خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

الاثنين ١١ جمادى الثانية ١٤٤٢

Monday, January 25, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مقاومت
دومين همايش ملي «ادبيات مقاومت» به عنوان رويداد دانشگاهي برتر معرفي شد
رییس دانشگاه کوثر بجنورد گفت: دومين همايش ملي «ادبيات مقاومت» که به همت این دانشگاه برگزار شده، از سوی دبیرخانه کنگره بین‌المللی مکتب شهید سلیمانی دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان رويداد دانشگاهي برتر معرفي شد.

۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۱۰:۴۱

چگونه مقاومت بزرگترین خطر برای پروژه صهیونیستی و استعمارگری در منطقه شد؟
رژیم صهیونیستی با وجود تکیه بر عناصری همچون حمایت‌های آمریکا و مواضع تحقیرآمیز رژیم‌های مرتجع عربی با نادیده گرفتن مسئله فلسطین، نتوانسته است اهداف خود را در برابر مقاومت محقق کند.

۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۱۰

استاندار خوزستان:
جشنواره فیلم رسام با اتکا به زبان هنر نقش بسزایی در تجلی ناگفته‌های دفاع مقدس و فرهنگ مقاومت دارد
شریعتی گفت: برگزاری جشنواره‌هایی همچون فیلم رسام با اتکا به زبان وزین و سرشار از ذوق و هنر می‌تواند نقش بسزایی در تجلی ناگفته‌های دفاع مقدس، فرهنگ مقاومت و همچنین همگرایی میان ملل مختلف جهان با محوریت پایداری و ارزش‌های انسانی ایفا کند.

۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۹:۲۸

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان:
راه برون‌رفت از مشکلات جامعه و کشور مقاومت است
حجت‌الاسلام نبی‌زاده راه برون‌رفت از مشکلات جامعه و کشور را مقاومت دانست و گفت: با مقاومت به درجه‌ای خواهیم رسید که روی پای خود بایستیم و با دنیا، رودررو گفت‌وگو کنیم.

۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۵۲

مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع) خرم آباد:
مکتب سلیمانی دنباله رو مکتب اهل بیت و امام راحل است
حجت الاسلام شمسی فر، شهید سلیمانی را پرورش یافته مکتب حسینی و امام خمینی(ره) خواند و گفت: مکتب سلیمانی دنباله رو مکتب اهل بیت و امام راحل است.

۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۸:۴۰

معاون آموزش حوزه علمیه برادران دورود:
ایمان، اخلاص عمل و مقاومت شهید سلیمانی الگو است
حجت الاسلام شاملویی ایمان، اخلاص عمل و مقاومت شهید سلیمانی را الگو خواند و گفت: این ویژگی ها سبب شد تا خداوند دوستی و محبت شهید سلیمانی را در دل های مؤمنان قرار دهد.

۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۸:۱۴

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان:
مکتب شهید سلیمانی برای همیشه تاریخ درس آموز است
حجت الاسلام غلامی، مکتب شهید سلیمانی را درس آموز خواند و گفت: تاریخ شهید سلیمانی را فراموش نخواهد کرد.

۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۲۲:۴۸

پیام استاندار ایلام به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دل ها
استاندار ایلام در پیامی به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دل ها، گفت: امروز مکتب حاج قاسم پویاترین مکتب زنده عالم برای مقاومت و ایستادگی ملت‌های مظلوم در برابر استکبار جهانی است.

۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۹:۴۰

امام جمعه آبادان:
بهترین راه خنثی سازی تحریم ها تکیه بر توان داخلی، همدلی و وحدت است
حجت الاسلام ابراهیمی پور بهترین راه خنثی سازی تحریم ها را تکیه بر توان داخلی، همدلی و وحدت دانست و گفت: با خنثی سازی تحریم ها دست دشمن خالی می‌شود.

۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۴

رئیس معهد المعارف الحکمیه لبنان:
امروز مقاومت در مواجهه تمدنی با استکبار جهانی نقش بسیار مهمی دارد
رئیس معهد المعارف الحکمیه لبنان گفت: امروز مقاومت در مواجهه تمدنی با استکبار جهانی نقش بسیار مهمی دارد، شهید سلیمانی و ابومهدی هر دو فرزند این سبک از مقاومت هستند.

۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۹:۲۸

دانشیار پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی:
شهید سلیمانی نشان داد امت اسلامی فارق از جزئیات می‌تواند با اتحاد مقابل نظام سلطه مقاومت کند
دانشیار پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: شهید سلیمانی نشان داد نیروی نظامی در ساختار بین‌المللی با وجود ملی بودن، مهربان بودن و داشتن صلابت می‌تواند امت اسلامی را فارق از جزئیات با هم جمع کرده و مقابل نظام سلطه مقاومت داشته باشند.

۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۹:۰۵

معاون آموزشی دانشگاه امام صادق(ع):
موضوع مقاومت یک سنت الهی است
گودرزی گفت: در تاریخ، مقاومت همواره با پیروزی همراه بوده است و ملت‌هایی که مقاومت می‌کردند پیروز میدان بودند، همان‌گونه که در آیات شریف قرآن به آن تأکید شده است، موضوع مقاومت سنتی الهی است و اگر ثابت‌قدم و مقاوم باشیم، خداوند نیز ما را یاری می ‌کند.

۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۲:۳۱

رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی:
علمای اسلام با اتحاد می‌توانند نقشه ‌های دشمن را شکست دهند
حجت الاسلام شبیری با بیان اینکه سردار سلیمانی با اراده راسخ و اعتقاد به وجوب جهاد و پیروی از دستورهای خداوند متعال و ائمه اطهار(ع)، توانست داعش را شکست دهد، گفت: علمای اسلام با اتحاد و هم ‌بستگی می‌توانند نقشه ‌های دشمن را شکست دهند.

۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۲:۲۳

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران:
هزینه ماندگاری بشار اسد و محور مقاومت کمتر از هزینه قذافی بود
حجت الاسلام محمدحسنی ضمن تاکید بر اینکه امروز سوریه یکی از دژهای نفوذ ناپذیر محور مقاومت و خط مقدم مقابله با صهیونیسم است، گفت: هزینه ماندگاری بشار اسد و محور مقاومت کمتر از هزینه قذافی بود.

۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۲۳:۳۵

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران:
باطن فتنه ۸۸ براندازانه بود/۹ دی قله بصیرت مداری ملت ایران
حجت الاسلام محمدحسنی ضمن تاکید بر اینکه باطن فتنه ۸۸ براندازانه بود، گفت: مردم با حضور به موقع خود غریق نجات ایران و نظام اسلامی از دست فتنه گران داخلی و خارجی شدند.

۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۱۲:۲۵

مشاور رئیس شورای عالی سیاسی یمن:
شهید سردار سلیمانی نماد مقاومت و مقابله با ظلم است
مشاور رئیس شورای عالی سیاسی یمن گفت که سردار شهید قاسم سلیمانی ، رئیس نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از نمادهای ضد ظلم به ویژه برای مردم یمن است.

۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۱۲:۱۵

صالحی‌نیا:
جریان صهیونیسم به دنبال تحریف مفهوم مقاومت است
مشاور اجرایی معاون بین‌الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: استعمارگران در تلاش هستند هر شنونده‌ای با شنیدن کلمه مقاومت تصویر جنگ و خون‌ریزی و سلاح را داشته باشد در حالی که مقاومت منظومه کامل زندگی است.

۱۳۹۹/۱۰/۷ - ۰۹:۵۳

ماجرای انصراف شهید زین الدین از حضور در دانشگاه فرانسه
پدر شهید زین الدین گفت: پسرم همان روزهایی که می‌خواست برای ادامه تحصیل و حضور امام خمینی (ره) به فرانسه برود، به دیدار امام رفته بود و ایشان گفته بودند ایران به وجود شما جوان‌ها نیاز دارد.

۱۳۹۹/۱۰/۷ - ۰۹:۳۷

مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد:
«ایران قوی» استعدادهای نهفته فرهنگ و هنر کانون ها را به نمایش می گذارد
دولت آبادی گفت: طرح ملی «ایران قوی» را بستر جریان سازی گفتمان گام دوم انقلاب بین آحاد مردم دانست و گفت: این طرح می تواند استعدادهای نهفته اعضای کانون ها در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری را به نمایش بگذارد.

۱۳۹۹/۱۰/۴ - ۱۰:۲۲

به مناسبت سالروز شهادت سردار دلها صورت می گیرد:
از راه اندازی پویش «خدمت مومنانه» و «عهد با سردار دلها» تا راه اندازی هشتگ های اختصاصی در فضای مجازی
مثنوی ضمن تشریح برنامه های گرامی داشت سالروز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: پویش گسترده «خدمت مومنانه» برابر با دستورالعمل ها و «پویش عهد با سردار دلها» متناسب با قشرهای خاص مثل دانش آموزان در دستور کار قرار دارد.

۱۳۹۹/۹/۲۸ - ۱۹:۱۱