خبرگزاری شبستان

شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

السبت ٥ شعبان ١٤٣٩

Saturday, April 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کرمانشاه
مرز سومار به فیبر نوری نیاز دارد
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، گفت: عراق درصدد رسمی کردن مرز شوشمی است، مرز سومار به فیبر نوری نیاز دارد و رفع نقاط کور از انتظارات ماست.

۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۲۲:۱۳

تلاش برای رفع نقاط کور مخابراتی استان کرمانشاه/ایجاد ۸۰ دکل مخابراتی
خبرگزاری شبستان: وزیر ارتباطات، گفت: در شهرستان ثلاث باباجانی تعداد پنج روستا مشکلات ارتباطاتی دارند که باید برطرف شود و تا پایان امسال کرمانشاه وضعیت بهتری خواهد داشت.

۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۲۱:۵۵

ضرورت راه اندازی ۱۵۰ سایت جدید مخابراتی در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، بر رفع نواقص مخابراتی در استان تأکید کرد و گفت: از وزیر ارتباطات می خواهیم که در این زمینه به کرمانشاه توجه داشته باشد.

۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۲۰:۵۲

ارتقای هفت پله ای رتبه استان کرمانشاه در زمینه زیرساخت های ارتباطی
خبرگزاری شبستان: وزیر ارتباطات، با اشاره به ارتقای هفت پله ای رتبه استان کرمانشاه در زمینه زیرساخت های ارتباطی قبل از بحران زلزله، گفت: کرمانشاه قبلا دارای رتبه ۲۲ بود که هفت پله در حال حاضر ارتقا یافته است.

۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۲۰:۳۶

سال گذشته صورت گرفت؛
مراجعه ۶۵ هزار کرمانشاه به مراکز سازمان انتقال خون کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل انتقال خون استان کرمانشاه، با بیان اینکه ۵۰ درصد اهداکنندگان خون در استان ثابت هستند، گفت: ۹۳ درصد اهداکنندگان مرد و ۷ درصد از بانوان هستند.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۲:۳۶

شهرداری نباید با شهرفروشی کیفیت زندگی در کرمانشاه را پایین بیاورد
خبرگزاری شبستان: معاون عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: شهرداری نباید با شهرفروشی کیفیت زندگی در کرمانشاه را پایین بیاورد و باید به ارتقای کیفیت زندگی شهروندان کرمانشاهی توجه جدی داشته باشد.

۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۲۳:۲۵

رعایت اصول ساخت و ساز به ارتقای کیفیت زندگی کمک می کند
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه با بیان اینکه رعایت اصول ساخت و ساز به ارتقای کیفیت زندگی کمک می کند، گفت: نمونه موفق این وضعیت را در شهرهای پویا شاهد و توسعه یافته شاهد هستیم.

۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۲۳:۱۹

اسکان بیش از ۶۷ هزارنفر روز مسافر نوروزی در مدارس کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، گفت: بیش از ۶۷ هزار نفر روز از مسافران نوروزی در مدارس و مراکز فرهنگی این اداره کل در ایام تعطیلات نوروز اسکان داده شدند.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۰:۴۷

اعزام چهارمین تیم درمان گیلان به مناطق زلزله زده کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از اعزام چهارمین تیم پزشکی گیلان به مناطق زلزله زده کرمانشاه خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۱۷:۲۷

استاد شهرام ناظری:
امتحان وفاداری خود را به کرمانشاه پس داده ام
خبرگزاری شبستان: شوالیه آواز ایران، با اشاره به نیم قرن وفاداری به زادگاهش، از آمادگی همکاری و کار مشترک با مسئولان برای معرفی فرهنگ و هنر سرزمین متمدن کرمانشاه خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۱۳:۵۹

در قالب ۹ گروه جهادی انجام شد؛
اعزام بیش از ۴۰۰ دانشجوی بسیجی قمی به منطقه میرمیرو کرمانشاه
خبرگزاری شبستان:۴۱۵ دانشجوی بسیجی قمی در قالب گروه‌های جهادی در راستای انجام فعالیت‌های فرهنگی و عمرانی به منطقه میرمیرو کرمانشاه اعزام شدند.

۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۰۹:۱۴

بازدید بیش از ۱۳۸ هزار نفری مسافران نوروزی از موزه های کرمانشاه/تاق بستان در صد بازدیدها
خبرگزاری شبستان: رئیس گروه امور موزه های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، گفت: در طول ایام تعطیلات بیش از ۱۳۸ هزار مسافر از موزه های استان بازدید داشتند.

۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۱۵:۴۴

بیکاری ریشه بسیاری از ‌آسیب های اجتماعی است/لزوم داشتن روحیه تسهیل گری از سوی مدیران
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، گفت: ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی بیکاری است و این معضل اگر برطرف نشود تبعات آن گریبان گیر مدیران نیز می شود.

۱۳۹۷/۱/۹ - ۱۰:۴۱

خدمات ویژه سازمان اوقاف به مردم مناطق زلزله‌زده کرمانشاه در نوروز ۹۷
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه از خدمت‌رسانی ویژه سازمان اوقاف به مردم مناطق محروم و زلزله‌زده کرمانشاه در راستای اجرای طرح آرامش بهاری خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۲:۰۵

حضور روحانی در مراسم تحویل سال ۱۳۹۷ در جمع خانواده‌های زلزله‌زده کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور شامگاه سه شنبه ۲۹ اسفندماه ، سال ۱۳۹۷ هجری شمسی را در کنار خانواده‌های زلزله زده کرمانشاه آغاز کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۲۰:۱۰

رئیس جمهور در جلسه شورای اداری کرمانشاه مطرح کرد؛
تخصیص یک هزار و ۷۷ میلیارد تومان اعتبار برای ۲۵ طرح و پروژه در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور، گفت: تکمیل طرح های مصوب سفر قبلی نیازمند ۳۵۶ میلیاردتومان اعتبار است که دولت آن را تأمین خواهد کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۲۰:۰۹

روحانی:
بازدید از مناطق زلزله زده و بررسی مشکلات از اهداف سفرم به کرمانشاه است
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور هدف از سفر خود به کرمانشاه را بررسی خدمات انجام شده در مناطق زلزله زده عنوان کرد و گفت: در جریان این سفر از مشکلات مردم مطلع می شویم.

۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۰۹:۲۴

رئیس جمهور وارد کرمانشاه شد
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رئیس جمهور به منظور بازدید از مناطق زلزله زده و افتتاح چندین پروژه وارد کرمانشاه شد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۰

رئیس جمهور با مردم زلزله زده استان کرمانشاه دیدار می کند
خبرگزاری شبستان: دکتر روحانی در سفر به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه در کنار خانواده های داغدار جان باختگان زلزله خواهد بود و با مردم سخن می گوید.

۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۸:۰۹

شریعتمداری در حاشیه جلسه هیئت دولت:
کرمانشاه روز اول سال جدید میزبان رئیس جمهور است
خبرگزاری شبستان: وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص برنامه رييس جمهور در آغاز سال تحويل گفت: رييس جمهور و بنده روز اول سال جديد را در كرمانشاه خواهيم بود.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۲