طرح نوروزی آرامش بهاری ۲۴۰ هزار و ۵۵۰ نفر در جوار بقاع متبرکه در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد اسکان یافتند.

۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۱۱:۳۰

بقاع متبرکه استان اصفهان مقصد سه میلیون مسافر و زائر در ایام نوروز
خبرگزاری شبستان:مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: بقاع متبرکه استان اصفهان مقصد سه میلیون مسافر و زائر در ایام نوروز امسال بودند و یک میلیون نفر نیز آیین سال تحویل را در این اماکن سپری کردند.

۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۰۹:۴۷

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
وقف یک باب منزل مسکونی با نیت قرآنی در بوئین زهرا
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: همزمان با اجرای طرح آرامش بهاری، یک باب منزل مسکونی در بوئین‌ زهرا با نیت قرآنی وقف شد.

۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۰۹:۴۹

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
ایجاد آرامش معنوی زائران در بقاع متبرکه هدف برنامه های اداره کل اوقاف است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: همه این تلاش ها و کوشش ها به منظور تحقق آرامش معنوی زائران در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه است.

۱۳۹۶/۱/۱۲ - ۰۹:۵۶

طرح آرامش بهاری در امامزاده پنج تن لویزان
ویژه برنامه آرامش بهاری در بقاع متبرکه استان تهران از جمله امامزاده پنج تن لویزان در حال برگزاری است .

۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۲۳:۳۵

بقاع متبرکه ملجاء و قطب ‌های فرهنگی ایران اسلامی است
خبرگزاری شبستان: قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت:حرم مطهر امام زادگان و بقاع متبرکه پناهگاه، ملجاء و قطب های فرهنگی ایران اسلامی هستند.

۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۱۲:۰۶

امامزاده پیرشمس الدین از جاذبه گردشگری استان لرستان
خبرگزاری شبستان:حرم مطهر امامزاده پیر شمس الدین از جاذبه های گردشگری معنوی است که در شهرستان چگنی قرار دارد.

۱۳۹۶/۱/۱۰ - ۱۳:۱۶

برگزاری مراسم لیلة‌ الرغائب در بقاع متبرکه قزوین
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: همزمان با فرارسیدن نخستین شب جمعه ماه رجب مراسم لیلة‌ الرغائب در آستان مقدس امامزادگان استان قزوین برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱/۱۰ - ۱۲:۲۰

خدمات ارائه شده در بقاع متبرکه کهگیلویه و بویراحمد رایگان است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد به تفاوت خدمات دهی این سازمان به میهمانان و گردشگران به نسبت دیگر دستگاه های خدمات رسان اشاره کرد و گفت: کلیه خدمات ارائه شده به میهمانان و زوار در بقاع متبرکه رایگان است.

۱۳۹۶/۱/۸ - ۱۲:۰۶

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
ایجاد آرامش معنوی زائران در بقاع متبرکه هدف برنامه های اداره کل اوقاف است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: همه این تلاش ها و کوشش ها به منظور تحقق آرامش معنوی زائران در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه است.

۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۵:۲۱

مدیریت فعلی امامزاده سید محمید (علیه السلام) خلاف قانون است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، در پاسخ به سوالی در زمینه تعیین تکلیف تولیت امامزاده سید محمید (علیه السلام) شهرستان کهگیلویه، گفت: مدیریت فعلی امامزاده سید محمید (علیه السلام) خلاف قانون است.

۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۵:۲۰

۴۷۰ زائر خارجی بی بی حکیمه (س) را زیارت کردند
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای طرح نوروزی آرامش بهاری تاکنون، حدود ۴۷۰ زائر از کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس حضرت بی بی حکیمه خاتون (سلام الله علیها) را زیارت کردند.

۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۱:۱۲

امامزاده سیدمحمود (ع) نگین گردشگری و نام آشنای مردم کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: امامزاده سید محمود (علیه السلام) یکی از گذشگر پذیرترین نقاط شهرستان کهگیلویه در نزدیکی شهر قلعه رئیسی قرار دارد.

۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۱:۲۰